Гороскоп на вересень 2019 Овен

Дивіться в майбутнє з оптимізмом! Вересень — дуже важливий для вас місяць. З 1 вересня ви відчуєте велике полегшення: період струсів і стресів підійшов до кінця. Починаючи з цього дня ви потихеньку станете відчувати себе впевненіше, грунт під ногами поступово стане більш твердою, мрії та ідеї почнуть здобувати реальні контури.

Сприятливі дні місяця вересень 2019: 8, 9, 12, 16, 20.

Гороскоп на вересень 2019 для жінок Овен

Перша декада вересня пройде під напруженим впливом планет, чим і буде обумовлено ваше бажання зайняти лідируючу позицію. Активністю і напором ви можете відлякати оточуючих. Висловлюйте думки в більш м’якій і спокійній формі, тоді до вас будуть прислухатися.

Похазяйнувати по дому закликають зірки в період з 12 по 20 вересня. Викличте майстра або самі відремонтуйте вийшла з ладу техніку, поталу шпалери, полагодите труби і т. п. Якщо ви хотіли перетворити квартиру, починайте ремонт зараз. 12 або 13 вересня ознайомтеся з асортиментом будівельних магазинів в Інтернеті: придбаєте потрібні товари зі знижкою.

Більше часу проводите в сімейному колі в останній тиждень вересня. Частіше телефонуйте близьким, запрошуйте їх в гості або відвідайте самі. Якщо у вас є діти або онуки, займіться їх творчим розвитком. Навчіть їх тому, що вмієте самі: наприклад, вишивати, робити орігамі або виразно читати вірші.

Гороскоп на вересень 2019 для чоловіків Овен

Перший осінній місяць — відмінний час для заробляння грошей. Вірогідні цікаві пропозиції про підробіток, необов’язково пов’язані з поточною сферою діяльності. У вас буде достатньо енергії, часу і ентузіазму, щоб взятися за нові для себе проекти. Планети в другу декаду вересня можуть створювати перепони. Не поспішайте, перевіряйте будь-яку інформацію і документи, перш ніж їх підписати. Тримайтеся подалі від тих, хто намагається втягнути в інтриги. Витрати зменшіть: більшу частину заробленого у вересні краще відкласти. Витрачати накопичення можна вже в жовтні, а поки відмовтеся від ідеї зробити велику покупку. Для вкладень та інвестування час також не найсприятливіший.

До 21 вересня положення планет вдало для роботи в самоті, розвитку індивідуальних проектів, аналізу інформації, побудови планів.

У третій декаді вересня, ви відчуєте більше уваги до своєї персони. Вашою думкою стануть частіше цікавитися, ваші ініціативи та пропозиції будуть вітати. Розробляйте ідеї, але приступайте до їх реалізації не раніше жовтня!

Любовний гороскоп на вересень 2019 року

Якщо ваші прагнення лежать в романтичній площині, то зараз, у вересні, вони напевно стануть реальністю. Відносини з другою половинкою порадують: вас будуть розуміти, цінувати і балувати, нічого не просячи взамін. Більш того, з’явиться щось, що зробить ваш союз ще міцнішим-загальне хобі, наприклад.

Вільним Овнам, які перебувають у пошуку любові, обов’язково посміхнеться удача. Довгоочікувана зустріч може відбутися в клубі за інтересами (театральній або танцювальної студії), освітньому закладі (школі іноземної мови або водіння), спортивної секції. Важливу роль у вашій долі може зіграти якась жінка. Наприклад, влаштувати знайомство з цікавим представником протилежної статі. Обов’язково прислухайтеся до порад подруги або родички, яка підказує, як одягнутися на перше побачення.

Здоров’я Овна у вересні 2019 року

Присвятіть першу половину вересня профілактиці захворювань печінки і боротьбі із зайвою вагою. Виключіть з раціону висококалорійні страви, їжте більше фруктів, овочів, зернових і молочних продуктів. Відмовтеся від вживання спиртних напоїв. При наявності хронічної недуги печінки нанесіть профілактичний візит лікаря 12 або 13 Вересня. Доктор розповість про нові ефективні способи лікування вашого захворювання.

16-27 вересня захочеться перетворитися. Майте на увазі: через напружений аспект планет косметичні процедури, проведені в зазначений час, не принесуть очікуваного результату. Більш того, ви ризикуєте потрапити до некваліфікованого фахівця, який безграмотними діями може завдати шкоди вашому здоров’ю.

В останні дні вересня, рекомендується взяти участь у фізкультурно-оздоровчому заході або спортивному конкурсі. Позитивні емоції отримаєте обов’язково!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code