чи можна ходити в церкву коли місячні

Чи можна до церкви під час місячних?

Побита тема, болюче питання для багатьох віруючих і цікавого обивателя, в тому числі. Розбіжностей немає числа, кожна сторона готова пред’явити серйозні аргументи на захист своєї думки. Але мало хто згадує, що крім парафіянок, в кожному храмі є ще службовці. Жінок там не мало. Як працюють? Регулярно прогулюють?

Визначення місячних з позиції церкви

Місячні — це природний процес в організмі, без якого неможливе зачаття і поява нового життя на землі. Кожна жінка репродуктивного віку живе з цим, виконує свою роботу, ростить дітей і так далі.

1. Трактування Старого Завіту щодо процесу наступна:
* нечистоти — це мертве тіло і тканини;
* хвороби у вигляді витоків із статевих органів, як жінок так і чоловіків.

Але місячні — це не захворювання, так хіба не можна здоровій жінці відвідувати храм? Виходить, що не можна, адже закінчення є, а виділення — це ніщо інше, як мертві тканини, нечистоти, від яких організм позбавляється.

2. Трактування Нового Завіту:
* віра в бога — є порятунок, це поширюється на всіх і кожного;
* нечистоти — це мертва їжа, тобто те, що не створене Богом;
* про місячних кровотечах жінки не згадується ні слова.

Спираючись на дане трактування, питання: чи можна в церкву під час місячних, можна — напрошується сам собою відповідь, адже природний процес не може стати причиною відлучення від віри і від церкви.

чи можна ходити в церкву коли місячні

Думка екстрасенсів

Про те, що будь-яка дія має свій енергетичний посил, екстрасенси говорять постійно. Жіноча система дітонародження — це сакральний, зберігаючий в собі чудове перетворення, символ продовження життя.

На період місячних кровотеч у жінки відкриті енергетичні канали. Коли в церкві відбувається очищення від негативу, наприклад, злочинець благає про прощення, негативна енергія відділяється від нього і витає поруч.

З’являється небезпека потрапляння негативних енергетичних потоків в ауру жінки, яка в цей момент молиться поруч і переживає період критичних днів. Щоб цього не сталося, і здоров’ю жінки не було завдано шкоди під час місячних краще утриматися від походів у храм.

Тим не менш, є такі заходи, які не можна відкладати на потім: хрещення, вінчання, поминання покійних. Як бути якщо «ці» дні збіглися з позначеною датою? Сміливо вирушайте в церкву і не турбуйтесь ні про що, адже з вами будуть тільки ті люди, які бажають вам добра.

чи можна в церкву під час місячних можна?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *