Гороскоп на серпень 2020 року для Тельця

Серпень 2020 року буде хорошим місяцем. Заслуги Тельців отримають гідну оцінку. Це подарує відмінний настрій. Між трудовими подвигами вдасться відпочити і набратися сил для подальших звершень.

Перша декада буде сприятливою для спілкування. Представники цього знаку зодіаку будуть потребувати підтримки, уваги та піклування, що призведе до зміцнення родинних і дружніх зв’язків. Середина місяця обіцяє нові відкриття, які будуть пов’язані з починаннями або поїздками. Кінець серпня виявиться складним. Можливі конфлікти на грунті непослідовності Тельців або прояви ними своїх недоліків.

Жінка-Телець. Представниці цього знаку зодіаку будуть знаходитися у піднесеному настрої. Вони стануть задоволені собою і своїм становищем на роботі, у відносинах з домочадцями і протилежною статтю.

На початку серпня вдасться знайти «золоту» середину між кар’єрою та особистим життям, з-за чого з’явиться багато вільного часу. Всупереч всім очікуванням, самотні жінки віддадуть перевагу посиденьки з подругами знайомств з чоловіками. Тому доленосна зустріч не відбудеться.

У другій декаді з’явиться шанс відправитися у відрядження або невелику подорож, яке дозволить набратися сил перед втіленням нових цілей.

В кінці місяця поведінку жінок-Тельців різко погіршиться. Не виключені прояви агресії в бік колег або близьких людей.

Чоловік-Телець. Представники цього знаку зодіаку будуть сяяти від щастя. Причиною радості стане довгоочікуване підвищення по службі або грошову винагороду за результати виконаної роботи. Ці чоловіки надихнуться на успіх і вдало вкладуть отримані кошти в новий проект.

На початку серпня Тельці, які складаються у відносинах, зважаться повернути минулу любов. Одружені чоловіки навчаться цінувати дружину.

У другій половині місяця настрій може різко погіршитися. Невдала спроба відстояти свою точку зору в діловій суперечці негативно відіб’ється на реалізації майбутніх планів.

Любовний гороскоп

Серпень 2020 року не принесе доленосних зустрічей. Гармонія і взаєморозуміння будуть панувати тільки в сімейних парах.

Самотні Тельці проявлять самодостатність і не зважаться на пошуки другої половинки. На перший план вийдуть кар’єра і друзі.

Ті, у кого є пара, переоцінять своє минуле і сьогодення. Можливі розставання і повернення до попередніх стосунків.

Діловий гороскоп

Серпень виявиться для Тельців успішним в діловому плані.

Безробітні можуть розраховувати на працевлаштування в другій декаді. Не варто витрачати час на ті варіанти роботи, які вам будуть пропонувати друзі. Краще шукайте нове робоче місце самостійно.

Службовці піднімуться по кар’єрних сходах. Не виключені ділові поїздки, які дозволять поєднати приємний відпочинок з вирішенням важливих завдань.

Керівники не зможуть переконати вищестояче начальство у своїй правоті, що стане загрожувати їх подальшої діяльності. Гороскоп радить бути послідовним у суперечках.

Фінансовий гороскоп

Серпень 2020 року подарує Тельцям матеріальну незалежність і фінансові перспективи. Зірки обіцяють стабільний і регулярний дохід. Не виключено отримання премії за результати роботи. Цей місяць буде сприятливим для капіталовкладень, інвестицій у нерухомість, навчання і здоров’я – своє та близьких. Деяким представникам цього знаку зодіаку на початку місяця доля подарує шанс познайомитися з людиною, яка в майбутньому допоможе відкрити свій бізнес.

Гороскоп здоров’я

У серпні у Тельців буде відмінне самопочуття. Їм не загрожує дефіцит сил і енергії. Прояв хронічних захворювань малоймовірно. Проблеми зі здоров’ям можуть торкнутися лише людей з надмірною вагою.

Гороскоп радить більше рухатися і почати приводити себе у форму. Запишіться в спортзал і почніть регулярно робити ранкову зарядку. Принесуть користь поїздки на море і за місто.

Порада Тельцям на серпень 2020 року

Перевіряйте всі свої ідеї і вчинки на логіку

Уникайте нераціональності. Вона може дорого вам обійтися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *