Гороскоп на серпень 2019 Скорпіон

Ваші знання – ваша сила. Примножуйте її! У серпні з’явиться (або посилиться) бажання розширити кругозір, навчитися чомусь новому. Не відкладайте це бажання в довгий ящик – займіться пошуком відповідних курсів чи тренінгів і запишіться на них. Освоєння нового матеріалу буде даватися легко!

Сприятливі дні місяця серпень 2019: 4, 10, 16, 21, 25.

Гороскоп на серпень 2019 для жінок Скорпіон

Зірки в першій декаді серпня закликають до економії. Не витрачайте гроші на порожні розваги або миттєві радості. Задоволення триватиме недовго, а ви залишитеся без солідної суми, на яку могли б придбати дійсно щось корисне. Побутова техніка, куплена 4 і 5 серпня, прослужить довго.

Ви довго ховали від усіх справжні емоції. Планети 12-21 серпня вказують на те, що прийшла пора дати їм волю. Якщо ви на когось ображені, сумуєте за комусь, зізнайтеся в цьому. Чим відвертіше ви будете в зазначений період, тим швидше відчуєте моральне полегшення.

Останній тиждень місяця Ви проведете в мрійливому настрої. Не варто здійснювати важливі угоди, займатися оформленням документів. Опинившись в ситуації вибору, ви можете розгубитися. Зверніться за порадою до сестри, мами, подруги чи іншої представниці прекрасної статі, якій довіряєте. Вона допоможе прийняти вірне рішення.

Гороскоп на серпень 2019 для чоловіків Скорпіон

Рух планет до 21 серпня вказує на закінчення якоїсь важливої справи. Ймовірно, в проекті, який ви ведете, буде поставлена крапка. Буде отримано відповідь, рішення, яких ви давно чекаєте. Нерідко при такому положенні планет відбувається звільнення. Найчастіше – за власним бажанням. Як би там не було, пам’ятайте, кінець одного етапу-це початок іншого.

Зірки в другій декаді серпня піднесуть вам сюрприз: несподіване відрядження, незапланована нарада або виступ перед великою аудиторією. Прекрасний привід продемонструвати оточуючим, як добре ви вмієте імпровізувати.

З 14 лютого ваші сили подвояться, покращиться концентрація, і справи, які в попередньому місяці пробуксовували, зрушаться з мертвої точки. Протягом другої половини місяця ви будете дивувати колег і керівництво збільшеною продуктивністю. І не виключено, що вас захочуть спробувати в новій справі. Прикладіть максимум зусиль, і вже на початку осені зможете розраховувати на приємні дивіденди у вигляді підвищення на посаді або збільшення зарплати.

З 21 числа настане чудовий період для творчої роботи. Муза буде поруч з вами день і ніч! Ви не прогадаєте, якщо заплануєте на останню декаду місяця участь в будь-якого роду конкурсах і змаганнях. Корпоративні заходи пройдуть на ура. З іспитами та іншими випробуваннями подібного роду ви впораєтеся блискуче.

Любовний гороскоп на серпень 2019 року

Спілкування з протилежною статтю в серпні буде викликати виключно позитивні емоції. При такому положенні планет дуже часто зав’язуються романи по листуванню. Зверніть увагу на того, хто постукає» в друзі в соціальних мережах: у вас багато спільних інтересів, схожі погляди на життя і сім’ю. Але ви не дізнаєтеся про це, якщо не дасте співрозмовнику шанс, залишивши без відповіді його перше повідомлення. «Привіт, як справи?”- запитає він. Так, банально! Але далі буде куди цікавіше і незвичніше…

Сімейним Скорпіонам кохана людина подарує кілька приводів для гордості. «А мені є чому у нього повчитися», – подумаєте ви і будете праві. Продемонструйте щире захоплення – партнеру буде дуже приємно.

Протягом усього місяця відносини будуть теплими і довірчими. Сварки, якщо і чекають, то будуть настільки дрібними, що забудуться того ж дня. Зірки радять вам частіше нагадувати собі, що кожна людина має право на свободу вибору і прийняття самостійних рішень. Ваш партнер в цьому плані не виняток.

Здоров’я Скорпіона в серпні 2019 року

Останній літній місяць зазвичай багатий на вірусні інфекції. Високий ризик захворіти ще й тому, що 1-9 серпня планети утворюють напружений аспект до вашого знаку. В цілях профілактики їжте більше цитрусових і уникайте місць масового скупчення народу. Відвідування театральних вистав, музичних концертів та інших подібних заходів варто розсудливо відкласти.

Для підтримки організму в тонусі ходите в басейн, до чого в період з 10 по 17 серпня закликають зірки. Якщо такої можливості немає, вечорами приймайте розслаблюючу ванну, а вранці – контрастний душ.

Насиченим виявиться період з 18 по 31 серпня. Вас чекає багато подій, як приємних, так і не дуже. У якийсь момент ви ризикуєте не впоратися з емоційним навантаженням – можливий збій в роботі нервової системи. Протягом усього періоду рекомендується пити настоянку м’яти або пустирника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code