Гороскоп на серпень 2019 Близнюки

Звертайте увагу на знаки Всесвіту! У серпні дуже важливо бути спостережливими і слухати внутрішній голос – підказки, як вчинити в тій чи іншій ситуації, будуть приходити через сни, випадково підслухані на вулиці розмови і т. п. Можливі осяяння і дежавю, багато відчують присутність ангела-хранителя поруч.

Сприятливі дні місяця серпень 2019: 6, 7, 14, 18, 28.

Гороскоп на серпень 2019 для жінок Близнюки

1-14 серпня пам’ятайте про те, що не можна перекладати відповідальність за прийняття важливих рішень на чужі плечі. Ви можете цікавитися думкою інших, але не сприймайте отримані поради як пряму вказівку до дії. Спокійно проаналізуйте яка турбує вас проблему 6 і 7 серпня, помедитуйте – це допоможе почути внутрішній голос.

Підтримуйте чистоту і порядок в квартирі, а ще краще – влаштуйте генеральне прибирання: 16-19 числа можуть нагрянути прискіпливі гості.

Тяга до містики виникне (або посилиться) 22-31 серпня і буде обумовлена впливом планет. Читання езотеричних книг або перегляд відповідних телепередач піде на користь. Але в спілкуванні з людьми, переконаними у своїх надздібностях, варто бути гранично обережними. Ви можете потрапити під їх деструктивний вплив, від якого довго не зможете звільнитися.

Гороскоп на серпень 2019 для чоловіків Близнюки

До 21 серпня ви будете радіти успіхам, в роботі, наприклад! Для трудових подвигів час прекрасний: ви сповнені енергії і ентузіазму. Можете братися за нові справи: навіть найскладніші завдання опиняться по плечу, якщо ви проявите терпіння. Виходьте за звичні рамки – пробуйте те, на що досі не вирішувалися. Відмінний час, щоб заявити про себе: оновіть резюме і розішліть потенційним роботодавцям, вам забезпечений їх інтерес; почніть рекламувати свої послуги через соціальні мережі-це приверне багато нових клієнтів. Плануйте на першу половину серпня відрядження і зустрічі з партнерами з інших міст і країн. Знання іноземної мови, до речі, зараз може вам дуже стати в нагоді. Зокрема, це буде вашою перевагою в пошуку роботи.

У серпні зірки створить прекрасні умови для початку навчання, проходження курсів перепідготовки або підвищення кваліфікації, відвідування майстер-класів та семінарів. Не виключено, що в ролі лектора, вчителя, наставника належить виступити вам – вам напевно є чим поділитися з колегами!

Звертайте увагу на сни, особливо якщо в них фігурує начальник або колеги. Такі бачення-підказка, як насправді йдуть справи в колективі і як в ньому ставляться до вас. Зробіть висновки, подумайте, як краще себе вести. Відносини з керівником вийдуть на перший план після 21 числа. Те, що вам приснилося, може збутися з точністю до деталей. Але ви-то вже до цього готові і зумієте правильно зреагувати.

Любовний гороскоп на серпень 2019 року

Планети вказують на ймовірність появи заможної шанувальника з усіма атрибутами успішного життя: власний будинок, машина, престижна робота. Але якщо це єдине, що Вас в ньому приверне, не сподівайтеся на щасливі стосунки. Поруч з цим чоловіком ви будете почувати себе некомфортно, та й він незабаром усвідомлює ціну вашої любові і розчарується. Не обманюйте ні себе, ні його. Але якщо матеріальні блага – це третій або четвертий пункт у вашому списку «За що він мені подобається?”, сміливо занурюйтесь у стосунки. Поруч з цим чоловіком ви відчуєте себе справжньою жінкою, розслабитеся і навчитеся отримувати задоволення від життя.

Якщо інтимна складова поточних відносин перестала вас влаштовувати, саме час поговорити про це з партнером. Зізнайтеся чесно, чого б вам хотілося в ліжку, і поцікавтеся бажаннями коханої людини. Досягнення гармонії в інтимній сфері стане відправною точкою для кардинальних змін на краще у відносинах в цілому. Ви навчитеся чути один одного – а це дорогого коштує.

Здоров’я близнюків в серпні 2019 року

Нездужання 1-8 серпня буде обумовлено не сприятливим становищем планет. Навіть якщо ви звернетеся до лікаря, той навряд чи зуміє визначити справжню причину недуги. Можливо, не так давно ви когось сильно образили, вчинили негарно або несправедливо? Щире каяття сприятиме швидкому одужанню.

10-20 серпня сильний вплив на організм будуть надавати вдихувані запахи. Не рекомендується проводити час в задушливому, накуреному приміщенні або там, де ще не до кінця вивітрився запах фарби. Зате корисно багато гуляти, особливо за містом, влаштовувати прогулянки.

Спокоєм і умиротворенням 21-31 Серпня ви будете зобов’язані планетам, під чиє благотворний вплив потрапите. Однак не виключено, що хтось із друзів або родичів може захворіти і доглядати за ним доведеться вам. Ризик заразитися невеликий. Якщо ви будете терплячими і турботливими, близька людина швидко піде на поправку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code