9 несподіваних ознак високого інтелекту, які підтвердили вчені

Як можуть бути пов’язані любов до бігу і гострий розум? Виявляється, зв’язок тут прямий – але є й інші ознаки.

Розум, добре влаштований, завжди краще, ніж чудово наповнена голова – як же зрозуміти, який з випадків? Виявляється, гострота розуму визначається відразу кількома точними показниками – і зростом з вагою, що несподівано, в їх числі, разом з кольором очей. Подивіться: може бути, у вас є всі задатки генія?

1. Ви любите нецензурно висловитися

Звучить досить дивно, але люди, які люблять і вміють ситуативно лайнутися міцним слівцем, розумніші тих, хто висловлює свої емоції іншими способами. Напевно, справа в тому, що інтелектуали володіють широким словниковим запасом, тому можуть собі дозволити блищати різними гранями свого лексичного таланту.

2. Ваш зріст вище середнього

Дослідження показали, що діти вище своїх однолітків набирають більш високий бал на тестуванні, а дорослі зазвичай заробляють більше своїх низькорослих колег або людей середнього зросту. Чудовим прикладом є Стів Джобс з його зростом 188 см. до речі, встановлено ще і те, що зріст можна прискорити у дитинстві, якщо давати дитині побільше стрибати у висоту і годувати його збалансованою їжею.

3. Вам комфортніше в самоті, ніж у великій компанії

Дійсно розумній людині не нудно з самим собою, тому він не страждає на самоті і не прагне потрапити в суспільство інших людей. Якщо вам комфортно проводити час в самостійних заняттях чим завгодно, а необхідність частих контактів швидше втомлює – ймовірно, ваш інтелект вище середнього. Інша особливість розумних людей – любов до розмов вголос із самим собою. І цього не варто соромитися!

4. У вас немає зайвої ваги

Вчені встановили, що люди з низьким індексом маси тіла (ІМТ) інтелект вище, ніж ті, у кого є зайва вага. Як може бути тонка талія пов’язана з гостротою розуму, не дуже зрозуміло: ймовірно, ожирінням частіше страждають люди із соціально неблагополучних верств, яким складніше пробитися наверх і дати своїм дітям гарну освіту.

5. Ви старша дитина в сім’ї

Точно не відомо, з чим це пов’язано, але старші діти часто виявляються розумнішими за своїх молодших братів і сестер. Можливо, найважливішим виявляється не генетичний, а психологічний фактор, та й часу на розвиток старшої дитини у батьків зі зрозумілих причин більше.

6. Підвищена сприйнятливість до звуків

Люди з високим інтелектом не дуже добре сприймають будь-які голосні або дратівливі звуки – навіть чуже дихання може заважати їм нормально жити. Існує навіть офіційний вид діагнозу для таких випадків: виявляється, при мізофонії відбувається зміна в хімічному складі мозку – якщо ви хрустите салатом поруч з такою людиною, вона реально страждає.

7. Вказівний палець коротший безіменного

Подивіться на свої руки. Ті, у кого безіменний палець довший, зазвичай краще ладнають з математикою і просторовими завданнями, а володарі більш довгого вказівного пальця краще вирішують творчі і вербальні питання. Вони ж, за статистикою, заробляють більше грошей.

8. У вас блакитні очі

Світлий колір очей в цілому притаманний більш розумним людям, ніж темний відтінок. Зате темноокі і кароокі люди виявляються швидше, коли потрібно реагувати на раптово змінену ситуацію: ясноока людина може в такий момент розгубитися і не зуміти адекватно змінити поведінку.

9. Ви схильні до паніки

Саме інтелектуали схильні до нескінченної саморефлексії і легко впадають в паніку, якщо їм здається, що ситуація вийшла з-під контролю. Більш того, вони часто більш песимістичні в порівнянні з більш життєрадісними, але менш розумними людьми. Слушність, виходить, ті, хто стверджує, що багато знання таять в собі і багато смутку.

Ви згодні з такими спостереженнями? Знайшли у себе якісь з ознак?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *