Гороскоп на вересень 2019 Козеріг

Ставтеся до життя як до гри! Вересень-переломний момент для багатьох Козерогів настає блискучий час для реалізації себе в творчості, перетворення хобі в прибуткову справу, участі в будь-якого роду змаганнях. Багато чого з того, з чим доведеться зіткнутися в цей період, буде в новинку. Належить освоювати нові технології і методи, переучуватися, можливо, щось починати з нуля.

Сприятливі дні місяця вересень 2019: 5, 15, 16, 26.

Гороскоп на вересень 2019 для жінок Козеріг

У першу декаду вересня, якщо задастеся метою, ви зможете глибше зрозуміти себе і визначитися з планами на найближчі місяці. У цьому вам допоможуть різні психологічні методики (тестування, вправи, ігри, метафоричні карти тощо) або читання езотеричної літератури. 5 або 6 вересня можете взяти участь у тренінгу або вебінарі, присвяченому самопізнанню.

Таємне завжди стає явним. В черговий раз переконатися в цьому Вам належить у другій декаді місяця. В цей час ви дізнаєтеся важливу інформацію, яку з якихось причин ретельно від вас приховували. Не виключено, що вас хотіли вберегти або боялися вашої першої реакції, тому, перш ніж ображатися, постарайтеся дізнатися мотиви тих, хто не говорив вам правду.

Якщо ви хочете оновити гардероб або інтер’єр квартири, вирушайте за покупками в період третьої декади вересня. Зірки обіцяють: ви легко знайдете речі, про які давно мріяли, та ще отримаєте приємний сюрприз у вигляді подарунка від магазину або значного розміру знижки.

Гороскоп на вересень 2019 для чоловіків Козеріг

Вересень буде багатий на спілкування. Телефон стане розриватися від дзвінків, робоча пошта переповниться повідомленнями, вас раз у раз почнуть запрошувати на ділові зустрічі, семінари, форуми. Відмінна новина полягає в тому, що вам все це буде по душі – ви навчитеся отримувати задоволення навіть від спілкування з тими, з ким раніше, можливо, воліли б справи не мати. До вас прислухаються, вас цінують і дякують за консультацію і допомогу – хіба це не приємно?!

Не пропустіть можливість завести вигідні знайомства особистого характеру. Людина, спілкування з яким зав’яжеться на діловому грунті, з часом може зіграти важливу роль у вашій долі. Наприклад, порекомендувати вас роботодавцю, про який ви давно мріяли.

Варто бути готовими до того, що у вересні можуть відбуватися зриви домовленостей, затримки і труднощі в оформленні документів. Ставтеся до цього спокійно: такий вже характер даного періоду (5-28 вересня)! Зате планети створять чудові умови, щоб повернутися до раніше залишеного справі і довести його до кінця, з’явиться можливість виправити допущені помилки і почати все з чистого аркуша. На нову роботу краще не влаштовуватися, великих фінансових зобов’язань на себе не брати. Вирушаючи у відрядження, віддавайте перевагу громадському транспорту: з власним автомобілем в дорозі може відбутися поломка.

Любовний гороскоп на вересень 2019 року

Друга половинка у вересні стане більше вкладатися в вас фінансово. Не поскупиться вона ні на дорогі подарунки, ні на обіди в розкішних ресторанах, ні на відпочинок на заміській базі. Вам лише потрібно озвучити свої бажання (кохана людина – не телепат!). ДО РЕЧІ, період хороший для покупки спільного майна, відкриття загального внеску і т. п. щиро Дякуйте партнера за старання і турботу. Найкращою нагородою для нього стануть ваші щасливі очі і посмішка!

В «мережі» вільних Козерогів у вересні може заплисти дуже заможна залицяльник. У відносинах з ним ви не будете потребувати ні в чому. Але найголовніше – в них буде багато любові і ніжності. Зірки обіцяють такому роману відмінні перспективи: почуття вдасться пронести через все життя.

Здоров’я Козерога у вересні 2019 року

Перша декада вересня – самопочуття і настрій будуть нестабільними. Можливі скачки тиску, незначне і короткочасне підвищення температури. Швидше за все, це відгомони стресової або конфліктної ситуації, яка сталася з вами влітку. Відпочиньте і займіться творчістю: малюйте, в’яжіть, вишивайте – це піде на користь і душі, і тілу.

Якщо у вас є алергія, почніть (або відновіть) її лікування в другій декаді місяця: в одужанні намітиться прогрес. Якщо досі не вдалося виявити алерген, здайте відповідний аналіз 15 або 16 вересня – отримаєте найбільш точні результати.

У третю декаду першого осіннього місяця справ буде безліч. Якими б втомленими ви себе не відчували, не відмовляйтеся від тренувань. Спорт, танці, біг, ходьба, обіцяють зірки, врятують від нудьги і посприяють зміцненню імунітету. До того ж після тренувань ви відчуєте великий приплив енергії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code