біоревіталізація обличчя це

Біоревіталізація обличчя: що це таке, відгуки

Біоревіталізація обличчя – це сучасний спосіб усунення зморшок на обличчі. Правильне проведення процедури сприяє гарантованому поліпшенню зовнішності в мінімальні терміни. Багато дівчат цікавляться, що це таке біоревіталізація обличчя і наскільки ефективними можуть бути подібні процедури. В дійсності ефективність запланованих заходів важко переоцінити, так як вони дивують досягненням бажаного результату в мінімальні терміни.

Особливості проведення біоревіталізація обличчя

Біоревіталізація обличчя – це унікальний спосіб усунення зморшок. Процедури також повертають природність, тонус і еластичність шкіри. Гарантується високий рівень ефективності від негативного впливу вільних радикалів, внаслідок чого красу вдається зберегти надовго.

Приберіть зморшки з допомогою біоревіталізації обличчя

Правильно проведена процедура покращує зовнішній стан шкіри, робить позитивний вплив на внутрішню структуру шкірного покриву, уповільнює процеси старіння. В результаті молодість зберігається надовго і радує кожну дівчину, яка хоче виглядати бездоганно.

Кілька років тому вчені з Італії виявили, що після травми шкірних покривів на їх поверхні починається вироблення гіалуронової кислоти, що сприяє регенерації шкірного покриву.

Гиалорунат являє собою активатор регенерації шкіри, внаслідок чого було прийнято рішення використовувати речовину для поліпшення шкірного покриву в мінімальні терміни.

Досвід багатьох жінок вже підтверджує, що італійські вчені зробили правильні висновки і досягли чудових результатів в області косметології.

Після 25-річного віку людський організм більше не синтезує гіалуронат. З цього моменту починаються процеси старіння, які призводять до старіючої шкіри і появи зморшок. Штучне насичення шкіри гіалуроновою кислотою сприяє внутрішнім відновним процесам, глибокому зволоженню, внаслідок чого жінки після проведених процедур покращують свою зовнішність, набуває здоровий колір обличчя і стає еластична шкіру. Омолоджуючий ефект обумовлений відновленням кольору шкіри, еластичності, надходженням поживних компонентів.

Показання до біоревіталізації

Процедура дозволяється з 25-ти років, причому вона вважається безпечною. Побічні ефекти практично не зустрічаються. При проведенні процедури передбачається використання гіалуронової кислоти, яка може поєднуватися з іншими корисними компонентами (вітамін С, колаген, еластин, пептиди, екстракти натуральних рослин, органічні кислоти).

біоревіталізація обличчя це
Процедура передбачає використання гіалуронової кислоти

Основні показання до проведення процедури:

 • поява перших зморшок на шкірі обличчя;
 • погіршення стану шкірного покриву: в’ялість, сухість, потоншення;
 • погіршення кольору або відтінку шкіри;
 • темні кола під очима, зумовлені віковими змінами;
 • часта поява прищів;
 • розширені шкірні пори, активна робота сальних залоз, внаслідок чого шкіра стає жирною;
 • підвищена видимість підшкірних судин;
 • загальні порушення стану шкіри, яке може бути обумовлено цілим комплексом несприятливих факторів;
 • пігментація;
 • активне і раннє старіння шкіри обличчя з-за зовнішніх факторів, в тому числі активного сонця, поганої екології;
 • відновлення шкіри обличчя після агресивних процедур, спрямованих на омолодження, так як біоревіталізація вважається м’якою і ефективною процедурою;
 • профілактика раннього старіння.

Існує думка, що постійне введення гіалуронової кислоти призводить до ослаблення і припинення вироблення корисної речовини в організмі. Однак, знаючи, що це таке – біоревіталізація обличчя, наслідки якими можуть бути вдається розуміти правильно. Результати досліджень, позитивні відгуки жінок свідчать про особливу ефективність процедури.

Вікові зміни призводять до зменшення кількості виробленої гіалуронової кислоти, внаслідок чого з’являється ризик стрімкого старіння.

Штучно введена кислота сприяє регенерації шкіри і сприяє нормалізації стану шкіри.

біоревіталізація обличчя
Штучно введена кислота сприяє регенерації шкіри

Види біоревіталізації

Сучасна косметологія пропонує класичну ін’єкційну і лазерну біоревіталізація.

Класична ін’єкційна біоревіталізація

Дана процедура передбачає виконання підшкірних ін’єкцій для введення гиалоруната у внутрішні шари шкіри. Препарати для проведення процедури використовують різні, але для їх створення використовують тільки гиалорунат нетваринного походження. У деяких випадках додаються корисні компоненти, в тому числі амінокислоти, вітаміни. Перед проведенням процедури в індивідуальному порядку вибирається відповідний засіб з урахуванням стану шкірного покриву і наявних проблем, після чого визначається потрібна кількість сеансів.

Тривалість 1-го сеансу не перевищує годину. Перед проведенням ін’єкцій чистять шкіру, наносять анестетический крем для зниження рівня больового синдрому. Для виконання ін’єкцій використовують спеціальний шприц або інжектор, так як засіб повинен розподілитися рівномірно. Після сеансів деколи виникають папули, трохи набрякає обличчя, але такі наслідки є тимчасовими і незабаром усуваються. Побічні ефекти зберігаються максимум пару діб, але повний ефект від процедури вдасться оцінити тільки через 2 тижні – місяць. У більшості випадків потрібно курс, що складається з 4 – 6 процедур.

біоревіталізація обличчя відгуки
Для виконання ін’єкцій використовують спеціальний шприц або інжектор

Багато жінок цікавляться, що це таке – біоревіталізація обличчя, ціну на процедуру намагаються дізнатися. Точна вартість стає відомою тільки в індивідуальному порядку, так як вона залежить від обраного лікувального засобу.

Процедуру бажано повторювати раз в півроку, так як регулярність проведення підвищує ефективність.

Лазерна біоревіталізація

Багато жінок бояться ін’єкцій, так як асоціюють їх з хворобливими і дискомфортними відчуттями. З даної причини популярністю також користується лазерна технологія процедури, що дозволяє виключити необхідність виконання ін’єкцій.

Процедура передбачає використання лазерного пристрою для насичення шкіри гіалуроновою кислотою. Лазерні промені нагрівають шкіру обличчя і гарантують глибоке проникнення гелю для успішного впливу на шкірний покрив. Численні відгуки та фото свідчать про те, що процедура не викликає дискомфорту, передбачає відсутність папул і набряків, високий рівень ефективності. З даної причини проведення лазерної біоревіталізації також стає доцільним для тих жінок, які замислюються про свою зовнішність.

лазерна біоревіталізація обличчя
Лазерна біоревіталізація

Процедури проводяться курсом, причому тривалість кожної процедури становить близько півгодини. Інтервали між сеансами не повинні бути надто тривалими, так як від цього багато в чому залежить остаточний результат процедури.

Процедура починається з поверхневого пілінгу, який сприяє видаленню ороговілої шкіри. Після цього наноситься спеціальний гель, позитивно впливає на поверхневі шари шкірного покриву. Для проникнення гелю використовують лазерне випромінювання. Лазерне вплив сприяє досягненню максимально можливого ефекту від введеного засобу.

Після закінчення процедури шкіру обробляють зволожуючим кремом, який сприяє відновленню епідермісу. Для поліпшення результатів процедури бажано подбати про регулярне і рясне питво, так як воно впливає на баланс води в епідермісі.

Етапи біоревіталізація обличчя

Кожна жінка повинна знати, що це таке – біоревіталізація обличчя, відгуки про вибрану методику вивчати, розуміючи, що ціна процедури визначається в індивідуальному порядку. Нюанси процедури залежать від вибору впливу на шкіру (ін’єкції або лазер), але в будь–якому випадку певні етапи проведення заходу які залишаються незмінними.

біоревіталізація обличчя
Ін’єкційна біоревіталізація чола

Для проведення процедури використовують такі інструменти та засоби:

 • мезороллер, що представляє собою ергономічний голчастий валик, який повинен мати достатньо короткі голки або відрізняється відсутністю голок і здатний випромінювати струм, лазер, ультразвук;
 • засіб для очищення та дезінфекції обличчя;
 • гіалуронова кислота, яка також може бути доповнена поживними компонентами;
 • анестетик;
 • засіб для усунення запалення, заспокоєння шкірного покриву.

Наявність всіх необхідних засобів сприяє успішному проведенню запланованої процедури у відповідності з певними етапами.

 1. Підготовка. Перед проведенням процедури рекомендується медичне обстеження для виявлення або визначення відсутності протипоказань. В обов’язковому порядку оглядається шкіра для визначення показань до процедури.
 2. Потім виробляється техніка проведення біоревіталізації.
  Процедура стає можливою тільки після зняття макіяжу і чищення обличчя, обробці антисептиком. Основна процедура передбачає використання лазерного апарату або введення ручних ін’єкцій. Тривалість залежить від обраної технології, причому зазвичай становить 30 хвилин – 1,5 години.
 3. На завершальному етапі передбачається нанесення на шкіру лікувально–косметичних засобів для запобігання можливих побічних ефектів. Після заходу можливо лише попередньо оцінити результат, причому помітний ефект стає очевидним тільки через 2 – 4 тижні. Після проведення процедури призначається наступний сеанс.

Поетапне проведення біоревіталізації обличчя гарантує підвищення шансів на отримання бажаного результату, який обіцяє бути стійким. Багато жінок можуть цікавитися, що це таке – біоревіталізація обличчя, відгуки та фото уважно вивчати. У більшості випадків гарантується досягнення бажаного результату з подальшим його закріпленням, завдяки чому біоревіталізація обіцяє бути ефективною процедурою для тих, хто зацікавлений в своєму омолодження.

біоревіталізація обличчя
Біоревіталізація обіцяє ефективне омолодження

Протипоказання і можливі наслідки

Від процедури краще відмовитися при наявності наступних протипоказання:

 • вагітність або період годування груддю;
 • онкологічні захворювання;
 • запалення або інфекційне зараження шкіри;
  підвищена чутливість до гіалуронової кислоти, що підвищує ризик розвитку алергії;
 • гострі форми аутоімунних або хронічних хвороб;
 • порушення згортання крові;
 • схильність до рубцевих змін шкіри.

Незважаючи на перераховані вище побічні ефекти, процедура вважається найбільш ефективною і безпечною серед всіх сучасних методик омолодження. Однак введення гіалуронової кислоти все–таки деколи призводить до таких побічних ефектів, як почервоніння або блідість шкіри обличчя, підвищена чутливість в місцях обробки ін’єкціями або лазером, невеликі гематоми, прищики або інші висипання. Зазвичай негативні прояви зникають через пару днів, якщо були дотримані всі рекомендації лікаря.

біоревіталізація обличчя відгуки
Біоревіталізація має хороші відгуки

Відгуки

Ганна:

«Біоревіталізація – це ефективна процедура для збереження і продовження молодості. Правильно проведена процедура гарантує досягнення бажаних результатів, що зберігаються тривалий час. Мені 35 років, але я в останні пару років ходжу до свого косметолога для регулярного проведення процедури. Ефективність мене радує!».

Тетяна:

«Я довго не могла зважитися на біоревіталізація, але потім все–таки пішла в обрану мною клініку. Я віддала перевагу ін’єкційній методиці. Помітних слідів ін’єкцій не було. Акне, вугрової висипки не з’явилося, але незначний набряк все-таки утворився. Я виконала всі рекомендації майстра, завдяки чому навіть невеликий набряк обличчя пройшов через день. Я проходила курс біоревіталізації і помолодшала на кілька років. Я рада!».

Ольга:

«Я вибрала лазерну біоревіталізація, так як дуже насторожено ставлюся до ін’єкцій. Процедура була проведена швидко і без дискомфортних відчуттів. Лазерний прилад навіть порадував почуттям тепла на шкірі. Незабаром зморшки на обличчі зменшилися, стан шкіри покращився. Біоревіталізація насправді коштує своїх грошей».

Знаючи, що це таке – біоревіталізація обличчя, відгуки та особливості процедури вивчаючи, можна переконатися в ефективності цієї процедури і доцільності проведення косметологічного заходу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *