Гороскоп на липень 2020 року для Стрільця

У липні 2020 року Стрільцям знадобляться оптимізм і сила волі, щоб витримати всі випробування. Сприятливі можливості відкриються тільки перед тими людьми цього знака зодіаку, які не стануть плисти за течією. Додатковим джерелом сили для них стануть ризиковані ситуації. При вірному підході вони розширять межі їх можливостей і створять підґрунтя для прориву в серйозному починанні.

Незважаючи на зрослу в першій половині місяця конкуренцію, у Стрільців вийде запобігти конфлікти. Друга і третя декади будуть вдалими для роботи над відкладеними питаннями. Кінець місяця добре присвятити відпочинку і подорожей.

Жінка-Стрілець. Представниці цього знаку зодіаку будуть відчувати себе не в своїй тарілці. Вони стануть невпевненими у собі і пригніченими з-за минулих любовних розривів. До цього може додатися підвищена увага і контроль до їх персони від керівництва, яке засумнівається у їхній професіоналізм і працьовитість. Якщо вони не зберуться з силами і змиряться з роллю невдах, липень може закінчитися пошуками нової роботи.

Пошуки великої любові ризикують закінчитися плачевно. Особливо це торкнеться жінок, почуття яких ще не охололи від попереднього роману.

Фінансовий успіх не передбачається. Грошова стабільність, якої багато хто з цих дам досягли в минулому місяці, може похитнутися через втрати великої суми в громадському місці.

Чоловік-Стрілець. Представники цього знаку зодіаку будуть перебувати весь місяць в авантюрному настрої. Бажання залишити всі справи і кинутися назустріч пригодам обіцяє їм неприємності. Вони торкнуться ділової сфери, яка потребує їх участі та прийняття важливих рішень. Виникне ризик не вкластися в свій бюджет і залізти в борги.

Стосунки з оточуючими будуть нестабільними, але конфлікти обійдуть стороною цих чоловіків. Симпатію у протилежної статі заслужать тільки ті Стрільці, які будуть наполегливіше в залицяннях. Одружені ризикують нашкодити своєму сімейному союзу різкими висловлюваннями на адресу дружини або її рідних.

Любовний гороскоп

У липні любовна сторона життя Стрільців не стане джерелом радості і натхнення. Успіх на особистому фронті буде залежати від того, наскільки вони готові до нового роману або до роботи над своїми недоліками.

Самотні жінки і чоловіки продовжать засмучуватися через недавнього розставання. Ті, хто ризикне зав’язати нові стосунки, з високою ймовірністю посилять розчарованість в протилежному полі.

Невільні люди цього знака зодіаку відчують, що подальший хід відносин буде залежати від них. Деякі не використовують покладену на них відповідальність і відштовхнуть партнера.

Діловий гороскоп

У липні 2020 року Стрільців не торкнуться кар’єрні злети.

Безробітні не погодяться на високооплачувану рутинну роботу. Деякі ризикнуть почати свій бізнес, який буде приносити доходи через кілька років.

Службовцям доведеться захищати свій авторитет перед колегами та начальником. До кінця місяця у них з’явиться бажання завершити справу, яку вони коли-то порахували малорезультативним.

Керівникам може надійти авантюрну пропозицію від старого партнера. Гороскоп радить перед прийняттям рішення оцінити всі загрози і переваги.

Фінансовий гороскоп

Початок липня обіцяє Стрільцям фінансові труднощі. Доведеться згадати про борги і повернути їх, якщо не всім позичальникам, то хоча б половині з них. Людям, які не задоволені своєю зарплатою, варто шукати підробіток. Друга половина місяця принесе незначні доходи від старих угод або матеріальну підтримку від родичів.

Гороскоп здоров’я

У липні самопочуття Стрільців буде незадовільним. Зросте загроза інфаркту або депресії. Нехтування правилами техніки безпеки в побуті та під час поїздок може закінчитися травмами і зіпсованим відпусткою.

Гороскоп радить змінити свій спосіб життя і зайнятися спортом. Можна вирішувати проблему зайвої ваги і проводити профілактику хронічних хвороб. Це гарний час для початку відпустки.

Порада Стрільцям на липень 2020 року

Будьте оптимістами

Погляньте на свої проблеми під іншим кутом і сподівайтеся на хороше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *