9 психологічних трюків, які допоможуть з блиском вийти з будь-якої складної ситуації

Використовуйте ці прості секрети, щоб швидко розрядити обстановку, завести нові знайомства і просунутися по службі.

Кожен з нас здається самому собі загадковим і унікальним. Всі ми дійсно неповторні, але психологи говорять про те, що люди поводяться за певними сценаріями. Тому налагодити контакт і вибудувати спілкування може виявитися куди простіше, ніж ми думаємо.

9 секретів, які допоможуть вам у щоденному спілкуванні

1. Не зациклюйтеся на увазі до себе

Ви переживаєте, що не помітили плями на светрі, в якому вийшли з дому? Швидше за все, ніхто і не помітить вашого промаху — а якщо і помітить, то не додасть цьому ніякого значення. Або забуде про все вже через хвилину, тому що знову буде думати тільки про себе і свої проблеми. Не варто думати, що всі навколо дивляться тільки на вас.

2. Просіть про допомогу — це розташовує до себе

Найкраще ми цінуємо і пам’ятаємо власні витрачені ресурси-час, гроші, емоції. Хочете, щоб людина була налаштована дружелюбно по відношенню до вас? Попросіть його про незначну допомогу. Дивно, але це дійсно працює.

3. Не надавайте великих послуг “по дружбі”

Вірно і зворотне: чим більше уваги, допомоги та емоцій ми отримали від одного, тим скоріше ми намагаємося віддалитися від нього. На жаль, це теж правда. Ми не любимо, коли нам нагадують про надану велику послугу або борг — особливо якщо це було зроблено по “по дружбі”.

4. Використовуйте метод слова-якоря

Виберіть якесь одне слово, яке ваш співрозмовник вимовляє часто: наприклад, це слово “діти”. Всякий раз посміхайтеся і кивайте головою, коли він це говорить, і уважно спостерігайте: якщо ви симпатичні вашому візаві, то він буде використовувати “якір” частіше. Або просто буде вести розмови саме на цю тему.

5. Розкажіть секрет: це має в своєму розпорядженні

Ми дуже цікаві, навіть якщо намагаємося показати зворотне. Людина, яка ділиться з нами секретом, автоматично здається нам більш привабливим: адже він довіряє нам, а це завжди додає очок до “карми” і робить зв’язок між людьми більш міцною.

6. Зробіть помилку, визнайте її і вибачитеся

Небожителів і досконалих людей бояться і недолюблюють. На їх тлі наші власні недоліки завжди здаються яскравіше і помітніше. Зробіть помилку, самі вкажіть на неї — і ви тут же зійдете за свого: звичайного, живої людини, яка не боїться помилятися. А якщо ви дасте можливість людині виявитися розумнішими вас і вказати вам на вашу помилку, ви отримаєте відмінну можливість для маневрів в майбутньому.

7. Пропонуйте “вибір без вибору”

Порівняйте: “ти будеш кашу або суп?”і” ти будеш суп зі сметаною або з майонезом?”. У першому випадку ви даєте людині вибір — і не факт, що він вибере потрібне вам. У другому, по суті, вибору немає-але ваш співрозмовник впевнений в тому, що він приймає рішення сам. Круто?

8. Знайдіть схожість між вами

Будь-які дві людини хоча б в чомусь виявляться схожі. Знайдіть цю подібність і вкажіть на нього, якщо ви хочете швидко сподобатися комусь. Важливо і далі використовувати методи психологічного підстроювання — тоді ви ще й станете хорошими друзями.

9. Робіть компліменти, тільки щиро

Добре слово, як відомо, приємно і кішці-невже вам не хочеться, щоб поруч були задоволені собою і вами люди? Знаходьте спосіб щодня говорити їм компліменти, приводом може бути що завгодно. Тільки будьте щирі-і ви уславитеся милим і приємною людиною.

Яким із способів Ви користуєтеся давно і часто?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code