Гороскоп на травень 2019 Лев

Увага: відкривається друге дихання! З 8 травня по червень 2019 року – це час великого творчого прориву, любові і задоволень. Багатьох Левів чекає поповнення в родині.

Сприятливі дні місяця травень 2019: 9, 10, 17, 25, 30.

Гороскоп на травень 2019 для жінок Лев

Якщо ви звикли керувати і командувати, 1-11 травня доведеться стримати запал. Ваше бажання бути лідером оточуючі сприймуть в багнети. Підкорятися вони відмовляться, а то і зовсім перестануть з вами розмовляти.

Щоб відчувати себе максимально комфортно 13-19 травня, вам потрібно опинитися в середовищі однодумців. Зірки обіцяють що знайти їх буде не так вже й складно, просто визначитеся з вашими ключовими інтересами. Якщо ви вже є членом якогось клубу або гуртка, частіше відвідуйте проводяться там творчі вечори та різноманітні заходи.

До виникають в останню декаду травня труднощів поставтеся з гумором, до чого і закликають планети. При такому підході ніяка проблема не зможе вибити вас з колії і змусити звернути з наміченого шляху. Нехай через терни, але ви прийдете до зірок, зумієте втілити в життя всі задуми. А заодно надихнете своїм прикладом когось із близьких.

Гороскоп на травень 2019 для чоловіків Лев

До 15 травня ваші дії і рішення можуть сильно критикувати, засуджувати. Якщо критика конструктивна, має сенс до неї прислухатися. В іншому разі не звертайте уваги – вам просто заздрять.

Цей період пробудить ваших ворогів і конкурентів. Будьте уважні: діяти вони стануть настільки хитро, що в якийсь момент ви майже повірите, що вчорашній злостивці – насправді чудова людина і взагалі ваш друг! Дорогі Леви, не спокушайтеся. Коли вам почнуть співати солодким голосом улесливі промови, закривайте вуха.

З 17 травня і до кінця місяця – це хороший час, щоб повернутися до незакінчених справах. Те, що не виходило раніше, напевно вийде зараз. Чи зможете ви і виправити помилки, які допустили колись. Головне, не баритися і не відволікатися на інші справи (концентрація уваги буде знижена). А ось для чого не підходить цей період, так це для старту нових проектів: обставини з самого початку будуть складатися проти вас. Варто також почекати з переходом на іншу роботу, інвестиціями та великими покупками. Левам, які вирішили відновити співпрацю з колишніми колегами або партнерами, планети дають зелене світло.

Після 22 числа буде поставлено крапку в важливому для вас питанні. Прийде відповідь, який ви довго чекали. З’являться перші результати виконаної роботи. Швидше за все, вони вас не розчарують.

Любовний гороскоп на травень 2019 року

До 16 травня ви більше, ніж будь-коли, будете залучені в справи сім’ї, своїх близьких. Разом вам належить вирішувати питання, яких раніше ви вважали за краще не торкатися. У травні самоусунутися не вийде, так вам і не захочеться. Ви відчуєте, як в вас потребують – в ваших радах, міркуваннях, так просто в присутності. Поговоріть по душах з улюбленими, розкажіть про те, що хвилює вас, – погляд з боку вас здивує!

Що до початку романтичних відносин, то перша половина місяця – час для цього не найкращий (якщо, звичайно, вам потрібні дійсно серйозні стосунки!). Ймовірно, вас спробують спокусити, і ви, можливо, навіть піддастеся спокусі, тільки ось продовження у цієї історії не буде.

А ось до представників протилежної статі, які виявлять до вас інтерес у другій половині травня, варто придивитися. Напевно серед них будуть гідні, які мають саме тим набором якостей, які потрібні вам.

Здоров’я Лева в травні 2019 року

Період з 1 по 8 травня може спровокувати головні болі. Постарайтеся проводити менше часу за комп’ютером і перед телевізором. Більше відпочивайте. Незайвим буде зробити точковий масаж голови.

9 і 10 числа – відмінний час для відвідування стоматолога. Сходіть до лікаря, навіть якщо вас ніщо не турбує. Не виключено, що профілактичний огляд виявить початок хвороби (карієсу, наприклад).

У другу декаду місяця намагайтеся більше рухатися. У вільний час займайтеся фізкультурою або спортом, відвідуйте фітнес-зал або танцювальну студію. Ви відчуєте себе бадьоріше і молодше! Та що там – ви станете виглядати молодше і свіже! А як від цього підніметься настрій!

22-30 травня ні в якому разі не займайтеся самолікуванням. Якщо щось турбує, зверніться до лікаря. Взявши підбір медикаментів на себе, ви ризикуєте тільки посилити свій стан.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code