Гороскоп на березень 2019 року Риби

Задавайте долі питання — відповіді отримаєте! Березень стане важливим місяцем для тих, хто перебуває на роздоріжжі доріг, не розуміє справжніх причин чому відбуваються з ним подій, не бачить виходу з ситуації. В кінці тунелю нарешті з’явиться світло. Ідіть на нього з повною впевненістю, що починається новий, більш щасливий життєвий етап!

Сприятливі дні місяця березень 2019: 5, 16, 18, 22, 30.

Гороскоп на березень 2019 для жінок Риби

Часто стикаєтеся з проблемами в певній сфері життя? Ворожіння в період з 1 по 9 березня відкриє справжню причину невдачі.

Не вдавайтеся безплідним мріям у другій декаді березня. Якщо у вас є конкретна мета, складіть план дій по її досягненню. 18 і 19 березня і зовсім присвятіть вирішенню дрібних побутових питань, оскільки для глобальних справ це зовсім не вдалий час.

22-30 березня непередбачуваною поведінкою ви здивуєте не тільки оточуючих, але і себе. Одні засудять, а інші, навпаки, зачаруються вашою безпосередністю. У цей період ви будете фонтанувати цікавими ідеями і знайдете незвичайний спосіб вирішення давно назрілої проблеми.

Гороскоп на березень 2019 для чоловіків Риби

До 23 березня у вас відкриється друге дихання – завдання, які раніше забирали багато часу і сил, стануть даватися куди легше. Психологічний клімат в колективі буде комфортним. Якщо до цього відбувалися конфлікти, не існувало єдиної думки з ряду питань або кожен був сам за себе, то зараз намітиться тенденція до єднання і згуртування. Тому березень – прекрасна пора для будь-яких командних проектів.

11 числа збільшується небезпека стати жертвою шахраїв, погодившись на привабливу фінансову авантюру, або ж втратити гроші з власної неуважності. Будьте напоготові!

Особливо старанно і відповідально виконуйте всі доручення керівництва в другій декаді місяця, навіть якщо здається, що якісь з них-для галочки. Зараз ні ви, ні ваш начальник можете не усвідомлювати всю важливість деяких справ, але прийде час, і виявиться, що їх вплив на підсумки якогось великого проекту були недооцінені.

Винесіть урок із ситуації, яка відбудеться 23 березня. Швидше за все, його формулювання буде звучати так: «Не потрібно бути дуже добрими». Так, ймовірно, в цей період хтось попросить вас про послугу, і ви на всіх швидкостях кинетеся допомагати. Однак слів подяки ви не дочекаєтеся – замість цього вам сядуть на шию і будуть і далі раз у раз просити про послугу.

Любовний гороскоп на березень 2019 року

Знаходяться в пошуку другої половинки Рибам варто почати місяць під девізом: «Позбавляємося від усього непотрібного!» Якщо ви хочете зав’язати нове знайомство, але досі зберігайте подарунки, листи, фотографії колишнього партнера, то і не дивуйтеся, що бажаної зустрічі не відбувається. Любов не прийде, поки ви грієте в душі спогади про минулі стосунки. Тому спершу приберіть з очей геть речі, пов’язані з екс-коханим, а потім прийміть «очищати» від його образу і думки. У цьому Вам допоможуть медитації, заняття йогою і цигун. Друга половина березня – час, коли ймовірність доленосної зустрічі підвищується.

Важливий пораду дають вам зірки напередодні молодика 17 березня: не звинувачуйте партнера в тому, що його поведінка не відповідає вашим очікуванням. Ви зараз схильні віддаватися фантазіям, в яких друга половинка постає в образі, близькому до досконалості. Але не буває ідеальних людей, і партнер так само, як і ви, має повне право робити помилки. Не будьте занадто критичні.

У третій декаді місяця любовна і ділова сфери можуть переплестися: енергетика періоду розташовує до неформального спілкування з колегами або партнерами. Так, закриваючи в кінці робочого дня двері кабінету, ви несподівано можете отримати пропозицію від товариша по службі випити по чашечці кави. Не відмовляйтеся – море позитивних емоцій від спілкування гарантовано!

Здоров’я риб в березні 2019 року

1-12 березня буде вразливий хребет. Може нагадати про себе стара травма, загостритися хронічне захворювання. Не піднімайте тяжкості, утримайтеся від занять спортом або, принаймні, від вправ, які припускають серйозне навантаження на спину.

14-20 березня, зросте ризик підхопити вірусну інфекцію. А тому вже на початку місяця почніть приймати вітамінний комплекс, частіше провітрюйте приміщення, в якому знаходитеся. Не забувайте дотримуватися елементарних правил гігієни.

Здоровий егоїзм ще нікому не пошкодив. У період з 21 по 30 березня займіться собою: відвідайте салон краси, запишіться на сеанс розслабляючого масажу. Мінімізуйте спілкування з людьми, що виводять вас з душевної рівноваги. Чим менше ви будете змушувати себе робити те, що не подобається, тим менше ризик захворіти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *