Чоловічі стрижки 2019: модні тенденції, фото

Раніше, чоловічі стрижки були досить однотипними і нецікавими. Але в 2019 році все складається по–іншому, адже зараз і чоловіки стежать за собою набагато більше, і вибір вражає. У цьому сезоні повернеться забуте старе — класика, в якій будуть нотки сучасності. Такі зачіски минулого, як «Цезар», «Помп», «Кроп» знаходять новий сенс і посил, а також і вдосконалені форми. Приміром, «Цезар» буде мати лінію, яка більш подовжена, надаючи стрижці сучасний вигляд, роблячи чоловіка стильним і елегантним. У цій публікації розповімо, які молодіжні чоловічі стрижки в 2019 році будуть актуальні модні тенденції представлені на фото.

Що незвичайного в чоловічих молодіжних стрижках 2019 року

В цьому році стрижки об’єднують такі особливості у вигляді голеної потилиці, які поєднуються з довгими волоссям. Можна поекспериментувати з їжачком, де є пучок або наважитися на невеликі і охайні ірокези або «кропси». Модні тенденції пропонують безліч варіантів для різних типів волосся від тонких, до густих, коротких і довгих, прямих чи завивистих, кучерявих.

чоловічі стрижки 2018 року
Модні чоловічі стрижки

В пріоритеті серед молодіжних моделей відсутність асиметрії, вибриті віскі або потилиця, об’ємні зачіски. Поговоримо про різні молодіжні стрижки, які допомагають освіжити і додати привабливості для більш ефектного і не забуваємого образу чоловіка. Подібні модифікації серед сильної статі користуються великим попитом, так як завдяки цьому вони виглядають молодше своїх років, симпатичні і елегантні. Тому хлопці погоджуються на різні варіанти. Перейдемо до обговорення стрижок, затребуваних в 2019 році.

Як вибрати чоловічу зачіску

Акцентуємо увагу на п’яти основних стилях чоловічих стрижок, які будуть поширені весь 2019 рік. Подивимося фото чоловічих зачісок, модних в 2019 році, молодіжні тенденції і варіанти нижче.

чоловічі стрижки короткі

Класика

Тут йде маленька довжина волосся — не перевищує п’яти сантиметрів. Також її характеристика полягає в тому, що всі лінії повинні залишатися чіткими і геометричними. Така стрижка добре виглядає з проділом, підійде практично кожному юнакові і чоловікові.

 

чоловічі стрижки каталог
Модна чоловіча стрижка 2019
Модна чоловіча стрижка 2019

чоловічі стрижки 2018

Спорт

Застосовуючи машинку для стрижки, можна домогтися спортивного стилю, коли довжина не досягає і 2-х сантиметрів. В даному варіанті волосся з короткого переходить у більш подовжену зачіску, це для того, щоб стрижка була об’ємною. Спортивний стиль підійде чоловікам будь–якої вікової категорії.

спортивні стрижки 2018
Спортивні стрижки 2019

 

 

 

 

 

 

 

спортивні стрижки 2018 фото
Мілітарі

Цей стиль характеризується своїм неохайним укладанням і багатоступінчастою довготою. Стрижка, виконана в стилі мілітарі, додасть мужності, характеру в образі і підійде юнакам, які не досягли 25-річного віку.

чоловіча стрижка мілітарі

чоловіча стрижка мілітарі

Романтика

Якщо чоловік має волоссям середньої довжини, можна спробувати зробити з них стрижку в романтичному стилі. Тут можна випробувати різні види чолок як прямі, так і косі. З такою стрижкою виглядати впевнено, стильно і багато не буде важко. На фото нижче представлені чоловічі стрижки, затребувані у молоді в 2019 році, розглянемо модні тенденції.

чоловічі стрижки на середнє волосся 2018

чоловічі стрижки на середнє волосся 2018

Гранж

Це новий стиль в Україні, але він вже встиг набрати непогану популярність. Відмінний варіант для тих, що володіють шикарними, густим волоссям середньої довжини. В даному випадку, на 1-3 сантиметри вибриваются віски, потім йде коса чілка, яка сходиться з волоссям на голові, зберігають свою довжину, надаючи вид взлохмаченного мачо. Образ добре виглядає на молодих хлопцях.

чоловічі стрижки гарнж

Крім п’яти основних стилів, існує ще багато варіантів, як можна обіграти чоловіче волосся. Незвичайна зачіска «Гаврош», де під нуль вибриваєтся волосся в районі потилиці і скронь. Залишаються локони в області чубчика і на маківці. Стрижка довге каре дозволить надати об’єм за рахунок ступінчастого переходу довжини волосся — від коротких, які сходяться до довгих, що знаходяться на маківці.

Модні напрямки зачісок у 2019 році

У цьому сезоні залишаться різні напрями в сфері екстравагантних зачісок. Такі неординарні та творчі підходи допоможуть дітям молодого віку виглядати незвично і помітно виділятися з натовпу. В таких зачісках, найчастіше використовується фарбування волосся, особливо користується попитом кольорування пасом.

чоловічі стрижки 2018 року
Чоловічі стрижки 2019 року
чоловічі стрижки 2018 року
Чоловічі стрижки 2019 року

чоловічі стрижки 2018 року

До неординарних стрижок 2019 року можна зарахувати:

  • асиметричні або стрижки томбо;
  • виголені на скронях, потилиці або боках різні незвичайні,
  • привертають увагу візерунки або рисунки;
  • пучок, що знаходиться на маківці.

Також з моди не виходять і короткі стрижки, але це не означає, що треба поголитися під нуль, така мода вже далеко в минулому. Багато чоловіків віддають перевагу короткому волоссю, так як це практично і не вимагає особливого догляду, укладати їх не потрібно.

Стилісти в 2019 році радять чоловікам молодого віку дотримуватися, давно полюбишу зачіски, під назвою «британка». У такій зачісці виголені скроні, а довжина волосся на маківці залишається, і за бажанням може збільшуватися.

чоловічі стрижки 2018

Молодим хлопцям, які ведуть активний спосіб життя, в цьому сезоні рекомендується придивитися до стрижці, що має назву «Андеркат». З її допомогою можна візуально збільшити і відкрити обличчя, але при цьому довжину не змінювати. З такою зачіскою відвідування перукаря необхідно мінімум пару разів на місяць, щоб дотримуватися тієї довжини, яка була обрана.

На фото нижче видно, якими будуть молодіжні чоловічі стрижки в 2019 році: модні тенденції та ідеї.

Стрижка Боб на сучасний манер

Сьогодні знову повертається в моду зачіска Боб, сучасна стрижка стала ще більш яскравою і привабливою. Особливу увагу потрібно приділити стрижці «ультракороткий боб», яка визначається бічною асиметричною формою чубчика. Додатковий обсяг якраз надасть та сама асиметрія. Вона також і практична її легко укладати. Довжина волосся в зачісці Боб повинна бути близько 2-3 см. Але тут головним є виголені скроні і потилицюя, які переходять у довге волосся на маківці.

чоловіча стрижка Боб
Стрижка Боб

Стрижка Гарсон

Гарсон — стрижка, вже давно відома, і відноситься до ретро стилю. Вона являє собою різні види укладок на середнє волосся. Сьогодні стрижку Гарсон поєднують з бічним асиметричним чубчиком. Зачіска сама по собі відноситься до коротких, вважається справжньою чоловічою зачіскою, ідеальний варіант для повсякденного носіння. Тонким волоссю можна зробити стрижку Гарсон в подовженою варіації.

Асиметричні чоловічі стрижки 2019

Асиметрична форма, як і подібні жіночі зачіски, основний тренд 2019 року. Такого роду стрижка додасть об’єм волоссю. Для обличчя овальної форми, наприклад, відмінно підійде видовжене подвійне каре, де присутня бічна коса чілка. Володарі круглої форми особи можуть випробувати варіант ультракоротких стрижок, відсутність чубчика, де переважають багаторівневі зрізи і асиметрія. Головною перевагою є те, що такий спосіб стрижки дає обсяг, і на чоловічому волоссі виглядає яскраво і помітно.

Хочеться мати красиву і практичну зачіску на кожен день? Асиметричні стрижки підійдуть як не можна краще. Хороше рішення для людей, що володіють тонкими волоссям, адже асиметрія додає об’єм і пишність. У поєднанні з косою бічній або прямий чубчик виглядає просто шикарно. Яскравим прикладом асиметричних стрижок є подвійне каре і зачіски в стилі боб каре.

Що сьогодні модно у молоді? Якими будуть чоловічі стрижки в 2019 році: модні тенденції в фото нижче.

Спортивні стрижки

Хлопцям, які ведуть активний спосіб життя, потрібно придивитися до спортивних стилів стрижок. Для короткого волосся відмінне рішення — стрижки в стилі бокс і напівбокс. Чоловікам з середньою довжиною волосся можна випробувати «Подвійне або спортивне каре». З такою стрижкою часто можна зустріти футболістів. Також відноситься до спортивних зачісок стрижка під їжачка, де ще поголені і віскі, можна поекспериментувати з візерунками на волоссі.

Стрижка Андеркат і зачіска з поголеними скронями

Стрижка Андеркат і зачіски з голеними скронями або потилицею найбільш затребувані в 2019 році. Ще особливість такого стилю увійшов і поголений проділ. Цей ефект можна досягти тільки відвідуючи професіонала, де спеціальною машинкою з дуже тонкою насадкою, ретельно і акуратно вибриваєтся проділ. А також, з допомогою такої насадки, можна створити різні цікаві малюнки і узори на волоссі. Не варто самостійно намагатися зобразити складні зображення, краще таку роботу довірити майстру своєї справи. Молодіжна зачіска в стилі Андеркат помітна, надає брутальності і підходить на кожен день.

чоловічі стрижки 2018 фото
Вибриті віски

Стрижка горщик — нове виконання

Така стрижка являє собою подовжене волосся в зоні верхівки і укорочене — в області потилиці і скронь. Присутня рівна чолка і рівний зріз по всій довжині. Стилісти в цьому році рекомендують придивитися до короткого прямого чубку або ж до неординарних малюнків і візерунків з боків. Але подібне творіння підходить далеко не всім, а тільки тим, у кого овальна форма обличчя. Адже така стрижка зорово округлить обличчя.

чоловіча стрижка горщик
Стрижка горщик

У 2019 році вибір молодіжних чоловічих стрижок просто зашкалює, так як присутні елементи асиметрії і поголене волосся в висковій зоні, а варіантів чимало. Стилісти радять звернути свій погляд на такі моделі стрижок, як «Самурай», «Подвійне каре», стрижки, складаються з багатьох рівнів, ультракороткі зачіски в спортивному стилі. Але не слід йти за модою, якщо дані варіанти не підходять під тип обличчя хлопця, склад фігури, його стиль і т. п.

Подивимося, що нового в чоловічих молодіжних стрижках в 2019 році: модні тенденції представлені на фото.

Чоловіча стрижка з укладкою на бік

Багато модних стрижок, що прийшли з 2018 року, набувають динаміку і яскравість в 2019 році. Зачесана набік об’ємна зачіска, де є невелика окантовка — це все явно демонструє таку тенденцію.

Напівбокс

Напівбокс — новомодний, популярний серед молоді вид стрижки. На сьогодні напівбокс — це оптимальний вибір для молодої людини. Адже волосся зверху, має непогану довжину, можна з легкістю укласти назад або набік. Таку зачіску можна застосовувати і на коротке волосся.

чоловіча стрижка Напівбокс

Напівбокс з ірокезом

Напівбокс з ірокезом почав набирати свою популярність ще в 2018 році, до 2019 року вона не втратила своєї популярності. Ця модна стрижка, де виголені скроні, підійде до всіх типів волосся: витким, прямим і т. п. Подібна зачіска добре буде виглядати в різних альтернативних укладання, локони можуть бути як скуйовджені, так і зачесанеі назад.

Подовжений напівбокс з товстими шипами

Така зачіска вважається універсальною. Має занижену лінію скроні, яку можна обіграти як завгодно, навіть з шипами, вони сьогодні дуже модні.

Бічний зачес і вибриті віскі

Тільки набирає популярність. Характеризується поголеними скронями, бічним укладанням і структурованим стилем. Виглядає охайно і стильно.

чоловіча стрижка набік з вибритими вісками

Кроп з рваним чубчиком

Класичний «кроп» — одна з улюблених стрижок серед чоловічого населення ще в 2017 році, не залишить свою популярність і в цьому сезоні. Присутні рівні і суворі краї, але завдяки нерівному чубку, лінії будуть виглядати плавно.

Кроп з чубчиком Цезаря

Стрижка «Кроп» відновила тенденцію на таку класичну зачіску, як «Цезар» — вибриті віскі і верхня частина трохи подовжена. Для виконання такого роду зачіски необхідна машинка з різними насадками.

Нерівний чубчик

Така стрижка робиться при прямій чубку, яка прорізається в деяких місцях, де видніється нерівний зубчастий край. Ця зачіска була популярна в 2018 році, і не втратила своєї репутації в 2019-му.

Короткі дреди з поголеними скронями і малюнком

Новий стиль, де короткі дреди поєднуються з поголеними скронями, на які нанесені різні візерунки і малюнки.

Кучері середньої довжини і високий напівбокс

До кучерявого волоссям чудово підійде таке доповнення, як голені скроні або потилиця. За короткими пасмами не треба особливо доглядати, на догляд витрачається мала кількість часу, до укладання вони слухняні.

Надана підбірка фото чоловічих молодіжних стрижок 2019 року дасть можливість розібратися в модних тенденціях і стилі, щоб створити образ сучасного мачо. Залишатися модним, яскравим і незвичайним можна в будь–якому віці, головне, слідувати своїм смакам та уподобаннями.

Думка про “Чоловічі стрижки 2019: модні тенденції, фото”

  1. Друзі, хочу підібрати собі хороший засіб для уклади волосся. Щоб Ви порадили? Може хтось чимось користувався і Вам підійшло

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *