Гороскоп на серпень 2019 Овен

З вдячністю приймайте чужу допомогу! Один в полі не воїн. Ця приказка якнайкраще передає характер серпня 2019 року. Ні, воювати вам ні з ким не доведеться, але, щільно взаємодіючи з іншими людьми, ви дійсно досягнете більшого, ніж діючи поодинці. Вам є на кого покластися, і вам з радістю підставлять плече.

Сприятливі дні місяця серпень 2019: 3, 14, 19, 26, 27.

Гороскоп на серпень 2019 для жінок Овен

Матеріальне становище в першій декаді серпня може покращитися. Ймовірно, ви отримаєте гроші в дар, вам надійде вигідна пропозиція або ж ви виграєте в лотереї. Віддайте хоча б невелику частину коштів на благодійність – повернеться сторицею.

«Треба» не завжди збігається з «хочу» – про це 13-21 серпня нагадають планети, утворюють напружений аспект до вашого знаку. Доведеться забути про свої бажання і деякі потреби. Не опирайтеся стримуючим вас обставинам і не ігноруйте прохання оточуючих. Тоді фортуна посміхнеться вам-18 або 19 серпня, з вами відбудеться дуже приємна подія.

Кінець місяця – період духовного очищення. Слід попрощатися з минулим: відпустити образи і негативні спогади. Найпростіше це зробити за допомогою вогню. Напишіть на аркуші паперу все, що обтяжує і турбує, і спаліть його.

26 або 27 серпня ви можете познайомитися з мудрою, глибокою людиною. Спілкування з ним посприяє вашому особистісному зростанню.

Гороскоп на серпень 2019 для чоловіків Овен

Рух планет (до 21 серпня) створить прекрасні умови для будь-якої колективної діяльності. Не важко буде знайти спільну мову з колегами, домовитися навіть по самим спірним питанням і вивести роботу на більш якісний рівень. Якщо ви керівник, то будете дуже задоволені підлеглими, ймовірно навіть вирішите їх фінансово заохотити. Якщо ви тільки починаєте власну справу, то перша і друга декади серпня – ідеальний час для пошуку співробітників і формування «команди мрії». Знайдуться і спонсори, готові вкластися в ваш проект, надати кошти для стартового капіталу.

Ваш діловий і фінансовий успіх у серпні багато в чому буде залежати від чоловіка, який старше вас, або має більш високий соціальний статус. Він може стати вашим порадником і консультантом, якщо ви наступите на горло гордості і дозволите цій людині «вести» вас. Робота і просто спілкування з ним відкриють перед вами великі перспективи.

З 16 серпня ви станете більш цілеспрямованими і напористими. Чим більше в вас буде енергії, тим більше грошей Ви зможете заробити (або отримати з інших джерел). Правда, чи затримаються ці гроші в гаманці-велике питання. При такому положенні планет ви схильні їх розбазарювати. Зумієте не піти на поводу у планет – зберете пристойну суму, яку витратите на щось дуже важливе і потрібне в вересні або жовтні.

Любовний гороскоп на серпень 2019 року

Протягом усього місяця зірки обіцяють весіллям і заручинам в серпні «зелене світло». Тим більше що після 4 числа планети вказують на зміну соціального статусу – багато Овни в цьому місяці стануть дружинами або нареченими.

Самотніх представників знака планети закликають частіше виходити з дому-романтична зустріч, про яку Ви мрієте, зараз дуже ймовірна! Не уникайте посиденьок з друзями і вечірки в компанії колег або просто знайомих. На одному з таких заходів вас можуть уявити цікавого чоловіка, з яким з перших слів виникне взаєморозуміння. Продовжіть ваше спілкування наодинці – побачення в затишному кафе або в парку стане ідеальним варіантом. Не виключено, що той, до кого ви проникнетеся теплими почуттями, буде старше вас. Однак навряд чи ви помітите різницю у віці – разом вам буде легко і весело, ніби ви знаєте один одного вже 100 років! Не виключено, що в одній з минулих життів ви дійсно були парою і зараз знову знайшли один одного…

Здоров’я Овна в серпні 2019 року

Перший тиждень серпня ви проведете під надійним захистом планет: здоров’я і настрій будуть відмінними! Не сидіть в чотирьох стінах – це прекрасне .час для активної діяльності: прогулянок, занять танцями, участі у фізкультурно-оздоровчих заходах і змаганнях.

8-15 серпня можливі різкі перепади настрою і підвищена вразливість. Не розцінюйте свій напружений стан як прояв хвороби. Зведіть зовнішні подразники до мінімуму: рідше дивіться телевізор, обмежте спілкування з неприємними людьми, відкладіть важливі справи – і душевний стан нормалізується без усякого лікування.

18-31 серпня тіло буде напружено, через що ви станете менш гнучкими і рухливими. По можливості запишіться на прийом до масажиста або остеопату. 22 і 23 числа сприятливі для проведення ароматерапії. Аромати вибирайте квіткові або деревні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code