Гороскоп на травень 2019 Близнюки

Будьте готові не тільки отримувати, але й давати! З 8 травня до 2 червня 2019 року триватиме період, сприятливий для знайомств, співпраці, активної участі в суспільному житті, залагодження юридичних розбіжностей і шлюбу. Початок всьому покладе май!

Сприятливі дні місяця травень 2019: 5, 8, 9, 14, 23.

Гороскоп на травень 2019 для жінок Близнюки

1-10 травня положення планет створить сприятливі умови для того, щоб випробувати удачу. Дуже ймовірний виграш в лотерею, особливо 8 і 9 числа!

11-17 травня концентруватися на чому-небудь стане складніше. При вирішенні складних завдань вам знадобиться допомога родичів, бажано протилежної статі, інакше між вами можуть виникнути серйозні розбіжності.

19-30 травня невдалий час для подорожей. Перебування в дорозі може бути затьмарене сварками з попутниками, втратою багажу або іншими подіями. Якщо у вас є транспортний засіб, воно може почати працювати з перебоями. Не займайтеся ремонтом самостійно, краще зверніться в автомайстерню 23 або 24 травня. У зазначені дні високий шанс потрапити до відмінного фахівця.

Гороскоп на травень 2019 для чоловіків Близнюки

Зірки до 15 травня сприяють успіху в поїздках, взаємодії з колегами і партнерами з інших міст і країн. Не виключено, що вас відряджають, причому надовго. Період буде багатий на спілкування. Ви поповните скарбничку знань і, можливо, задумаєтеся над тим, щоб вийти на новий рівень: у вас прокинуться амбіції керівника або ж ви вирішите піти у вільне плавання і почати свою справу.

Що стосується починань, з ними краще почекати до червня. По можливості в травні не приймайте важливих рішень, не давайте обіцянок, які не вкладайте гроші в будь-які проекти. На вашому шляху можуть зустрітися ненадійні люди, а то і шахраї. Будьте особливо уважні і обережні 12-20 числа. Якщо в ці дні вас стануть заманювати «цікавими і вигідними» діловими пропозиціями, відмовтеся. Інтерес ваш вичерпається дуже скоро, а про вигоду і говорити не доведеться – на жаль, вас чекають збитки і розчарування.

У травні рекомендується займатися звичними обов’язками, але робити це з особливою уважністю: є ризик зробити помилку. Майте на увазі: спроби хитрувати і лавірувати чреваті неприємними наслідками. Планети вимагають, щоб все було за правилами, за статутом, за законом. У другій половині місяця перевіряйте будь-яку інформацію, навіть якщо на 100% довіряєте її джерела. Вас можуть ввести в оману ненароком.

Любовний гороскоп на травень 2019 року

Робота роботою, а ключовою темою місяця стане все ж особисте життя. Ви станете більше часу приділяти близьким людям: другій половинці, дітям. Знайдеться те, що об’єднає вас ще сильніше. Наприклад, майбутнє важлива подія, що вимагає підготовки (чиєсь весілля або ювілей, до яких ви будете придумувати творчі подарунки). А може, цим об’єднуючою ланкою стане переїзд або ремонт в квартирі. Нехай увійдуть в традицію вечірні посиденьки з обговоренням того, як пройшов день. Добре, якщо на столі в такі моменти будуть улюблені ласощі – ваші і ваших близьких.

Вільні Близнюки в травні почнуть отримувати більше уваги від представників протилежної статі, ніж зазвичай. Варто знати, що нові романи виявляться нетривалими. Якщо ви налаштовані серйозно, не поспішайте зближуватися і проведіть 1-16 травня в статусі друзів чи добрих знайомих. Нехай народження вашої пари припаде на другу половину місяця.

Здоров’я Близнюків в травні 2019 року

Головна порада зірок на першу декаду травня: уникати сварок і ставитися до всіх доброзичливо. Тоді і самопочуття буде відмінним.

5 і 6 травня присвятіть турботі про свій зовнішній вигляд. Косметичні процедури, проведені в зазначені дні, будуть дуже ефективними.

Як не дивно, але тривале перебування на свіжому повітрі в другій декаді травня негативно позначиться на вашому душевному стані. На природі вас можуть долати похмурі думки, спливати в пам’яті неприємні картини минулого … Щоб уникнути нудьги, більше спілкуйтеся: відвідуйте розважальні заходи, вечірки, самі запрошуйте гостей у свій будинок.

21-30 травня ви можете відчути слабкість, брак енергії і сил. Це знак: організму не вистачає поживних речовин. Урізноманітніть раціон фруктами, овочами, почніть приймати вітаміни. Слідкуйте за якістю і тривалістю сну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code