Гороскоп на серпень 2019 Водолій

Придумайте, чим ви себе порадуєте! Дорогі Водолії, серпень – ваш місяць. З підтримкою планет ви зможете зробити набагато більше, ніж планували, а всі ваші починання буквально приречені на успіх. Прислухайтеся до своїх бажань – не залишайте їх без уваги!

Сприятливі дні місяця серпень 2019: 8, 14, 18, 23.

Гороскоп на серпень 2019 для жінок Водолій

Ваше ставлення до грошей і планування бюджету може змінитися 1-6 серпня. Якщо ви звикли економити, то тепер прийдете до усвідомлення, що життя одне і немає сенсу відкладати задоволення на потім. Якщо ж славилися щедрістю і марнотратністю, то, нарешті, почнете грошики берегти. Втім, зміни будуть носити тимчасовий характер – скоро все повернеться на круги своя.

Сприятливим періодом для вступу в творче або інше об’єднання, засноване на спільних інтересах, стануть 8-14 серпня. Вас приймуть як рідного. Продемонструйте таланти і здібності. Якщо критика і буде, то тільки конструктивна.

Якась конфіденційна інформація про вас стане відома оточуючим у другій половині місяця. Оскільки запобігти такому сценарію розвитку подій малоймовірно, приготуйтеся до нього морально. На ваших відносинах з близькими те, що трапилося не відіб’ється.

Гороскоп на серпень 2019 для чоловіків Водолій

Зірки зроблять вас впевненіше в собі і рішучіше. У серпні ви, нарешті, подолаєте страхи і сумніви і зробите кроки, які відкладали. Мова може йти про звільнення з нелюбимої роботи, початку власного бізнесу або проекту. У всьому, що стосується спілкування з партнерами, керівництвом, клієнтами, підтримку вам нададуть планети. Ділові переговори, відповідальні наради, виступи, укладення контрактів, Співбесіда краще планувати на цей час.

Багато Водолії в серпні задумаються над тим, що є їх покликанням. У пошуках справи за душі вони можуть записатися на різні навчальні курси, прослухати інтернет-семінари, відвідати тренінги особистісного зростання, поринути з головою у вивчення психологічної літератури. Зірки обіцяють: ви наблизитеся до того, щоб зрозуміти, для чого прийшли в цей світ.

У другій половині місяця ваша енергія буде спрямована на завершення якоїсь важливої справи. Ймовірно, раніше воно пробуксовувало, або ви не знаходили в собі сил і ентузіазму поставити в ньому крапку. Зараз все вийде легко і швидко.

Шанси отримати високооплачувану роботу або вигідне замовлення будуть вище в останній тиждень серпня. Це відмінний час для торгівлі, вкладів, купівлі та продажу майна.

Любовний гороскоп на серпень 2019 року

Планети протягом усього місяця не змусить нудьгувати. Так, наприклад, нещодавно зав’язалися відносини зазнають суттєвих змін. Спочатку здасться, що роман ось-ось припиниться, так толком і не розгорівшись. Але потім стане ясно, що тимчасове охолодження приносить позитивні плоди. Симпатія перетвориться в щось більше, вельми схоже спочатку на закоханість, а потім – і на любов.

У першій половині серпня ситуація в особистому житті буде неоднозначною. Періоди повного взаєморозуміння з партнером стануть змінюватися раптовими спалахами роздратування і агресії. Найбільш складним виявиться 9 місячний день, який припаде на 9 серпня. В цей час варто утриматися від спільного дозвілля, походу по магазинах і проведення ремонтних робіт.

Майбутнє нових романтичних відносин буде залежати від того, проявіть ви ініціативу чи ні. Сміливо вирушайте на завоювання чийогось серця 1-21 серпня: положення планет даний час зробить вас сміливіше і авантюрнее.

Здоров’я Водолія в серпні 2019 року

1-7 серпня не розповідайте нікому про свої досягнення. Вам позаздрять так, що ви це відчуєте: негативна енергія ззовні (та сама заздрість) спровокує погіршення самопочуття.

Привести фігуру в стан, близький до ідеального, вдасться 9-17 серпня. Намагайтеся бути послідовними в своїх діях: відмовтеся від висококалорійних продуктів і щодня займайтеся фізкультурою або спортом.

Від якості сну залежатиме душевний, а як наслідок, і фізичний стан 19-31 серпня. Постарайтеся створити комфортні умови для повноцінного відпочинку. Щоб міцніше спати, проводите вечорами сеанси ароматерапії або покладіть під подушку мішечок з травами, запах яких вас заспокоює.

24 і 25 серпня стануть уразливими вуха. Не сидіть на протягах і біля працюючих кондиціонерів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code