Поздоровлення на 8 років весілля

Багато людей навіть і не уявляють собі, що в сімейному побуті можна отримати стільки приємних і корисних емоцій для себе. Але, якщо ви зумієте в шлюбі, їх отримати, то тоді у вас обов’язково буде щасливе життя. В цей самий момент мені так хочеться привітати людей, які насправді заслуговують цього привітання. Я хочу сказати їм, що зараз, коли минуло вже вісім років, вони обов’язково повинні намагатися зробити все можливе для того, щоб і далі пронести через всі труднощі і перепони свої почуття. І якщо ви зможете це зробити, то тоді в самому кінці вашого шляху ви будете відчувати те, що ви по-справжньому щасливі. Намагайтеся ставитися до один одного добре. І тільки тоді вас чекатиме той успіх, який вам так сильно потрібен. Так що подумайте про це, і постарайтеся все виконати правильно, і добре. І тоді результат буде обов’язково видно.

***

Ось і пройшов ще один рік. Вони біжать так швидко, що не встигаєш просто спостерігати за всім, і робити все те, що так сильно хочеться. Ось уже вісім років минуло з тих пір, як ви зіграли весілля. Так, потрібно зауважити, що цей день став для всіх нас справжнім святом. А все тому, що ми насправді гарненько повеселилися. І зараз у вас підростає синок. Ось вже зовсім небагато, і він піде в школу. А ще зовсім недавно, він грав у пісочниці. Варто, зауважити те, що кожна людина повинна намагатися для того, щоб досягти свого щастя. І якщо кожен буде намагатися з усіх сил, то тоді його праця буде обов’язково винагороджена. Так що ви ні в якому разі не повинні зупинятися на досягнутому. Просто з усіх сил йдіть до своєї мети. І тоді вона вас обов’язково виправдає. Удачі вам в кожній вашій дії.

***

Люди, які в цьому житті не зазнали любові, ніколи до самого кінця не зможуть зрозуміти того, що відчувають інші люди. А все тому, що їх серце ще не торкнулися ті самі прекрасні відчуття. Але, ось мої друзі досить давно змогли зрозуміти, що просто не можуть один без одного жити. І тоді вони зіграли Велике весілля. Мені згадуються ті самі моменти, як одні з кращих. Зараз, я прийшла на їх невеликий ювілей, щоб взяти участь в їх святкуванні. Я зі всіх сил постараюся зробити все для них так, щоб вони зрозуміли, як сильно я їх люблю і підтримую. Я бажаю їм не лише все своє життя провести разом, але і до самого кінця відчувати такі почуття, які змушують серце битися набагато швидше. Сподіваюся, що у вас насправді все буде саме так. І тоді всі навколо також будуть неймовірно раді всьому. Що ж, залишилося тільки сподіватися на успіх.

***

З кожним роком життя змінюється так стрімко, що просто іноді не можливо за ним наздогнати. Але, незважаючи ні на що, ми все ж повинні намагатися робити все можливе для того, щоб зовсім розібратися. Дивлячись на Вашу сім’ю, я все більше розумію, що ви зробили правильний вибір. У вас вже підростає так багато чудових діток. Я насправді хочу подякувати Вам за те, що ви їх ростите в любові. Завжди намагайтеся для них робити все можливе, щоб не було потім ніяких жалів. А це зробити можна буде тільки в одному випадку. Якщо ви гарненько зможете постаратися. Так що зараз ви обов’язково повинні постаратися все зробити добре. Але, чи вийде у вас зі всім впоратися? Хто знає, проте все може одного разу змінитися. Щастя вам і всіх сімейних благ. Посміхайтеся якомога частіше, і тоді життя не буде здаватися вам таким складним.

***

Багато людей в цьому житті так і не змогли відчути цього сімейного щастя. А не змогли цього зробити тільки тому, що вони насправді не змогли відмовитися від своєї свободи. Але, той, хто зміг перебороти себе, і постаратися влаштувати своє особисте життя, зрештою, обов’язково буде щасливою людиною. І цьому приклад ви. Ви зараз стали тією парою, яка святкує вже вісім років з того часу, як зіграли весілля. Протягом цих восьми з вашими стосунками траплялося так багато всього. Але, кожен раз ви все одно продовжували радувати всіх своїми широкими посмішками. І зараз мені особливо хочеться побажати вам якомога більше щастя в житті. Намагайтеся завжди жити не тільки для себе, але і робити добро для інших людей, і тоді удача обов’язково буде перебувати на вашому боці. Що ж, залишилося тільки спробувати все зробити добре і правильно.

***

Любов-це невід’ємна частина в житті кожної людини. Адже тільки тоді, коли ми відчуваємо ці почуття, ми до самого кінця бути щасливими. А робити це все насправді потрібно і важливо. Зараз я прийшла до своїх родичів для того, щоб сказати їм ті слова, які мені так сильно хочеться їм сказати. Я насправді намагаюся зробити все можливе, щоб Ви були приємно здивовані. Ось вже пройшло стільки часу з тих днів, як ви зіграли весілля. Тоді ваші очі так світилися щастям, що було просто неможливо не посміхатися. Але, не дивлячись на всі ці роки, ви досі змогли зберегти це чудове почуття у себе в серці. І зараз мені особливо хочеться, щоб у вас все виходило кращим чином. Нехай ви ніколи не будете знати розчарування.

***

Людина в своєму житті ніколи не повинна намагатися робити щось погане. І, щоб так не відбувалося, ви обов’язково повинні запам’ятати те, що чинити в своєму житті ви завжди повинні добре. У цей самий день я прийшла до своїх найкращих друзів для того, щоб разом з ними розділити їх радість. Мені насправді так сильно хочеться, щоб вони завжди були щасливі, що я намагаюся у всьому їх підтримувати. Зараз ми зібралися разом. У нашій компанії так легко і затишно, що зовсім не хочеться від сюди йти. Але, робити нічого. Нам в будь-якому випадку потрібно постаратися це зробити. І я, тому просто хочу побажати вам сімейних благ. Пам’ятайте про те, що тільки якщо ви будете робити добрі справи в житті, тоді ви зі спокійною совістю завжди зможете насолоджуватися життям.

***

Ось і прийшов час, коли можна сказати вам, з вашим ювілеєм. Ось вже минуло вісім років з тих самих пір, як ви зв’язали своє життя разом. Так, час так швидко проходив, що ми і помітити не змогли, як швидко виросли діти. Але, в будь-якому випадку ми повинні радіти тому, що все йде саме так, як і повинно бути. А пам’ятаєте, як ви вперше познайомилися? Тоді ви були так злі один на одного, що здавалося, що ви ніколи не зможете досягти примирення. Але одного разу випадок, який трапився так раптово, зміг все змінити в кращу сторону. І тому зараз ви живете разом щасливим життям. Мені так хочеться побажати вам сімейного затишку. Але пам’ятайте про те, що досягти його можна буде тільки в тому випадку, якщо ви будете намагатися добре чинити, і робити правильні вчинки. Так як зробити це зовсім непросто, ви кожен раз повинні будете намагатися з усіх сил. Адже тоді ви обов’язково будете задоволені життям.

***

На цій Землі існує стільки людей, які просто не можуть уявити себе щасливими в сімейних відносинах. Вони думаю, що в шлюбі вони ніколи не зможуть домогтися всього того, щоб бути до самого кінця щасливою людиною. Але, насправді все зовсім не так. І якщо ви будете намагатися, то, врешті-решт, зможете завжди домогтися того, щоб у вас все було добре. І зараз мені особливу увагу хочеться звернути на людей, які в цей самий момент святкують свій ювілей. А вся справа в тому, що з часів весілля пройшло вже вісім років. А це, потрібно зауважити, зовсім не маленька дата. І тому ви в будь-якому випадку повинні цим пишатися. Ну а зараз мені просто залишається бажати вам того, щоб ви домоглися всього того, що так хочете мати. І порожній у ваших стосунках буде багато любові.

***

Деякі люди навіть і не можуть собі уявити, як же добре можна жити в шлюбі. І тільки дивлячись на вас, стає зрозуміло, що це насправді так. Я пам’ятаю день вашого весілля. Тоді ви так були захоплені один одним, що просто не могли помітити нічого навколо себе. Ви з такою ніжністю дивилися один на одного, що ставало навіть жарко. І ось вже минуло вісім років з того самого дня. І дивлячись на вас розумієш, що ви ні в якому разі не стали менше любити одне одного. Але, ви також повинні прилаштовувати ще більше зусиль для того, щоб у вас все вийшло. І зараз я просто хочу побажати вам всього того, що вам так сильно хочеться. Знайте, що якою б не була ситуація, я завжди будуть радий прийти до вас на допомогу. І на останок, коли мені вже потрібно залишати ваш гостинний дім, я хочу сказати вам те, що ви неймовірно ласкаві. І нехай ви до самого кінця залишатиметься такими.

***

Кожен день приносить людям безліч нових емоцій, які можуть його порадувати, але також можуть і засмутити. І, для того, щоб цього не сталося, завжди потрібно намагатися чинити правильно. Також кожен повинен в цьому житті постаратися знайти гідну людину, щоб розділити з нею своє життя. І нехай це і буде зробити зовсім нелегко, ви все одно повинні постаратися все зробити саме так, як і потрібно. Але, зараз я трохи не про це. Мені зараз так сильно хочеться привітати своїх кращих друзів з тим, що вони прожили разом вже вісім років. У вас підростають чудові дітки, яким ви зуміли віддавати все. У вас насправді дуже старанна сім’я. І тому я не уявляю вами захоплюватися. Сподіваюся, що все буде відбуватися так і далі. Знайте, що я завжди будуть перебувати на вашому боці, щоб в будь-якому випадку підтримати.

Поздоровлення дружині на 8 років весілля

Моя прекрасна, кохана дружина,
Моя доля, друга половинка,
8 років з тобою, як в раю живу я,
Намагаюся зробити життя твоє картинкою.
Сьогодні ювілей у нас, вітаю,
Сім’ї бляшанї-міцної нам бажаю,
З тобою світ весь здається прекрасним,
Нехай кожен день, як сонце буде ясним.

***

Прекраснішого життя я не уявляю,
8 років ти поруч, і я від щастя таю,
Світанок з тобою кожен я зустрічаю,
Тебе, кохана дружина, я просто обожнюю.
З весіллям жерстяним тебе привітати я поспішаю,
Свою ніжність і любов тобі, кохана дарую,
Нехай завжди збуваються твої мрії,
Нехай цвітуть взимку для тебе квіти.

***

Вже вісім років, моя рідна,
Як знайдений ключик до серця мого,
Ніжність, ласку і турботу,
Даруєш тільки мені ти одному.
Сьогодні весілля ювілей жерстяного,
Сердечно вітаю, гарненька, тебе,
Нехай в твоєму житті буде все прекрасно,
І нехай завжди збувається мрія.

***

Ти для мене завжди кохана,
Взимку і влітку, вночі, вдень,
З тобою біди всі проходять повз,
З тобою завжди затишний і красивий наш будинок.
Сьогодні весілля до нас бляшане стукає,
Нехай життя все в казку перетвориться,
Нехай завжди удача буде поруч,
Будь по життю ти Моєю втіхою.

***

Дорога дружина, рідна,
Ти красива і заводна,
Ти хороша і добра завжди,
Пролітають немов годинни роки.
Сьогодні весілля жерстяне,
Ти у мене одна прекрасна така,
Я літаю вісім років з тобою,
Ми під руку пройшли до спини спиною.

***

Ти мати сімейства, і улюблена дружина,
Ти найкраща, така Ти одна.
Спасибі і за ласку за затишок,
За ніжність і різноманіття страв.
За сон спокійний, за розуміння,
І за твою чарівність.
Сьогодні весілля жерстяне,
Люблю тебе я всією душею, рідна!

***

Дружина це не просто слово,
Спробуй витерпіти як я такого,
А ось моя дружина зуміла,
І під своїм крилом мене зігріла.
Вже вісім років мила, ніжна,
Здатна на таке лише вона,
За це я тебе дякую,
І кажу, як сильно я люблю.

***

Дружина, ти мені всіх миліша,
Адже немає на світі, тебе добріше,
Тебе красивіше і рідніше,
Хочу я бути з тобою до останніх днів.
Вісім років не малий термін,
Для мене пройшов він як урок,
На завжди засвоїв я,
Головне на світі – сім’я!

***

З тобою світ такий прекрасний і великий,
Тебе я називаю незвичайною дружиною,
8 років сімейного життя, ніби сон,
З кожним днем в тебе все більше я закоханий.
Жерстяного весіллям ювілей наш називаємо,
Пишним застіллям цей день ми відзначаємо,
Я тобі, кохана, бажаю щастя і добра,
Щоб ти завжди, як троянда чайна цвіла.

***

8 років з тобою прожили ми разом,
І сьогодні відзначаємо ювілей,
Я скажу тобі, моя рідна,
У світі немає тебе прекрасніше і миліше.
Нехай молодість з тобою буде вічно,
Нехай щастя буде нескінченним,
Нехай завжди збувається твоя мрія,
Любові тобі бажаю, радості, добра.

***

Ти для мене, як світло у віконці,
Ти для мене, як промінь тепла,
З тобою п’янію від щастя я трошки,
Моя кохана і ніжна дружина.
Жерстяне весілля ми сьогодні відзначаємо,
Всі друзі нас сердечно вітають,
Тобі, кохана, бажаю я здоров’я і добра,
Нехай збувається завжди твоя мрія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code