Гороскоп на травень 2020 року для Лева

У травні 2020 року Леви стануть сповнені ідей і творчих планів. Їх внутрішня енергія буде рости стрімкими темпами, що виллється в підйом настрою та готовність самовіддано йти до поставлених цілей. Разом з цим зростуть їх природна привабливість і чарівність.

У травні оточуючі почнуть ставитися до представників цього знака зодіаку прихильніше. Вони стануть закривати очі на їхні помилки і недоліки. У цей період можлива поява нових дружніх відносин, які зав’яжуться під час поїздки. Щоб зберегти гармонію у спілкуванні до кінця місяця, Левам доведеться подолати властиві їм заздрісність і користолюбство.

Жінка-Лев. Представниці цього знаку зодіаку будуть неспокійними і нестриманими у першій половині травня. Їм буде складно утримати баланс у справах і направити енергію в мирне русло. Періоди апатії і безініціативності у вирішенні старих питань будуть чергуватися з конфліктами, ймовірність яких посилиться до середини місяця.

Друга половина травня ознаменується підвищенням життєвого потенціалу цих жінок. Вони повернуться до звичного укладу життя і перестануть підколювати оточуючим.

До кінця місяця порадує особисте життя. Багатьом з цих дам вдасться знайти компроміс між роботою і романтичними відносинами.

Чоловік-Лев. Представники цього знака зодіаку з перших днів травня сконцентруються на ділових завданнях і спрямують всі свої сили на їх дозвіл. Такий щільний графік життя, відсутність відпочинку і вихідних негативно позначиться на їх самопочутті. У другій декаді місяця можливо прояв хронічних або початок нових хвороб.

До кінця травня ситуація стабілізується. Ці чоловіки візьмуть себе в руки і поступово нормалізують свій ритм життя. У них з’явиться час на особисте життя, подорожі і креативне хобі.

Любовний гороскоп

Травень подарує Левам приємні романтичні переживання і нові емоції. Їх внутрішній магнетизм дозволить їм користуватися успіхом у протилежної статі і схиляти партнера на свою сторону в суперечках.

Самотні представники цього знаку зодіаку зважаться пожертвувати кар’єрою заради особистого щастя. Їхні зусилля не будуть марними. В кінці місяця багато з них знайдуть пару.

Вільні чоловіки і жінки можуть скористатися добротою обранця і почати диктувати йому, як жити. Це спровокує сварки, які швидко вичерпають себе.

Діловий гороскоп

Травень 2020 року виправдає ділові очікування Львів.

Безробітні отримають кілька вигідних пропозицій щодо працевлаштування. Гороскоп радить вибрати ту роботу, яка не відніме особистого часу.

Службовці будуть дисциплінованими і пунктуальними. Можливі конфлікти з начальником. Не чіпайте його, коли він у поганому настрої.

Керівники проведуть місяць у роз’їздах. Їм доведеться відстоювати честь компанії у відрядженнях і підвищувати свій професійний рівень на симпозіумах і конференціях. На початку травня вдасться налагодити зв’язок з давнім партнером, якого вони одного разу образили.

Фінансовий гороскоп

У травні Левам варто вчитися економити і розумніше вкладати кошти. Знайти додаткові джерела заробітку не вдасться, доведеться розраховувати на зарплату. Це вдала пора для накопичення коштів, інвестування в освіту та здоров’я. Уникайте операцій з нерухомістю, оскільки вони не принесуть збагачення.

Гороскоп здоров’я

У травні 2020 року Леви ризикують підірвати своє здоров’я. Цьому сприятимуть їх ненормований трудовий графік і зневажливе ставлення до свого самопочуття. Можливо розвиток простудних захворювань після відвідування людних місць.

Гороскоп радить більше відпочивати: висипатися, знаходити час на заняття спортом і розваги. Хороший результат принесуть поїздки на природу, які краще планувати на третю декаду місяця.

Порада Левам на травень 2020 року

Не використовуйте оточуючих для своїх корисливих цілей

Спілкуйтеся з людьми заради морального задоволення, а не заради вигоди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *