Гороскоп на травень 2019 Терези

Ловіть попутний вітер! У травні ваші мрії і бажання, нарешті, почнуть набувати реальних контурів. У цьому місяці ви зумієте зробити дуже багато: вас чекають як професійні, так і особисті успіхи. Але головне, ви зумієте застосувати отримані раніше знання так, щоб доходи ваші виросли в рази.

Сприятливі дні місяця травень 2019: 3, 9, 15, 24, 25.

Гороскоп на травень 2019 для жінок Терези

Питання, що виникають 1-8 травня, вирішуйте відразу, не відкладайте на потім. Якщо все ж відкладіть їх в довгий ящик, то незабаром відчуєте психологічну тяжкість. Якщо буде важко впоратися самотужки, зверніться за допомогою до самого життєрадісного з друзів. Він не тільки допоможе, але і заразить оптимізмом.

У другій декаді травня вам, ймовірно, захочеться дізнатися майбутнє. Звертатися до людей, наділеним магічними здібностями, не варто: швидше за все, підхопите шахраїв, попереджають зірки. Гадати самостійно теж не рекомендується – вам не вдасться вірно розшифрувати отриману відповідь. Постарайтеся подолати цікавість і більше уваги приділяти дня сьогоднішнього.

22-31 травня рекомендується зайнятися домашніми справами: полагодити меблі, відремонтувати що вийшла з ладу техніку, навести порядок в речах і документах. 24 і 25 числа порадуйте близьких і друзів своїми кулінарними витворами. У вас вийде приготувати навіть те, що ви ніколи раніше не пробували.

Гороскоп на травень 2019 для чоловіків Терези

Рішення, які стосуються особисто вас, в травні приймайте самостійно. Охочих підказати «правильний шлях» буде досить, але гарантій, що прагнення це добре і щире, немає. Сподівайтеся тільки на себе, і не станете жертвою майстерно підготовленого кимось обману. Особливо обережними в цьому сенсі слід бути 1-16 числа.

Доручення, які вам будуть давати в другій половині травня, записуйте на папері – на пам’ять не сподівайтеся! Фраза «В одне вухо влітає, в інше вилітає» як не можна більш точно описує вплив планет. Вірогідні труднощі з засвоєнням інформації – не соромтеся перепитувати і просити роз’яснення у колег, інакше довго будете розгрібати наслідки прикрих помилок.

Після 22 числа вам вдасться зробити більше, ніж в попередні декади місяця. Якість роботи при цьому не постраждає. Оцінивши, як легко ви справляєтеся зі своїми обов’язками, хтось із колег спробує перекинути на ваші плечі частину своїх – під слушним приводом, природно. Вам зірки радять під настільки ж слушним приводом йому відмовити – навіщо ускладнювати собі життя? Обмежтеся радами, інакше, як то кажуть, «сядуть і поїдуть».

Любовний гороскоп на травень 2019 року

До нових знайомств в першій половині травня ви будете не розташовані: ви станете думками повертатися до минулого. Можливо, навіть зрозумієте, що не таким вже й поганим людиною був ваш колишній! Якщо всерйоз вирішите його повернути, час для цього дуже вдалий, шанси є. Зателефонуйте і призначте зустріч – ну а далі все в свої руки візьме він, якщо, звичайно, до сих пір живить до вас ніжні почуття. Так це чи ні, буде видно неозброєним оком.

А ось для розвитку вже існуючих відношенні травень виявиться дуже хорошим місяцем. Теми, розмов на які ви з партнером обопільно уникали, спливуть на поверхню. Обговоривши їх, ви виявите, що зовсім даремно переживали. Ви почуєте і зрозумієте один одного, і це неймовірно важливо – тепер ви визначитеся, яким шляхом вам далі йти, куди направити сили і енергію.

Положення планет після 22 числа може змусити задуматися про перспективи тривалої зв’язку і, ймовірно, навіть припинити її. Але тут мова йде про нетривких, що вичерпали себе відносинах, яким ніяк не вдається вийти на новий рівень.

Здоров’я Терезів в травні 2019 року

В першій декаді травня ваш емоційний стан буде нестабільним. Різкі перепади настрою – від раптової радості до нічим не обґрунтованої смутку – можуть позначитися на самопочутті, стати причиною головного болю або безсоння. Якщо стабілізувати настрій зусиллям волі не вийде, влаштовуйте сеанси музико- та аро-матерапіі.

Щоб 13-24 травня відчувати себе бадьорими і енергійними, проводите більше часу на свіжому повітрі. Частіше провітрюйте кімнату, в якій спите або працюєте. Якщо 14 або 15 числа з’явиться можливість виїхати за місто і провести час на природі, не пропустіть її.

Не випробовуйте організм на міцність в останній тиждень місяця, інакше неприємні наслідки не змусять себе чекати, попереджають зірки. Не змушуйте себе пересилювати втому і по можливості зведіть фізичні навантаження до мінімуму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code