Гороскоп на серпень 2019 Телець

Прагніть зберегти свою індивідуальність! Ваші слова в серпні матимуть особливу вагу для тих, хто поруч. Для багатьох ви станете орієнтиром – дивлячись на вас, вони будуть вирішувати, в якому напрямку рухатися, як будувати свою долю. Будьте чесними, не намагайтеся здаватися тими, ким не є – вас люблять і цінують саме за те, які ви є.

Сприятливі дні місяця серпень 2019: 5, 11, 17, 21, 23.

Гороскоп на серпень 2019 для жінок Телець

Інформація, яка надійде до вас в перший тиждень місяця, може бути сильно спотворена або ваша інтерпретація виявиться в корені невірною. Якщо ця інформація важлива, обов’язково перевірте її, інакше ризикуєте потрапити в незручну ситуацію.

9-18 серпня вам доведеться подолати чимало перешкод, щоб довести не тільки іншим, але і собі, що ви сильна, цілеспрямована людина. Не опускайте руки: завдяки планетам, які зараз будуть надавати підтримку, ймовірність досягти успіху висока. Зберіть волю в кулак і йдіть напролом до мети. Якщо знадобиться допомога, можете розраховувати на підтримку близького друга.

20-31 число ви помітите за собою бажання піти від реальності. Ви можете знайти притулок в комп’ютерних іграх і соціальних мережах, але краще займіться творчістю: малюйте, пишіть вірші, робіть щось своїми руками.

Гороскоп на серпень 2019 для чоловіків Телець

У професійному плані серпень – дуже важливий, якщо не сказати найважливіший місяць року. Зірки створять прекрасні умови для просування по кар’єрних сходах, реалізації новаторських проектів, розкрутки власної справи. Чим би ви не займалися, ваша робота буде відзначена-керівником, партнерами, клієнтами. Інтерес до вашої персони виросте, ви навіть знайдете популярність в певних колах-про вас стануть говорити, вас почнуть ставити в приклад, на вас будуть рівнятися. Відмінний час, щоб почати вести власний блог в Інтернеті, присвячений, наприклад, хобі. А може, ви вирішите поділитися з Інтернет-спільнотою секретом підтримки стрункої фігури або виховання дітей?

В першу і другу декади місяця будуть легко і швидко вирішуватися питання з вищими посадовими особами. Про майбутні відпустки, збільшення зарплати чи переведення на інше місце роботи варто говорити з керівництвом саме зараз – шанс, що ваше прохання задовольнять, вище. Деякі Тельці в серпні самі можуть опинитися в кріслі начальника. Хтось тимчасово (на період відпустки шефа), а хтось- на досить довгий термін.

Після 15 серпня ваша працездатність зросте. Крім того, у другій половині місяця буде можливість проявити лідерські якості та організаторські здібності. Не ховайтеся в тіні – ваше місце в епіцентрі подій.

Любовний гороскоп на серпень 2019 року

Тельців, які зіграють весілля в серпні, чекає життя, повна любові, грошей і радості: вже дуже вдалий час вони вибрали для обміну кільцями! Подбають планети і про тих Тільцях, які вже пов’язали себе узами Гіменея: відносини з другою половинкою будуть як ніколи теплими й довірчими. Чому б Цього місяця не взяти невелику відпустку і не відправитися удвох в подорож?! Тиждень-другий за кордоном або автомобільне турне по пам’ятках сусідньої області або краю доставлять масу позитивних емоцій і зроблять вас ще ближче один до одного.

У подорож можна відправитися і поодинці, особливо якщо ваша мета -романтичне знайомство. Влаштувати його в цьому місяці вдасться саме далеко від дому. Не виключено, що вашим обранцем стане іноземець. Почуття – і у нього, і у вас – спалахнуть моментально, і вже на другому побаченні ви можете говорити про майбутнє весілля. Але чи варто так поспішати?! Дізнайтеся один одного краще, переконайтеся, що один одному підходите.

Віддаєте перевагу знайомитися в Мережі? Дуже ймовірно, що вашу увагу приверне людина з іншого міста або навіть країни, і в серпні почнеться довга історія під назвою «любов на відстані».

Здоров’я Тельця в серпні 2019 року

1-12 серпня в зоні ризику виявиться хребет. Не допускайте підвищених фізичних навантажень, утримайтеся від занять спортом. Якщо біль в хребті все-таки виникне, використовуйте спеціальні мазі і дотримуйтесь постільний режим. Можливо, знадобиться медикаментозне лікування, яке повинен підібрати лікар.

13-19 числа енергія буде бити ключем – присвятіть вільний час фітнесу або танців. Ви можете займатися самостійно, але в такому випадку складіть чіткий план і попросіть домочадців вас контролювати. Інакше переможе лінь – ви вдастеся нічогонероблення, а енергія знайде вихід у вигляді агресії.

Косметичні і омолоджуючі процедури плануйте на 21-28 серпня, коли планети утворюють гармонійний аспект до вашого знаку. Підходить цей час і для операцій, мета яких – поліпшення зовнішнього вигляду. Проте 24 і 25 серпня будьте дуже обережні, використовуючи нові косметичні засоби. Спершу нанесіть їх на згин ліктя, щоб переконатися у відсутності алергічної реакції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code