12 звичок, які розкажуть про вас більше, ніж вам хотілося б

Як зрозуміти характер людини по його її, почерку або стану взуття? Розкриваємо деякі секрети.

Щодня ми виконуємо деякі дії майже несвідомо — просто в силу звички, яка формується в залежності від особливостей характеру. З віком ми можемо змінювати манеру поведінки, заводити нові пристрасті або відмовлятися від колишніх. Як зрозуміти, що за людина перед вами, якщо ви хочете дізнатися нього трохи краще?

12 звичок, які розкриють ваш характер — можливо, навіть краще, ніж ви бажали б показувати.

1. Хода: товариські люди крокують розмашисто і вільно

Ті, хто надто засмучені або задавлені вантажем проблем, зазвичай сутуляться і човгають ногами. Високо піднімають підборіддя і злегка підстрибують при ходьбі ті з нас, хто ні про що не турбується і в злагоді з власною совістю.

2. Взуття: ідеальна чистота говорить про комплекси і тривожності

Дивно, але ті, хто не надає взуття майже ніякого значення, вважаються самими легкими на підйом і товариськими. Занадто велику увагу комфорту надають ті, хто боїться загальної уваги, а про чистоту взуття частіше інших дбають люди замкнуті.

3. Нелюбов до помилок у листі: перед вами — інтроверт

Чим більше людину дратують помилки у вашому листі або мові, тим більше ймовірність того, що ви спілкуєтеся з замкнутою і похмурою людиною.

4. Почерк: розгонисті літери характеризують відкритих і веселих людей

Маленькими літерами пишуть люди скромні або скупі, кут нахилу теж може розкрити таємниці характеру: вліво нахиляються літери тих, хто відрізняється скритністю, а вправо — тих, хто зазвичай доброзичливий до інших.

5. Занадто багато інформації в соцмережах: тривога і недолік уваги

Людина, яка постить буквально кожен свій крок, явно страждає від нестачі уваги і мучиться самотою — або ж його робота в мережі, тому він заодно вже робить записи і на особистій сторінці. Ще варіант — він живе окремо від великої родини, члени якої розкидані по всьому світу.

6. Любов до солодкого = товариськість, а до гострого?

Ласуни обожнюють спілкуватися і заводити знайомства, а ті, хто воліє гостре або гірке, це більш складні в контакті люди. Іноді вони можуть мати схильність до самозамилування або скритності.

7. Татуювання: високий інтелект і самооцінка

Чим більше у людини татуювань, тим більше він відкритий для світу і пізнання нового. Будь-який досвід сприймається такими людьми позитивно, вони схильні до рефлексії в силу гострого розуму і звичайно добродушні (навіть якщо виглядають, навпаки, страхітливо).

8. Любов до гарячого душу: недолік емоцій

Ті, хто люблять довго стояти під гарячим душем або лежати в гострий ванні, таким чином компенсують недолік емоцій і душевної близькості — або ж у них є захворювання, про яку вони поки не знають — наприклад, зниження імунітету.

9. Дрібні порушення правил дорожнього руху: відповідальність

Не можуть утриматися від того, щоб не відповісти на дзвінок під час руху в щільному потоці машин тільки ті, у кого підвищений рівень відповідальності — інші можуть ігнорувати дзвінок і передзвонять пізніше, коли опиняться в більш спокійній обстановці.

10. Здатність легко витрачати гроші: перед вами екстраверт

paper money in female hands on green background

Товариські і комунікабельні люди все роблять з легкістю і витрачають гроші теж. Ті, хто довго планує і шукає найвигідніше місце для здійснення покупки, ймовірно, більш обережні в спілкуванні і бояться зробити помилку.

11. Любов до комедій: легкість характеру

Ті, хто люблять жахи, дуже емоційні, але їм не вистачає гострих відчуттів в реальному житті. Арт-хаус і складні фільми люблять люди, схильні до самопізнання і рефлексії.

12. Міцне рукостискання: енергія і сила

Ті, хто протягують вам холодну і мляву долоню, швидше за все, відчувають смуток і занепад сил, не товариські і пасивні в життя.

Ви згодні з цими спостереженнями? Впізнали себе в деякі звички?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *