Гороскоп на серпень 2019 Козеріг

Частіше повторюйте собі: «Неможливе можливо!”Не дайте страхам і сумнівам заволодіти вашими думками. Завдяки позитивному настрою ви зумієте досягти неймовірного успіху і втілити в життя амбітні плани. Внутрішньо приготуйтеся до того, що не всі підтримають ваші починання, але вам і не потрібна підтримка з боку! Величезна сила живе в вас самих – просто не заважайте їй прокинутися!

Сприятливі дні місяця серпень 2019: 12, 14, 20, 28.

Гороскоп на серпень 2019 для жінок Козеріг

Незважаючи на те, що в першу декаду серпня ви будете сповнені ентузіазму, можливі непередбачені обставини, за яких доведеться відмовитися від задуманого. З цієї ж причини не рекомендується давати обіцянки. Навряд чи їх вдасться стримати.

11-19 серпня вам буде важко зосередитися на вирішенні серйозних завдань. Ви станете витати в хмарах, уявляючи, як могла б скластися ваше життя, якщо б в якійсь ситуації ви вчинили інакше. Це непродуктивний спосіб витрачання енергії і часу, постарайтеся втихомирити уяву.

Мисліть позитивно, налаштовуйте себе на хороше, і тоді вас минуть неприємності, а в будинок постукає щастя – така головна порада на 20-31 серпня. Якщо близька людина в зневірі, підбадьорте його. Він буде щиро вдячний за те, що ви не залишили його наодинці з сумом.

Гороскоп на серпень 2019 для чоловіків Козеріг

У першій декаді серпня якщо ви працюєте в сфері послуг, щось продаєте, укладаєте договори з людьми і організаціями, та від цього залежать ваші доходи, то вітаємо, ваше матеріальне становище в серпні покращиться, і ви зможете дозволити собі те, чим раніше відмовляли через брак коштів. Одне «але»: гроші при такому положенні планет будуть так само швидко йти, як і приходять. Доведеться докласти великих зусиль, щоб не розбазарити зароблене.

«Грошова» тенденція першої декади продовжиться і в другій. Можливі незаплановані надходження коштів – у вигляді подарунка від рідних або премії від керівництва. Можливі бонуси і заохочення від банку або страхової компанії. Це відмінний час для придбання або продажу майна, грошових вкладів і операцій з цінними паперами.

На останній тиждень серпня сміливо плануйте найграндіозніші починання: з підтримкою зірок ви неодмінно досягнете високих результатів. Крім того, у вас буде на кого спертися: однодумці, в разі чого, протягнуть руку допомоги і забезпечать корисними порадами. Остання третина місяця-гарний час для проходження співбесіди та участі в конкурсі на заміщення вакантної посади.

Любовний гороскоп на серпень 2019 року

Завдяки сприятливому становищу планет в серпні ваша самооцінка виросте, впевненості в собі додасться. Виглядати ви будете чудово, станете ще більш привабливими в очах протилежної статі-не дивно, що раз у раз до вас почнуть звертатися з пропозицією познайомитися! Вашого розташування в серпні будуть домагатися персони романтичні, глибокі, з широкими інтересами і вельми незвичними поглядами на життя. Спілкування з деякими буде ні на що не схоже. Стільки відкриттів ви зробите протягом всього лише однієї бесіди! Дуже ймовірно, що в серпні ви закохаєтесь «з першого слова». Полюблять і вас оточать турботою і увагою, а через кілька місяців запропонують обмінятися кільцями. Дорогі Козероги, якою б не була погода за вікном – не сидите в чотирьох стінах: ризикуєте упустити зустріч з тим, хто уготований вам долею!

Для розвитку особистих відносин серпень – прекрасний місяць. Більшому зближенню з другою половинкою посприяють спільні поїздки-добре, якщо вдасться хоча б на пару днів вирватися в інше місто, – і вечори в компанії старих друзів. До речі, в третю декаду місяця саме вашій парі слід виступити з ініціативою і зібрати дорогих серцю людей разом.

Здоров’я Козерога в серпні 2019 року

1-5 серпня ви будете почувати себе не гірше і не краще, ніж в попередні дні. Якщо вас нічого не турбувало, то і зараз ніяких неприємних симптомів не виникне. Якщо ви хворієте, не переживайте, що одужання затягується, не шукайте нові способи лікування. Всьому свій час, спокійно перечекайте зазначений період, після нього ви швидко підете на поправку.

7-20 серпня займіться профілактикою захворювань щитовидної залози, особливо якщо у вас є до них схильність. Включіть в раціон продукти, багаті йодом. Для відвідування ендокринолога виберіть 11 або 12 число.

В останню декаду місяця застуда і вірусні інфекції обійдуть вас стороною. Якщо ви сумніваєтеся в силі імунної системи, пропийте вітамінний комплекс, це в будь-якому випадку не зашкодить. В останній серпневий день сходіть в басейн. Плавання допоможе абстрагуватися від усього, що турбує.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code