Гороскоп на травень 2019 Овен

Настає час великих змін – ви готові? Травень 2019 – це чудовий час для всього, що пов’язано з навчанням, подорожами в інші країни, взаємодією з іноземцями. Деякі Овни задумаються про еміграцію, переїзд пройде успішно.

Сприятливі дні місяця травень 2019: 2, 12, 13, 21, 30.

Гороскоп на травень 2019 для жінок Овен

1-9 травня тримайте емоції під контролем, ретельно підбирайте слова, особливо якщо хочете зробити зауваження. Зайва прямолінійність, до якої стануть підштовхувати планети, може стати причиною великої сварки з близькими людьми.

Друга декада травня – хороший час для будь-якої інтелектуальної діяльності. Інформацію ви будете засвоювати легко і швидко. При бажанні запишіться на освітні курси – дуже досягнете успіху в навчанні. Вам також не складе труднощів розібратися з важливими документами. Для звернення до державних інстанцій ідеально підійдуть 12 і 13 травня.

21-30 числа зірки нададуть можливість втілити в життя заповітне бажання. Не лінуйтеся і не пасуйте, опинившись за крок від нього. Врахуйте, що далеко не всі зрадіють вашому успіху – не зважайте на недоброзичливців уваги. Насолоджуйтеся тріумфом сповна!

Гороскоп на травень 2019 для чоловіків Овен

Не плануйте великі покупки, вклади і інвестиції на першу половину місяця: до 16 травня, вкладення себе не виправдають. Це гарний час, щоб переглянути ставлення до фінансових питань. Так, наприклад, саме зараз ви можете прийняти рішення почати економити і відкладати кошти на майбутню відпустку або нове житло. Тисячу разів подумайте, перш ніж приймати ділові пропозиції, які надійдуть в цей період, особливо якщо вони виходять від малознайомих людей. Зараз куди надійніше спиратися на старі зв’язки.

З 17 травня до 1 червня настає хороший час, щоб відновити колись припинені контакти, зміцнити зв’язки. Колишній колега або начальник можуть здивувати дзвінком або запрошенням зустрітися. У них є для вас щось цікаве. Спільне справу буде дуже вигідним для обох. В даний період вдало виправляти раніше допущені помилки: переробляти роботу, переписувати договори і т.д.

Положення планет до 15 травня обіцяє появу спонсора або благодійника. Досить імовірно, ви отримаєте суму, необхідну для початку своєї справи. Правда, приступати до нього варто не раніше 1 червня.

Любовний гороскоп на травень 2019 року

У першій половині травня думками ви будете часто повертатися в минуле. Згадувати колишніх партнерів, початок поточного роману, себе енну кількість років тому … Хвилини ностальгії будуть непомітно перетворюватися в годинник і тягнути з вас енергію, яка б вам у великій пригоді в дні сьогоднішньому. Контролюйте думки – не дозволяйте їм надовго затримуватися в минулому. Втім, згадати екс-коханого, можливо, буде і незайвим. Особливо якщо ви самотні, а той самий «екс» раптом з’явився на горизонті.

У цей час дуже навіть реально склеїти колись зруйновані відносини. Якщо, звичайно, вам цього хочеться. А ось від нових романів краще утриматися. Цікавитися вами будуть, і навіть багато, але постарайтеся поки тримати потенційних залицяльників на відстані. Ходіть разом в кафе, кіно, але більше як друзі. Переходити до зближення варто не раніше 16 травня – тоді і тільки тоді у роману будуть шанси на велике майбутнє.

Овни, вже складаються у відносинах, в травні будуть зайняті вирішенням побутових питань. Друга половинка прийме найактивнішу в них участь. Не виключено, що підлягає перегляду загальний бюджет, може з’явитися нова стаття витрат.

Здоров’я Овна в травні 2019 року

Незвичайна методика оздоровлення викличе ваш інтерес в першу декаду травня. Поки обмежтеся вивченням теорії, а до практики приступайте після 11 числа. Якщо, звичайно, інтерес до того часу не пропаде.

13-19 травня енергії у вас буде багато. І все ж не беріться за кілька справ одночасно. Ваш ентузіазм швидко випарується, а разом з ним вичерпаються сили. Щоб ви відчували себе бадьорими протягом зазначених днів, чергуйте активну діяльність з відпочинком. 16 травня буде корисні будь-які водні процедури.

У третю декаду місяця можуть з’явитися неприємні відчуття в області хребта. Ймовірно, вони будуть відлунням старої травми. Зняти біль допоможуть спеціальні мазі. 27 або 28 травня бажано відвідати остеопата або масажиста. Після сеансу біль перестане вас турбувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code