Гороскоп на вересень 2019 Телець

Будьте відкриті новому досвіду, не тримайтеся за старе. Перший осінній місяць для вас – початок цілої низки важливих змін у всіх сферах життя. Протягом найближчих місяців ви будете прагнути до незалежності, свободи, самовираження, освоєння нових навичок і знань, розкриття своїх талантів. Старт буде дано вже у вересні.

Сприятливі дні місяця вересень 2019: 1, 7, 24, 30.

Гороскоп на вересень 2019 для жінок Телець

У першій декаді місяця буде складно зосередитися на чомусь серйозному, попереджають зірки. Не беріться за важливі справи. Присвятіть зазначені дні відпочинку: відвідуйте розважальні заходи, зустрічайтеся з друзями, займайтеся хобі. Перші дні вересня чудово підходять для короткочасної поїздки в інше місто, щоб ознайомитися з його пам’ятками або відвідати концерт.

У другу декаду вересня ви станете занадто нетерплячими, захочеться всього і відразу. При виникненні непередбачених обставин ви можете впасти в лють і відмовитися від своєї мети, не дійшовши до неї буквально пару кроків. Тримайте себе в руках.

Не озиратися на оточуючих в третю декаду вересня закликають планети. Наслідуючи інших, дотримуючись порад більш досвідчених і мудрих, ви тільки сильніше заплутаєтеся у власному житті. Ніхто, крім вас самих, не знає, чого ви хочете і за яких умов будете почувати себе щасливими. Керуйтеся тільки своєю думкою і своїми бажаннями.

Гороскоп на вересень 2019 для чоловіків Телець

До 21 вересня планети будуть створювати прекрасні умови для участі в будь групової діяльності, вступу в громадські організації, просування себе у них. Цей час створено для спілкування. Коло ваших знайомих розшириться, люди, які прийдуть у ваше життя, збагатять і прикрасять її. Дуже ймовірно, що доля у вересні зведе вас з дуже впливовими персонами, які замовлять за вас слівце в потрібних інстанціях, а то і зовсім просунуть по кар’єрних сходах. Прибуток обіцяє бути хорошим, особливо якщо ви займаєтеся бізнесом. Якусь частину заробленого по можливості пожертвуйте на благодійність – вам повернеться сторицею.

У другій декаді вересня з початком серйозних проектів, краще почекати, великі суми не витрачати гроші не вкладати і морально підготуватися до можливих затримок і препонам. Планети в цей період можуть повернути у ваше життя партнерів або клієнтів, з якими ви колись розлучилися. Прийнявши рішення відновити співпрацю, ви не пошкодуєте.

У третій декаді вересня те, що так ретельно ховалося, може вийти назовні (неважливо, приховували ви або приховували від вас). Ви отримаєте доступ до конфіденційної інформації чи зовсім випадково ввійдете в коло осіб, яким відомий якийсь секрет (наприклад, станете мимовільним свідком чиєїсь розмови).

Любовний гороскоп на вересень 2019 року

У вересні ви можете стати об’єктом симпатій людини, що займає високу посаду, на це вказують зірки. Якщо на вас покладуть око, ви відразу відчуєте. Потенційний партнер буде щедрий на увагу, компліменти та подарунки. Можливо, він навіть трохи налякає вас своїм напором. Тримайтеся стійко – чим довше ви залишитеся нескореною, тим краще. Ви повинні показати, що Ви теж непроста штучка, і стандартні способи завоювання з вами не працюють. Це надасть завзяття залицяльника і змусить його більше вас цінувати. Втім, якщо ви не відчуваєте відповідної симпатії до цієї людини, більше того, ваше серце зайняте іншим, не давайте помилкової надії: відразу скажіть, що нічого не вийде. У даній ситуації гірка правда дійсно краще, ніж солодка брехня.

Тельцям, які давно перебувають у відносинах, у вересні треба порадіти за коханого, навіть випробувати гордість за нього. Не приховуйте емоцій – покажіть, як захоплюєтеся своєю половинкою, і вона стане і далі намагатися радувати вас з подвоєною силою.

Здоров’я Тельця у вересні 2019 року

У першій декаді вересня сидячий спосіб життя вкрай небажаний. Більше рухайтеся, гуляйте, танцюйте, займайтеся спортом. Якщо випаде можливість відправитися на лікувальний курорт або в санаторій, не пропустіть її.

У другу декаду місяця ви, ймовірно, захочете перевірити організм на міцність: наприклад, почнете посилено тренуватися або вирішите освоїти екстремальний вид спорту. Ви можете слідувати покликом серця. Однак 17 і 18 вересня – травмонебезпечні дні, коли вам потрібно бути гранично уважними та обережними.

В останню третину місяця, через вплив планет, ви станете занадто збудливі. Намагайтеся не з’ясовувати ні з ким відносини і уникати спілкування з людьми, які вам несимпатичні. Частіше влаштовуйте ароматичні сеанси: вони допоможуть абстрагуватися від похмурих думок. А безпосередньо в хвилини сильного хвилювання слухайте розслаблюючу музику.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code