Гороскоп на травень 2019 Телець

Оточіть себе однодумцями! Положення планет з 8 травня 2019 року до початку червня 2019 року створить чудові умови для зростання доходів, завдяки співпраці з потрібними людьми. У цей період дуже важливо бути відкритими знайомствам – ті, з ким зведе доля, стануть помічниками в задуманих вами справах.

Сприятливі дні місяця травень 2019: 1, 8, 16, 25, 29.

Гороскоп на травень 2019 для жінок Телець

Перша декада травня хороша для починань, з будь-якої ситуації в цей період ви зможете вийти переможцем. Не звертайте уваги на тих, хто скептично налаштований до ваших ідей.

14-20 травня ви ризикуєте заплутатися у власних бажаннях. Хотітиметься то одного, то іншого. Не витрачайте сили і час даремно, намагаючись досягти помилкових цілей. Проведіть вказаний період в максимально розслабленій обстановці: займіться хобі, дивіться фільми, читайте книги. А з завданнями визначитеся пізніше.

Після 22 числа ваша інтуїція стане гостріше. Ви без зусиль визначите, хто спілкується з вами, переслідуючи особисті інтереси, а кому дороги ви і ваш комфорт. Прислухайтеся до внутрішнього голосу, здійснюючи покупки, тоді ризик придбати браковану річ значно знизиться.

Гороскоп на травень 2019 для чоловіків Телець

До 15 травня зірки посилять ваші і без того досить сильний амбіції. З’являться нові стимули кожен день ставати краще: можливо, вам пообіцяють прибавку до зарплати після закінчення місяця або навіть нову, більш високу посаду. Якщо ви начальник відділу або навіть організації, не висувайте в цей період завищених вимог до підлеглих. Це може викликати їх агресію і навіть відмова працювати.

У період до 16 числа планети змусять вас переглянути повсякденний графік. Ви можете прийняти рішення починати роботу раніше або пізніше, зміститься час обіду. Ймовірно, причиною таких змін стануть курси (танцювальні, мовні або водійські), які ви почнете відвідувати в будні дні до або після роботи.

З 17 травня по 1 червня становище планет буде створювати деякі перешкоди в фінансових питаннях. Може надійти привабливу ділову пропозицію, але від нього краще відмовитися: ви не тільки нічого не заробите, але і залишитеся повинні. Взагалі в цей період не варто сліпо довіряти людям, навіть якщо знаєте їх багато років і вважаєте друзями. Там, де мова заходить про гроші, імовірний обман. Тримайте гаманець закритим. Реалізацію власних ідей, як заробити, відкладіть до початку червня. Поки ж нікому про свої задуми ні слова.

Любовний гороскоп на травень 2019 року

Протягом першої половини травня зірки змусять критично подивитися на поточні романтичні відносини. Ви станете розглядати партнера немов під мікроскопом, вишукуючи те, за що його можна як похвалити, так і посварити. Робити останнє не варто: кохана людина буде занадто вразливим і не готовим поставитись до критики з холодною головою. Ваші благі наміри «виправити» партнера обернуться охолодженням відносин.

Тельці першої декади знака під впливом планет можуть задуматися про припинення відносин. Але робити цього – принаймні зараз – не варто. Після 16 числа – ймовірно, ви зміните свою думку і вибачте другій половинці то, за що ще пару днів назад були готові її кинути.

Нові знайомства в травні дуже ймовірні – у другій половині місяця. Хорошим варіантом для активного пошуку стане Інтернет. Віртуальний друг вас, швидше за все, не розчарує. Покличте на допомогу інтуїцію: після 22 числа людей ви будете бачити наскрізь!

Здоров’я Тельця в травні 2019 року

1-15 травня займіться профілактикою захворювань серцево-судинної системи, тим більше якщо у вас є до них генетична схильність. Почніть робити спеціальні фізичні вправи, дотримуйтеся дієти, що виключає продукти з високим вмістом холестерину. А 2 або 3 травня запишіться на профілактичний огляд до кардіолога.

Обов’язково починайте щоранку з зарядки або комплексу нескладних фізичних вправ, до чого в період з 16 по 25 травня закликають зірки. Тим самим ви не тільки допоможете організму прокинутися, але і поліпшите кровообіг. До того ж ваш психологічний стан стане більш стабільним.

Здачу аналізів і проведення комплексного обстеження організму рекомендується планувати на останній тиждень місяця. Результати досліджень виявляться точними. Якщо ви страждаєте від хронічного недуги, вам можуть підібрати більш ефективні препарати.

Мігрень, обумовлена ​​втомою, може потривожити вас 30 травня. Всього пара годин міцного сну позбавлять від головного болю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code