Гороскоп на травень 2019 Скорпіон

До вас йдуть великі гроші! З 8 травня аж до червня 2019 роки перед вами стануть відкриватися чудові можливості збільшити доходи. Джерела грошових надходжень будуть різними. Вивчіть особливості інвестування, якщо до сих пір з цим не стикалися.

Сприятливі дні місяця травень 2019: 1, 8, 16, 17, 22.

Гороскоп на травень 2019 для жінок Скорпіон

Проблеми, які турбували вас довгий час, чудесним чином вирішаться самі собою в період з 1 по 14 травня. Не шукайте каверзи – радійте запанувала спокою! Якщо з’явиться можливість відправитися в подорож, скористайтеся нею. Поїздка доставить масу позитивних емоцій і запам’ятається надовго.

Для аналізу помилок і обмірковування планів чудово підійдуть 16-22 травня. Ви можете відмовитися від старих шаблонів поведінки, поставити нові цілі і виявити незвичайні способи їх досягнення. Займатися вирішенням дрібних побутових питань зараз не варто: це викличе у вас роздратування.

В останній тиждень місяця в вас прокинеться прямо-таки бунтарський дух. І все ж не сперечайтеся з оточуючими, а прислухайтеся до їхньої думки. Діючи наперекір усім і вся, ви наламаєте дров, заведете ворогів і нічого не доб’єтеся.

Гороскоп на травень 2019 для чоловіків Скорпіон

Чудовий місяць — травень! Планети до 22 числа подбають, щоб справи ваші йшли в гору. Звичайно, за умови, що ви проявите належне старання. Лінуватися в такий місяць недозволено. Дорогі Скорпіони: працюйте з ентузіазмом і на совість, а вже підтримку зірки вам забезпечать.

Ви станете об’єктом загального інтересу – за вами спостерігатимуть, вами будуть захоплюватися, ваші методи будуть копіювати. Травень – хороший час для того, щоб просувати себе по різних каналах, рекламувати свої послуги, активно пропонувати свої товари. Деякі Скорпіони стануть воістину популярними і знайдуть армію шанувальників.

В період з 17 травня і до кінця місяця може чітко проявитися ваша залежність від кого-то або чогось, що ризикує боляче вдарити по вашій самооцінці. Чи не карайте себе за несамостійність в деяких питаннях, а краще подумайте, що зробити, щоб змінити ситуацію, як виховати в собі впевненість і побороти страх перед прийняттям відповідальних рішень? Дуже корисними зараз виявляться книги по базовій психології, література, в якій описані техніки ефективної взаємодії з іншими людьми (в тому числі маніпуляції і НЛП) – ви багато знайдете у цих джерел! Врахуйте, що друга половина травня не підходить для початку важливих справ, укладення домовленостей і поїздок.

Любовний гороскоп на травень 2019 року

Рух планет (до 16 травня) може обернутися появою суперниці на любовному фронті. Якщо ви замужем, то переживати не варто: ніякі її хитрощі не здатні спровокувати вашу половинку на зраду. Однак якщо ваші відносини не оформлені, то партнер може-таки дозволити собі пофліртувати з цією особою. Увімкніть чарівність і винахідливість, щоб повністю заволодіти думками обранця, і суперниці нічого не залишиться, як кинути марні спроби підкорити того, хто належить вам.

Скорпіонам, чиї відносини давно себе зжили і тривають по інерції, в травні належить ухвалити важливе рішення. І швидше за все, воно буде на користь розставання. Не шкодуйте: цим кроком ви робите краще і собі, і партнеру.

Запорука гармонійного місяці – в умінні залишати думки про роботу за порогом квартири. Звичайно, немає нічого поганого в тому, щоб час від часу обговорювати з другою половинкою справи, розповідати про те, чим живе офіс і що в черговий раз викинув начальник. Однак в травні ви будете схильні говорити про роботу надто багато, залишаючи без уваги деякі особисті теми, які вимагають обговорення. Вчіться перемикати увагу, щоб партнер не вирішив, що робота для вас важливіше, ніж він.

Здоров’я Скорпіона в травні 2019 року

В першій декаді травня зірки радять вам є часто, але невеликими порціями. Так ви уникнете збою в роботі травної системи, який може спровокувати несприятливе становище планет. Якщо ви страждаєте від зайвої ваги, то зараз напевно зумієте зробити перший рішучий крок до стрункої фігури.

Підвищена тривожність з 12-20 числа може перешкодити насолоджуватися життям. Візьміть себе в руки і перестаньте шукати у себе недуги. Якщо, незважаючи на всі старання, черв’ячок сумніву все-таки продовжить вас гризти, відвідайте лікаря і здайте необхідні аналізи. Зробити це краще 12 або 13 травня, коли ймовірність помилки мінімальна.

21-31 травня енергії у вас додалося. Знайдіть для неї вихід, інакше станете запальними і дратівливими. Дайте собі фізичні навантаження – вдома або в спортзалі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code