9 жіночих капризів і примх, які чоловікам не зрозуміти

«Примірка» прізвища, прикрі промахи під час прання і сумнівна нижня білизна — а про які жіночі дивацтва знаєте ви?

У кожної дівчини є свої особливості, але ми знайшли 9 дивацтв, які об’єднують всіх представниць прекрасної статі. А ви про них знали?

1. Улюблений бюстгальтер, затертий до дірок

У кожної представниці прекрасної статі є далеко не новий, але дуже зручний бюстгальтер. Його можна носити і в бенкет, і в світ — все одно під одягом дефектів не видно. Чому не змінити його на новий? На це питання ніхто відповісти не може.

2. «Примірка» прізвища

Дівчина йде всього лише на перше побачення, але вже комбінує прізвище обранця зі своїм ім’ям-по батькові. А чому ні? Важливо, щоб після весілля ПІБ було милозвучним.

3. Манікюр в туалетній кімнаті

Ну а що, час даремно втрачати? Чоловіки, сидячи на унітазі, читають книги або дивляться в смартфон, а дівчата доглядають за собою. Гідна альтернатива.

4. Радість від простих речей

Ну подумаєш, сніг взимку випав або сонечко навесні засяяло? Більшість чоловіків не вміють радіти простим речам, їм грандіозні звершення подавай. А жінки зберігають теплоту і оптимізм, тому вміють отримувати задоволення від банальностей.

5. 100 селфі-проб

Перед тим як викласти фото на суд підписників, дівчата довго позують і роблять десятки спроб. В результаті в записі з’являється кращий знімок. Не лінуйтеся, поставте лайк!

6. Невміння прати

Так, незважаючи на наявність пральних машинок з безліччю функцій, далеко не всі дівчата вміють правильно прати. В результаті речі втрачають колір і форму, тому доводиться міняти гардероб занадто часто.

7. Любов до мультфільмів

Багато жінок зберегли дитячу безпосередність, тому вони можуть дивитися мультики протягом дня або почати вередувати ні з того, ні з сього. Загалом, дитинство не залишає їх у спокої.

8. Проблеми з їжею на першому побаченні

У дівчат занадто високі вимоги до себе, їм здається, що якщо вони будуть занадто багато і неакуратно їсти, чоловік розвернеться і втече. Насправді це не так, але хіба їм поясниш?

9. Зайва чутливість

Жінка може розплакатися через те, що Луїс Альберто змінив Розіті, і та хоче попрощатися з життям. Чоловік, дивлячись на сцени з мильних опер, саркастично хмикає, а дама всім серцем вірить у запропоновані обставини. І це незалежно від її віку, життєвого досвіду і соціального статусу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *