Гороскоп на вересень 2019 Близнюки

Почуйте голос своїх справжніх бажань! Вересень — це час пройде під знаком руйнування шаблонів і засад, виходу з рамок, боротьби з переконаннями, які заважають жити. Вас стане куди менше хвилювати, що подумають інші, головними стануть ваші особисті бажання, прагнення і відчуття. Багато представників вашого знака всерйоз захопляться містикою.

Сприятливі дні місяця вересень 2019: 2, 16, 22, 30.

Гороскоп на вересень 2019 для жінок Близнюки

У першій декаді вересня, зірки попереджають: не поспішайте ділитися задумами з друзями – напевно зіткнетеся з критикою. Але куди неприємніше те, що хтось із товаришів може вкрасти вашу ідею і видати за свою.

Замість того, щоб братися за нові справи, завершіть старі, закликають планети в другу декаду місяця. Ви можете домогтися успіху навіть в тому, що ніяк не вийшло виконати раніше. Це сприятливі дні для відновлення дружніх відносин, зустрічей з колишніми однокласниками та однокурсниками.

Зайнятися вирішенням юридичних, податкових, майнових питань можна в період третьої декади вересня, який пройде під гармонійним впливом планет. Якщо тривожна вас ситуація складна, не шкодуйте грошей, зверніться до перевіреного фахівця.

Якщо ви хочете оновити техніку або придбати нові гаджети, вирушайте за покупками в останні дні місяця.

Гороскоп на вересень 2019 для чоловіків Близнюки

1-21 вересня планети створять прекрасні умови для просування по кар’єрних сходах. Багато Близнюки отримають суперответственное доручення, за успішне виконання якого покладається гарна винагорода. Їх авторитет в колі колег, партнерів і клієнтів виросте. У деяких випадках мова може йти про набуття справжньої слави і популярності. Представники знака, які знаходяться в пошуку роботи, можуть отримати не просто високооплачуване, але і престижне місце. Втім, приступати до справ рекомендується все ж після 28 вересня.

Звичайно, рух планет спробує створити певні труднощі – ваше завдання приловчитися і уникнути їх. Зокрема, потрібно бути максимально акуратними і ввічливими в спілкуванні з начальством. Знадобиться вміння бути гнучкими і неабияке терпіння, щоб не допустити конфліктної ситуації. Тримайтеся подалі від суперечок і з’ясування відносин, Не займайте нічию сторону в питанні, який встане ребром 17 або 18 вересня.

У третій декаді зірки пробудять (або посилять) бажання взяти участь у громадській діяльності. Це гарний час для вступу в різного роду організації (профспілкові, наприклад) і просування в них. З часом ви можете стати одним з найважливіших і значущих членів об’єднання.

Любовний гороскоп на вересень 2019 року

Більшу частину місяця (до 26 вересня) положення планет обіцяє гармонійний розвиток романтичних відносин – шторму обійдуть вашу гавань. Покращаться навіть відносини з ріднею другої половинки, якщо раніше між вами виникали розбіжності. Якась радісна подія об’єднає Вас і змусить забути про колишні сварки.

Близнюкам, які мріють про зустріч з любов’ю, зірки рекомендують відправитися в поїздку або подорож. Довгоочікувана зустріч може статися далеко від дому. Деяким Близнюкам пощастить познайомитися в Мережі – але родом новоспечений об’єкт симпатій виявиться з іншого міста або навіть країни. Чи готові ви до любові на відстані? Ще одним місцем для знайомства може стати школа іноземної мови чи кінотеатр, в якому показують «заморські» фільми мовою оригіналу.

Здоров’я Близнюків у вересні 2019 року

Планети в першу декаду вересня пробудять інтерес до народної медицини. Однак не варто бездумно слідувати всім прочитаним радам, особливо з метою профілактики захворювань. З’являться ознаки застуди-тоді й експериментуйте. Тільки попередньо ознайомтеся з відгуками людей, які вже випробували сподобався вам рецепт. А раптом ви передумаєте?

У другій декаді вересня рекомендується мінімізувати фізичні навантаження і стежити за прогнозом погоди: на тлі зміни погодних умов може підскочити тиск. Якщо ви страждаєте гіпертонією, в зазначені дні не забувайте приймати призначені лікарем медикаменти.

Очікуйте підйом настрою і приплив життєвих сил в кінці місяця. Завдяки руху планет, це прекрасний час для проведення косметологічних процедур і відвідування масажного салону.

Якщо 25 або 26 вересня заболить голова, вирушайте на прогулянку. Півгодини на свіжому повітрі – і біль як рукою зніме!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code