Привітання з річницею весілля 2 роки

З другою річницею весілля Вас вітаємо від душі,
Бажаємо і далі міцно за руки тримаючись йти,
Кожен день нехай вам дарує натхнення,
Нехай завжди відмінним буде настрій.
Всі перепони разом здолайте,
Про минуле ніколи не шкодуйте,
Нехай ваше життя тече, як повна Річка,
Любов свою цінуєте і бережіть завжди.

***

2 роки пролетіли, як одна мить,
Сьогодні святкуєте ви паперовий ювілей,
Бажаємо вам від життя отримувати лише насолоду,
Щоб з кожним днем жилося вам веселіше.
Всі перепони нехай вам будуть дарма,
Якщо вирішувати їх будете удвох,
Досвід подружнього життя у вас вже є,
Та й заслуг один перед одним не злічити.

***

Сьогодні у вас весілля паперове,
І ця дата по-своєму важлива,
Ваш паперовий літачок надій і мрій,
Нехай летить в країну здійснення бажань.
Прийміть привітання від усієї душі,
Бажаємо щастя вам величезного попереду,
Всіх благ, удачі, радості, тепла,
Щоб сімейна погода завжди сонячною була.

***

Пуд солі за 2 роки ви вже точно з’їли,
Всі перепони разом подолали,
Кораблик ваш паперовий набирає хід,
Бажаємо, щоб незабаром з нього вийшов прекрасний пароплав.
Зі святом вас щиро вітаємо,
Радості, удачі, щастя бажаємо,
Вірності лебединої вам на довгі роки,
Нехай Господь зберігає від бід і зла.

***

Паперовий літачок надій і мрій,
Прилетів в правильному напрямку,
Сьогодні у вашому домі свято яскраве,
І просто супер настрій.
З другою річницею весілля вітаємо,
Життя довгого і щасливого бажаємо,
Щоб шлюб ваш не порвався і не промок,
Для комплементів один одному, щоб знаходився привід.

***

Сьогодні ви знову молодята,
Вам привітання, компліменти і квіти,
Прийміть вітання з паперовою свадьбою,
Лише захоплення гідні ви.
Живіть в щасті, радості, добре,
Нехай щастить вам у всьому, скрізь,
Кожен день нехай на свято перетвориться,
Часто нехай відвідує вас удачі птах.

***

Сьогодні «Гірко» знову вам кричимо,
З паперовим весіллям привітати хочемо,
Щоб самою щасливою була ваша доля,
Один одного доповнюйте завжди.
Мрії нехай в реальність перетворюються,
Удача нехай мило посміхається,
Всі проблеми вирішуються на раз, два,
Нехай Вам щастить у всьому, завжди.

***

Весілля паперове шелестить,
Привітання до вас радісно летить,
Бажаємо життя довгого і красивого,
Долі найдивовижнішої, щасливої.
Поряд крокуйте завжди,
Нехай шлях ваш висвітлює яскрава зірка,
Всі мрії нехай збуваються,
А всі образи назавжди забуваються.

***

Сьогодні свято у вашому домі,
Написаний життя вашого томик,
Привітання прийміть від усієї душі,
Нехай удача чекає вас попереду.
2 роки разом ви – це щастя,
Дощем змиваються нехай всі негоди,
Всіх благ бажаємо, миру і добра,
Щоб щедро нагородила вас доля.

***

Сьогодні вашого весілля паперовий ювілей,
Компліменти і привітання приймайте скоріше,
В любові і злагоді довго-довго живіть,
Свої почуття, як святиню бережіть.
Вірності лебединої вам і щастя,
Нехай мимо пролітають всі негоди,
Сонечко удачі нехай світить вам завжди,
Міцною і надійною нехай буде сім’я.

***

Від щирого серця хочемо привітати,
З паперовим весіллям вас,
Нехай щастя долею вашою править,
Приклад нехай беруть завжди з вас.
Радості, удачі вам, достатку,
Життя нехай буде солодким, гладким,
Всіх благ, здоров’я вам, тепла,
Нехай надія, віра і любов не покидають ніколи.

***

2 роки разом по одній стежці йдете,
У любові, злагоді живете,
Один одного цінуєте і поважаєте,
Сьогодні весілля паперове відзначаєте.
Всього найкращого вам щиро бажаємо,
Зі святом від щирого серця вітаємо,
Нехай вогонь любові, запалений вами,
Розгорається все яскравіше з роками.

Поздоровлення в прозі на 2 роки весілля

Сімейні роки бувають найкращими в житті. І це ми зможемо зрозуміти тільки тоді, коли до самого кінця вирішимо все це випробувати. Саме в ролі матері і батька ми можемо випробувати сімейний побут і виховання дітей. І в цю годину мені так сильно хочеться привітати людей, які ось вже два роки пробують себе в ролі молодят. І у них це прекрасно виходить. Якщо придивитися уважніше, то можна помітити дивну теплоту і радість в очах їх, коли вони дивляться один на одного. І тому я бажаю вам не тільки щасливих днів, але і багатьох діток. Нехай з ними ви будете щасливі. І пам’ятайте завжди про те, що я, ваша найкраща подруга завжди буду рада вам прийти на допомогу. Любіть один одного так міцно, як тільки можете. Щоб якщо втратите, потім не було жалю, що не встигли сказати те, що так сильно хотіли. Ось, якось то так, а зараз мені і справді потрібно йти.

***

У цьому житті ніколи не потрібно шкодувати про те, що вже пройшло. А все тому, що це вже пройдений етап, який буде тягнути нас назад так довго, як ми буде до нього обгортатися. І, щоб цього не відбувалося, просто постарайтеся цінувати те, що у вас вже на цей момент є. Ваша сім’я мені особливо завжди подобалася. А все тому, що я бачила у ваших стосунках таке тепле поводження, повагу і любов, що іноді і завидно ставало. Ви вже два роки перебуваєте у відносинах. І на диво і заздрість Ви так добре один з одним ладнаєте. У вас підростає одна дитина. Дивлячись на нього, Я розумію, що він росте в дружній і люблячій сім’ї. І від цього мені стає радісно. Адже це означає, що в своєму житті він буде досить щасливим. А тепер мені хочеться поставити вас в приклад іншим. Якби кожен намагався бути як ви, тоді б багато людей вже не знали б ніяких проблем.

***

Життєві труднощі та негаразди бувають для деяких людей настільки складними, що у них просто не вистачає ніяких сил на те, щоб все вирішити. Але, якщо з самого початку почати все робити правильно, то тоді ви обов’язково зможете досягти всього хорошого. Сьогодні я прийшла спеціально для того, щоб висловити свою любов до моїх дорогих дітей. Сьогодні для вас особливий день. Ви обов’язково повинні постаратися зробити все можливе, щоб він пройшов для вас запам’ятовуюче. І для цього постарайтеся зробити щось веселе і цікаве. Ви вже разом живете кілька років. І дивлячись на вас, у мене серце від цього радіє. Адже хто міг подумати, що абсолютно дві різні людини зможуть так поєднати свої життя. І я щиро бажаю вам найкращого в житті.

***

Безліч людей в цьому житті ні як не можуть змиритися з труднощами, і звикнути, що насправді все так і має бути. І тільки ті люди, які, не дивлячись ні на що, будуть щосили намагатися, обов’язково зможуть досягти всього, чого вони так сильно хотіли. Ось, наприклад, взяти вас, ви сімейна пара, яка живе разом вже два роки. У ваших стосунках були і труднощі, і негаразди. Але, кожен раз ви намагалися робити все можливе для того, щоб впоратися зі своїми труднощами. І нехай це навіть і було для вас зовсім непросто, але ви сміливо йшли до своєї мети, і намагалися зробити все добре. Ось за це я щиро вас поважаю і ціную. А зараз мені так сильно хочеться, щоб ви насправді провели разом довге і щасливе життя. Завжди намагайтеся прислухатися один до одного, і тоді у вас все обов’язково повинно вийти тільки найкращим чином. Я вас сильно люблю.

***

Любов в цьому житті відіграє насправді велику роль. Кожна людина повинна намагатися робити все можливе, щоб вона була присутня в його житті. І тільки тоді людина не зможе більше ніколи нічому засмучуватися. Любов допомагає людині долати всі труднощі, і в самому кінці обов’язково виходити переможцем. І зараз мені хочеться привітати моїх друзів з річницею. Дивлячись на вас, я все більше починаю розуміти, що вам варто було безліч сил для того, щоб досягти такого терпіння і розуміння. Але, ні дивлячись, ні на що, мені все більше хочеться бути поруч з вами. А все тому, що я відчуваю ту доброту, яка виходить від вас. Сподіваюся, що в семе у вас все скластися кращим чином. А я завжди буду готова підтримати вас в будь-якій складній ситуації.

***

Сімейне життя для багатьох людей здається таким важким, що просто деякі не витримують всього. Але, якщо постаратися знаходити в будь-якому випадку приємні моменти, то тоді ви зможете знайти їх безліч. І зараз мені так сильно хочеться побажати удачі моїм кращим друзям. Дивлячись на їх подружні стосунки, мені зовсім не віриться в те, що колись вони могли ворогувати і лаятися постійно. Вони зовсім не могли довго перебувати разом один з одним. А все тому, що відразу ж сварилися. Але, вже минуло два роки з тих пір, як ви зв’язали себе відносинами. І на диво всім, у вас, виходить, жити щасливо і добре. І це похвально, тому що таке виходить далеко не у кожної сімейної пари. Знайте, що в будь-яких неприємностей і життєвих негараздах ви просто не можете кидати іншу свою половинку. Знаходіться біля неї кожну хвилину, і тоді ви будете щасливі завжди.

***

Кожен день у своєму житті потрібно намагатися зустрічати радісно і з посмішкою. А все тому, що саме це зможе зробити нас до самого кінця щасливими людьми. Адже так сильно важливо вміти і навчитися в кожній дрібниці бачити щось приємне для себе. І в день річниці весілля, нехай навіть і зовсім маленької, ви зобов’язані зробити все можливе, щоб весело провести день. Намагайтеся з усіх сил, і тоді у вас обов’язково вийде зробити все добре. У вас вже підростає чудова дівчинка. І дивлячись на неї, мені стає так за вас радісно, що і передати словами це дуже складно. Але, в будь-якому випадку, я думаю, що ви і самі все зможете зрозуміти до самого кінця. Любіть один одного, і завжди намагайтеся підтримати, щоб не траплялося. Тому що тільки так ви зможете до самого кінця висловити свою любов.

***

Мені пригадується, як два роки тому, в цей самий день ми грали весілля. Тоді для вас, молодих це було найкращим моментом в житті. А все тому, що ви мали прекрасну можливість для того, щоб поєднати свої долі разом назавжди. І тому мені стає так добре, і приємно. А ще, я добре пам’ятаю ваші широкі посмішки. Ось вже минуло два роки, а так і не скажеш. Вони пройшли так швидко, що іноді в це дуже складно повірити. Але, робити, то зовсім нічого. І зараз я хочу побажати вам всього того, що вам так сильно потрібно в житті. Завжди намагайтеся чинити на відмінно, і тоді ви ніколи не будете знати розчарування і горя. Знайте, що я завжди буду рада прийти до вас на допомогу. І завжди намагайтеся зробити все так, як вам потрібно буде це зробити. Удачі вам і щастя у всьому своєму житті.

***

Жодна людина, жодного разу в своєму житті не повинна звинувачувати когось іншого в своїх невдачах. Якщо він буде це робити, то тоді домогтися успіху у нього ніколи не вийде. Але, якщо ви будете намагатися все пережити власними силами, то тоді ви обов’язково зможете зробити все можливе для того, щоб зі всім впоратися. І тому мені так сильно хочеться побажати вам в цей день удачі і сімейного щастя. Не дивлячись ні на що, ви все-таки повинні постаратися подолати всі випробування, і в самому кінці ви обов’язково зможете вийти переможцями. І ніколи не забувайте про те, що кожна людина повинна намагатися робити все добре і правильно. І тільки тоді він зможе до самого кінця бути, і залишатися щасливою людиною. А зараз мені залишається тільки сподіватися на те, що ви зможете домогтися потрібного успіху для вашої родини. Любіть свою половину, і тоді удача буде на вашому боці.

***

В житті з кожною людиною може статися неприємність, яка буде його так сильно хвилювати. Але, кожен повинен постаратися зробити все можливе для того, щоб забути про всі неприємності. Тому що тільки з чистим і спокійним серцем можна буде так сильно радіти життю. Вже минуло два роки з тих самих пір, як ви почали жити разом. Ці дні пролетіли так швидко, що ми просто, і помітити нічого не встигли. А ви весь цей час жили хорошим і щасливим життям. Ви кожен раз намагалися, щоб у вас все вийшло в житті. У вас вже підростає чудова дівчинка. Вона настільки красива, і Ви так сильно її любите, що важко і уявити собі, як Ви зможете жити без неї. Я насправді сподіваюся для вас тільки на успіх. Будьте щасливі і улюблені, адже це так важливо в житті.

***

Дорогі мої молодята. Ось минуло вже два роки з того самого дня, як ви стали подружжям. І цей час пролетів так швидко, що я, і помітити нічого не встигла. Але, в будь-якому разі, мені так сильно хочеться, щоб ви і далі продовжували любити один одного сильно, і нічого не боятися. Знайте, що тільки ті люди, які до самого кінця намагаються бути з людиною, обов’язково зможуть досягти того, щоб у них вийшла щасливе життя. У вас вже росте дівчинка, якою ви так сильно дорожите. І, якщо подивитися на неї, тоді відразу ж стане ясно, що вона буде такою ж, як і ви. І тому зараз мені хочеться побажати для вас успіху у всьому житті. Ніколи намагайтеся не кидати свою половинку в труднощі, тому що без вас вона впоратися зовсім не зможе. Підтримуйте її, і просто будьте поруч з нею до самого кінця.

Поздоровлення дружині на 2 роки весілля

Тобі бажаю в день паперового весілля,
Дружина, як папір не порватись,
Не брати до рук сталевої сковороди,
Зарплату щодня не вилучати.
Продовжимо жити і зводити будинки,
Не з паперу, а з цегли,
Нас вітаю з 2-х річним ювілеєм,
Люблю тебе, мила моя.

***

Паперове весілля – піднімемо келих,
За те, що колись тебе зустрів,
2 роки з тобою рукою до руки,
За щастя і радість спасибі дружині.
Сім’я молода і є що дізнатися,
Ми будемо помилки з тобою виправляти.
Любов’ю і щастям зруйнуємо печаль,
І життя з паперу сформується в сталь.

***

Кохана, з паперовим весіллям вітаю,
Мені хочеться всього на світі побажати,
2 роки в хмарах витаю,
І хочеться під сотню років літати.
Паперовий шлюб, ніяк не розірветься,
Ми навчилися дружно разом жити,
Нам по-іншому світить в небі сонце,
І допомагає все сильніше любити.

***

Паперове весілля – два роки люблячи,
Дружина кохана вітаю тебе.
Ти їжа і повітря завжди для мене,
І в ручках твоїх жевріє сім’я.
Я зроблю так, що ти не будеш страждати,
І будеш мене завжди розуміти,
Ти тільки скажи, я бігом виконувати,
Того, чого буде дружина бажати.

***

Паперове весілля прийшло до нас в дім,
Залишивши проблеми за бортом.
Два коли живемо разом з тобою,
І я як ніхто задоволений дружиною.
Нас чекає найбільший життєвий шлях,
Не зможе ніхто наші почуття зімкнути,
Паперове весілля – це названня,
Зовсім невелике сім’ї випробування.

***

Не порветься на шматки міцна сім’я,
Тому що склеїть тріщинки дружина.
Ми вже два роки почуття бережемо,
І будь-яке зло не допустимо в будинок.
Адже любов як думки, їх не розтрощити,
Потрібно тільки нею дорожити,
І паперове свято весело пройти,
За два роки життя почуття розгребти.

***

Скляне весілля, 2 роки пройшли,
Як ми з тобою разом сім’ю знайшли,
Любов не розбили, вона ж одна,
Я нас вітаю! Рідна дружина,
Бажаю, щоб далі все гладенько йшло,
Ми впораємося разом ворогам всім на зло.
Я знаю, впевнений і дуже люблю,
Намагаюся, сподіваюся-любов збережу.

***

Не скло і не папір – справжня любов,
Пронести її відвага, навіть якщо йде кров.
Ми закохалися, ми шукали і сім’ю придбали,
Може часто, і лаялися, але образи геть пішли.
Так, два роки так не просто, облаштовуємо побут,
І батьківське щастя нам на допомогу поспішить.
Буде, все як ти захочеш в цьому світі для тебе,
Обожнюю тебе сонце моя ніжна дружина.

***

Не порвати папір силою,
Не розбити ворогам скло,
Закріпили союз весіллям,
Нам один з одним пощастило.
І вже 2 роки почуття,
Розпалюються сильніше,
Не буває разом сумно,
Ось він, перший ювілей.
Дружина, дружина рідна,
Знай, що я тебе люблю,
Не потрібна чоловікові інша,
Лише з тобою бути хочу.

***

Напишу тобі лист я –
Про любов свою,
Почуття сильного не приховую,
Прочитай скоріше!
прочитай, як серце б’ється
У мене в грудях!
Для тебе в листі знайдеться
Комплімент один.
Що малий лист – неважливо,
Важливо, що зараз
Настала черга паперового
Весілля і для нас!

***

Паперове весілля прийшло,
І що воно нам принесло?
Два роки ми разом з тобою,
З моєю коханою дружиною!
Красивою такою ж будь,
Про сумне навіки забудь,
Ти щаслива будеш зі мною,
Йде з нами поруч любов!

Красиві вірші на 2 рік весілля від батьків

Милі діти, прийміть привітання,
З 2-річчям вашого весілля,
Бажаємо вам удачі, довголіття,
Всіх благ, достатку, щастя.
Нехай ваше життя тече, як повна Річка,
Мрія нехай збувається завжди,
Любов нехай вас окрилює,
Всі печалі і біди нехай назавжди забувають.

***

Паперового весілля прийшла черга,
Ви разом, милі, вже другий рік,
Від батьків привітання прийміть,
Онуків нам неодмінно подаруйте.
Дай Бог вам щастя і удачі,
І здоров’я міцного на додачу,
Всіх благ, радості, достатку,
Щоб жилося вам солодко–солодко.

***

З 2-річчям весілля вітаємо від душі,
Бажаємо, щоб збулися заповітні мрії,
Щоб ніколи вам не було нудно удвох,
Щоб радістю і щастям наповнювався ваш будинок.
Кожен день усмішкою зустрічайте,
Батьків відвідувати не забувайте,
Удача нехай вам посміхається завжди,
Доля нехай щедро нагородить сповна.

***

Знову «Гірко!» – вам кричимо,
Привітати щиро зі свадьбою хочемо,
Щоб сонячною сімейна погода була завжди,
Щоб дійсністю стала заповітна мрія.
Сьогодні 2 роки спільного життя,
Щастя нехай множиться тричі,
Здоров’я нехай міцним буде,
Печаль нехай назавжди вас забуде.

***

У день весільних веселощів,
Батьківське прийміть благословення,
З паперовим весіллям від душі вітаємо,
Бути дружною міцною сім’єю щиро, бажаємо.
Щоб в унісон серця стукали,
Щоб похмурі дні вас не засмучували,
Лебединої вірності вам, удачі,
І всього найкращого в додачу.

***

2 роки швидко пролетіли,
Озирнутися навіть не встигли,
Паперового весілля прийшла пора,
Це день особливого торжества.
Від батьків привітання прийміть,
В любові і радості довго–довго живіть,
Говоріть один одному тільки ніжні слова,
Нехай не підвладні будуть почуттям рокам.

***

Сьогодні ми відзначаємо 2-річний вашого весілля ювілей,
Приймайте привітання від гостей,
Від батьків прийміть напутні слова,
Щоб довгим і щасливим ваше життя було.
Довіряйте один одному у всьому,
Повною чашею нехай буде ваш будинок,
Дбайливо почуття Зберігайте,
І любов через роки несіть.

***

З паперовим весіллям вас вітаємо,
Взаємної любові вам щиро бажаємо,
Бажаємо вам витримки, терпіння,
Отримуйте від життя лише насолоду.
Нехай ваш сімейний стаж виростає,
Надія, віра і любов нехай вас оточують,
Нехай зникнуть всі сумніви,
І відмінним буде настрій.

***

Милі діти, з паперовим весіллям вас привітати раді,
Нехай буде життя для вас втіхою,
Сузір’я любові нехай над вами сяє,
Щастя і радість нехай ваш будинок відвідують.
Погода в будинку нехай теплою буде,
Біда нехай адресу вашу забуде,
Мрії нехай збувається завжди,
Всіх благ вам, радості, добра.

***

Сьогодні у вас маленький, але вже ювілей,
Від батьків приймайте поздоровлення скоріше,
З паперовим весіллям щиро вас вітаємо,
Сімейного щастя всією душею бажаємо.
В злагоді, любові живіть,
Діток на радість ростіть,
Достатку вам, успіхів, благополуччя,
І всього самого найкращого.

***

2-річний ювілей у вашої родини,
Прийміть, діти, привітання,
Живіть завжди під крильцем у долі,
Від життя отримуйте лише насолоду.
Нехай збуваються всі ваші мрії,
Нехай щастя буде щирим, красивим,
Купайтеся разом в океані кохання,
У достатку живіть, і будьте щасливі.

***

З паперовим весіллям привітання прийміть,
В злагоді, любові завжди живіть,
Один одного радуйте кожен день,
Удача нехай за вами ходить, немов тінь.
Сімейне гніздечко нехай міцним буде,
І дзвінкий дитячий сміх радує завжди,
Печаль нехай вас забуде,
І оточують надійні друзі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code