Стюардеси бачать вас наскрізь – вони звертають увагу на ці 7 параметрів

Ловили на собі пильний погляд стюардес перед посадкою на борт? Це неспроста.

Екіпаж корабля володіє розвиненими психологічними навичками. Кожна Стюардеса володіє методом профайлінгу, тобто вміє складати психологічний портрет людини тільки за оцінкою його зовнішності і поведінки.

У цьому вмінні стюардеси схожі на детективів-у них є всього кілька секунд, щоб дізнатися інформацію про пасажира, і взяти його “на замітку”, якщо він становить загрозу.

На що стюардеси звертають увагу насамперед?

Пасажир ховає очі

Бортпровідники завжди намагаються встановити прямий зоровий контакт з пасажиром. Так обчислюють тих, у кого є приховані наміри. Психологічний трюк, на які часто купуються діти, прекрасно працює і з дорослими пасажирами. Проте, судити виключно за цією ознакою провідники не стануть: людина може просто некомфортно себе почувати і без поганих думок

У пасажира є ознаки хвороби

При посадці пасажирів з помітними симптомами у вигляді червоного обличчя, температури або кашлю перевіряють на наявність довідки про те, що він не заразний для інших людей на борту. Якщо людина примудрилася збити температуру, але при цьому шмигає носом і посилається на алергію, його допустять до польоту, але бортпровіднику доведеться приділяти йому додаткову увагу, бути готовим допомогти або пересадити на інше місце.

Пасажир тримає в руках листівки

Листівки, буклети або листівки з проханням про допомогу – все це може додати бортпровіднику зайвої суєти. Політ повинен бути комфортним і безпечним для всіх, а тому подібні агітатори не в пошані у співробітників. Не варто розкладати атмосферу і користуватися моментом заради власної вигоди – це може обернутися не на вашу користь.

Пасажир має хорошу фізичну форму

Можливо, пасажир-бодібілдер просто сподобався співробітниці – не виключено. Однак швидше за все вона вже оцінила ситуацію і зрозуміла, що в разі форс-мажору зможе неодмінно звернутися до такого пасажира за допомогою. Ситуації бувають різні: буває, потрібно допомогти комусь з ручною поклажею або відкрити аварійний люк. Приблизно так само реагують члени екіпажу, якщо на борту виявляється лікар або рятувальник – ці люди зможуть стати потенційними помічниками.

У пасажира плутана мова

Швидка, утруднена або невиразна мова-ознака тривоги. Зазвичай у людей немає приводу хвилюватися, а такі симптоми частіше вказують на зловмисника. Так, іноді люди просто хвилюються або мають якісь проблеми з дикцією. Проте, на борту такі пасажири швидше за все привернуть до себе увагу – бортпровідник не стане нічого підозрювати, але буде час від часу спостерігати.

Пасажир не вітається

Бути привітним – не просто ввічливий обов’язок при зустрічі пасажирів. Людина, яка не може відповісти стюардесі, явно не стане тим, на кого вона покластися в екстреній ситуації. Тому люди, які з легкістю і дружелюбністю відповідають на формальне вітання, в перспективі будуть відмінними помічниками для членів екіпажу.

Пасажир занадто метушиться

Невербальна мова тіла, що виражається в смиканні, чуханні, напруженості і частій зміні поз, може стати ознакою зайвої нервозності людини. Звідси з’являється відчуття, що пасажир намагається щось приховати. Також фальшива посмішка і смішки можуть вказувати на нестабільний психічний стан. Зазвичай бортпровідники запам’ятовують цю людину і уважно за ним спостерігають – так вони намагаються виключити агресивну поведінку або в потрібний момент надати допомогу.

А ви опинялися під прицілом уважного погляду стюардес?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *