Гороскоп на липень 2020 року для Лева

Липень 2020 року принесе Левам успіх. Вони відчують свою владу над подіями, які стануть складатися у відповідності з їх бажаннями. З перших чисел місяця у них буде відмінний настрій. Це сприятиме ефективній роботі над собою і минулими помилками. Самовдосконалення в поєднанні з хорошими організаторськими якостями допоможуть досягти поставлених цілей.

У першій половині липня представники цього знака зодіаку налагодять контакт з оточуючими. Вони стануть м’якше, поступливішими і перестануть диктувати свої умови. Деяким удасться повернути втрачену дружбу, що найімовірніше станеться у другій декаді. Кінець місяця ознаменується рішенням наболілого питання, що вдасться розв’язати нестандартним підходом.

Жінка-Лев. Представниці цього знаку зодіаку стануть впевненіше в собі. Вони опиняться у ситуації, де проявлять свої розумові здібності. Це не закінчиться кар’єрним проривом, але допоможе повернути собі колись втрачений діловий авторитет у колег.

Чоловікам ці дами здадуться чарівними і привабливими. Їх вроджену емоційність не залишиться непоміченою. У самотніх жінок з’явиться новий залицяльник. Закінчення місяця буде напруженим з-за ймовірних проблем зі здоров’ям або сімейних негараздів.

Чоловік-Лев. Представники цього знака зодіаку налаштуються на зміни і почнуть будувати плани на найближче майбутнє. Вони стануть підкорювати кар’єрні вершини або вирішувати фінансові питання. Ці чоловіки будуть ініціативними у починаннях, але не завжди зможуть довести розпочате до кінця. В цьому їм завадить страх повторно оступитися.

Відносини з оточуючими і жінками будуть складати неоднозначно. Холості Леви стануть боротися зі своєю легковажністю. Тому деякі з них зустрінуть нову любов. У другій половині липня посилиться напруга у спілкуванні з близькими і обраницею. Ці чоловіки стануть категоричними і вимогливими, що спричинить за собою скандали.

Любовний гороскоп

Липень 2020 року принесе гармонію і задоволеність особистим життям не всім Левам. Деякі з них не отримають уроків з свого минулого і зроблять нові помилки.

Самотні представники цього знаку зодіаку будуть знаходитися в центрі уваги протилежної статі. У жінок більше шансів на побудову нових відносин, ніж у чоловіків.

Невільні Леви в першій половині липня поліпшать відносини з партнером. З середини місяця назріютю конфлікти, які відбудуться з їх вини.

Діловий гороскоп

У липні Левам вдасться заслужити просування по кар’єрних сходах і завоювати вдячність колег.

Безробітним не вистачить наполегливості, щоб переконати нових потенційних роботодавців у своєму професіоналізмі. Деякі з них повернеться на колишнє робоче місце, про що потім пошкодують.

Службовці візьмуться за кілька нагальних завдань, які кинуть на півдорозі до успіху. Гороскоп радить доводити розпочаті проекти до логічного кінця.

Керівники будуть більше будувати плани і мріяти про звершення, ніж діяти. Прориву у справах і залучення нових партнерів завадять спогади про минулі невдачі.

Фінансовий гороскоп

Липень 2020 року принесе Левам матеріальну стабільність. Для підвищення доходів багатьом з них доведеться шукати підробіток і нові джерела заробітку. Ті, хто буде інвестувати в своє хобі та творчість, отримають хорошу матеріальну віддачу. Варто уникати дрібних витрат. У цьому місяці вітаються великі капіталовкладення в нерухомість і подорожі.

Гороскоп здоров’я

У липні самопочуття Левів буде залежати від них самих. Ті з них, які будуть уникати переохолоджень, нормалізують сон і стануть стежити за фігурою, відчують себе абсолютно здоровими. Деякі ризикують в кінці місяця потрапити на лікарняне ліжко через загострення захворювань сечостатевої системи та ЛОР-органів.

Гороскоп радить знаходити час для візиту до лікаря і не зловживати холодними напоями і морозивом. Необхідно на час відставити активний відпочинок на природі із-за ризику розвитку хвороб нирок.

Порада Левам на липень 2020 року

Не бійтеся помилок

Не стримуйте свої пориви і бажання із-за можливої невдачі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *