Гороскоп на липень 2020 року для Риб

Липень 2020 року принесе Рибам приємні емоції і радісні події. Вони будуть прагнути до внутрішньої свободи і визнання своїх талантів. Деякі з їхніх здібностей виявляться випадково в найбільш відповідальний момент, ніж врятують їх положення.

Перша половина місяця обіцяє успіх в спілкуванні з оточуючими. Врівноваженість і вміння слухати зроблять з представників цього знака зодіаку відмінних співрозмовників, до яких почнуть звертатися за порадою. Середина липня внесе нотки негативу. Він торкнеться міжособистісних відносин, до яких Риби стануть пред’являти підвищені вимоги. Закінчення місяця вони зустрінуть в такому настрої.

Жінка-Риби. Представниці цього знака зодіаку активно візьмуться за трудові обов’язки. У цьому ними буде керувати жага похвали і подяки від начальника і товаришів по службі. Заради фінансової незалежності цим дамам доведеться попрацювати не тільки над своїми дорученнями, але і над чужими. У зв’язку з ненормованим робочим графіком до кінця липня можуть проявитися легке нездужання і втому.

Особисте життя цих жінок буде сповнене сюрпризів. І хоч ймовірність доленосної зустрічі низька, їм не доведеться нудьгувати на самоті. В житті сімейних дам більшу роль будуть грати діти. Вони дозволять Рибам відчути себе щасливими.

Чоловік-Риби. Чоловіки цього знаку зодіаку будуть потрапляти в складні ситуації, з яких їм пощастить вийти без сторонньої допомоги. Труднощі змусять їх раціонально мислити і приймати спонтанні рішення, чого до цього їм не вдавалося. У середині липня з’явиться шанс підзаробити. Ідею про нове джерело доходу запропонує авторитетна для них людина.

В першій декаді відбудеться зустріч, на яку ці чоловіки давно розраховували. У них з’явиться жінка, в особі якої вони знайдуть кращого друга і пристрасну коханку. У одружених в кінці місяця може з’явитися спокуса змінити другій половинці.

Любовний гороскоп

Липень 2020 року принесе холостим і закоханим Рибам романтичні пригоди.

Самотнім представникам цього знаку зодіаку зірки обіцяють нові знайомства. Ймовірність доленосної зустрічі буде вищий у чоловіків, ніж у жінок. У житті таких дам в основному виникають поверхневі, але пристрасні романи, які проіснують кілька місяців.

Невільні Риби будуть боротися із спокусою змінити коханій людині. Це випробування пройдуть ті, кого раніше зраджували обранці, і ті, хто задумається про майбутнє дітей.

Діловий гороскоп

Липень допоможе Рибам розкрити професійні якості з нової сторони.

Безробітні несподівано для себе візьмуться за роботу, де їм доведеться виконувати нові завдання, яким їх ніхто не навчав.

Службовці відчують себе в центрі колективної уваги. З ними стануть більше рахуватися товариші по службі і начальник.

Керівники почнуть вимагати від підлеглих неможливого, ніж розпалять конфлікти.

Фінансовий гороскоп

У липні 2020 року фінансові починання Риб винагородиться, хоча для їх реалізації потрібно багато сил і особистого часу. У них з’являться нові джерела доходу і шанси примножити зароблений капітал. Це гарний час для інвестування у власний бізнес або освіта. Від витрат, пов’язаних з розвагами і відпочинком, краще відмовитися.

Гороскоп здоров’я

Більшу частину липня самопочуття Риб буде стабільним. До початку серпня у них може початися застуда або поновитися хронічні захворювання. Не виключені головні болі.

Гороскоп радить лікувати не тільки симптоми хвороб, але і їх причини. Для цього необхідно проконсультуватися з лікарем і зміцнювати організм.

Порада Рибам на липень 2020 року

Не приховуйте від оточуючих свій внутрішній світ

Відкривайте свої кращі якості та шукайте їм гідне застосування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *