Гороскоп на серпень 2019 Рак

Приготуйтеся дізнатися про себе щось нове! Ви володієте величезною внутрішньою силою, але, ймовірно, навіть не підозрюєте про це. Молодик 1 серпня змусить вас подивитися вглиб себе, пройти через ситуації, в яких ваша дрімаюча сила нарешті прокинеться. Серпень – місяць перебудови, переродження. Ви явите світу нового себе!

Сприятливі дні місяця серпень 2019: 9, 21, 24.

Гороскоп на серпень 2019 для жінок Рак

1-12 серпня вас будуть відчувати планети. Ситуація, в яку ви потрапите, може змусити поступитися принципами або проігнорувати інтереси близьких людей. Нічого хорошого з цього не вийде. Навіть якщо ви досягнете свого, вас буде мучити совіти. Живіть в ладу з собою і спокійно чекайте більш сприятливого періоду для втілення задумів в реальність.

Схильність до ризику різко зросте 14-20 серпня, що буде обумовлено гармонійним аспектом планет до вашого знаку. Участь в привабливих авантюрах виправдає ваші очікування. Ви отримаєте більше, ніж віддасте, так що ризикуйте на здоров’я.

21-31 серпня відірвіться від повсякденних справ, відвідайте розважальний захід, зустріньтеся з друзями, знайдіть нове хобі. Одноманітність вжене в тугу, вибратися з якої буде непросто.

Гороскоп на серпень 2019 для чоловіків Рак

До 21 серпня зірки впливатимуть на сектор грошей. Якщо вам потрібна фінансова допомога – для старту власної справи, великої покупки, оплати відрядження, – вона буде вам надана. Причому, швидше за все, вам навіть просити не доведеться – самі запропонують. Не виключено, втім, що матеріальну допомогу в серпні будете надавати ви-наприклад, колезі, який не розрахував витрати на місяць. Ймовірно отримання незапланованої суми – в якості подарунка або авансу за роботу, яку ще належить зробити.

Саме в цьому місяці ви можете виявити у себе страхи і комплекси, що заважають кар’єрному зростанню, і почати боротьбу з ними. Якщо є можливість, відвідайте психолога.

З 14 числа зірки обіцяють вам знайомство з людьми, що володіють великим досвідом у вашій сфері діяльності, можливо, наділеними владою, лідерами думок. Не соромтеся задавати їм питання, консультуватися. Можливо, вони зацікавляться вами і запропонують стати учасником їхньої команди. Відмінна можливість для кар’єрного ривка!

Після 21 серпня вдало вирушати у відрядження, проводити зустрічі з іногородніми та зарубіжними партнерами. Ви володієте іноземними мовами? З’явиться можливість отримати роботу за кордоном або в вітчизняній компанії, яка активно взаємодіє з іноземними.

Любовний гороскоп на серпень 2019 року

Для початку відносин серпень — прекрасний час: з 4 числа ви будьте відкриті знайомствам, але не судіть про людину за зовнішнім виглядом. Той, хто одягнений з голочки і засліплює красою, може виявитися таким занудою, що ви втечете від нього на першому ж побаченні. Навпаки, той, хто виглядає скромно і немодно, вразить чуйністю, душевністю і умінням відчувати ваші бажання. А чи не це вам потрібно?

Пережити розлучення або розставання, якщо такі трапляться в серпні, буде легше, ніж в будь який інший час: планети «візьмуть вас за руку» і виведуть до світла. Ви усвідомлюєте, що кінець одного етапу – це початок іншого. І в ваших силах зробити так, щоб цей новий період життя виявився більш радісним і щасливим.

Раки, в чиєму особистому житті панує гармонія, в серпні порадіють успіхам другої половинки. Наприклад, її підвищенню по службі або виграшу в творчому конкурсі. Кілька приводів пишатися подарують діти. Всі разом в останній декаді місяця ви можете поїхати у відпустку і чудово провести час.

Здоров’я Раку в серпні 2019 року

Питання правильного харчування будуть серйозно хвилювати вас 1-9 серпня. Варто прочитати відповідну літературу або проконсультуватися з фахівцем хоча б дистанційно, на медичному форумі. Якщо Ви грамотно складете меню, то не тільки минаєте проблеми з травленням, але і швидко скинете зайву вагу.

Бережіть шкіру, особливо 11-19 серпня: використовуйте спеціальне масло або крем, щоб надійно захищати відкриті ділянки тіла від обвітрювання. Якщо, незважаючи на вжиті заходи, роздратування все-таки виникне, зверніться до дерматолога – краще 16 і 17 серпня.

В останній декаді місяця, завдяки планетам, самопочуття буде відмінним. Однак, якщо ви курите, в цей період можуть з’явитися проблеми з диханням. Позбутися від них вдасться, тільки відмовившись від шкідливої звички. Сили волі впоратися поодинці може не вистачити, але у вашому оточенні знайдеться людина, яка погодиться пройти цей непростий шлях разом з вами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code