Гороскоп на травень 2020 року для Риб

У травні 2020 року життя Риб наповниться яскравими і непередбачуваними подіями. Вони перестануть нудьгувати і мучити себе з-за минулих помилок. Багато представників цього знаку зодіаку поринуть у мрії і надії на зміни, а деякі знайдуть в собі сміливість діяти задля їх втілення. В цих починаннях вони проявлять самовідданість і самостійність, які не завжди будуть виправданими.

Стосунки з оточуючими будуть рівними і гармонійними. У середині місяця можливі дрібні конфлікти на побутовій або майновій основі. До кінця травня посилиться загроза інтриг і пліток від давніх ворогів. Обійти їх зможуть обійти ті, хто буде слухати свій внутрішній голос.

Жінка-Риби. Представниці цього знаку зодіаку будуть повні сил і привабливі. Зростання чарівності сприятимуть частий відпочинок на природі, цікаві подорожі, які чекають їх на протязі усього травня.

До початку третьої декади можлива матеріальна нестабільність, яка засмутить відповідальних і обов’язкових дам.

Особисте життя буде насиченим. Самотні жінки-Риби захопляться пошуками і частою зміною партнера для відносин. Взаємовідносини з оточуючими і другою половинкою ризикують погіршитися через невиконання обіцяного або збільшення зарозумілості, яке не дозволить їм рахуватися з іншими людьми.

Чоловік-Риби. Представники цього знака зодіаку зіткнуться з труднощами, велика частина з яких торкнеться фінансове становище і стан справ. Можливі проблеми з новим проектом. Тому зірки не рекомендують планувати на цей період починання. Успіх відвідає тих чоловіків, які спрямують свою енергію на рутинні завдання.

Друга половина місяця буде сприяти зміцненню спілкування з оточуючими і любовних зв’язків. Багатьом чоловікам-Рибам пощастить зустріти свою долю або перевести відносини з обраницею на новий рівень.

Кінець травня виявиться вдалим часом для відпочинку та поїздок. Можна сміливо брати відпустку і подорожувати.

Любовний гороскоп

У травні 2020 року особисте щастя Риб буде цілком в їхніх руках. Більшість з тих, які визначаться зі своїми бажаннями, зустрінуть любов або зміцнять склався союз.

Самотні представники цього знаку зодіаку з високою ймовірністю почнуть новий роман. Деяким з них сподобається невизначеність в особистому житті, і вони продовжать шукати любов.

Вільні чоловіки і жінки змінять своє ставлення до партнера. Багато з них відчують бажання стати ближче до обранця і зважаться на весілля. Союз деяких погубить егоїзм або роман на стороні.

Діловий гороскоп

Травень виявиться успішним періодом для Риб. Однак для цього їм доведеться позбутися страху перед труднощами і конкурентами.

Безробітні не влаштуються на роботу. Вони не ризикнуть відгукнутися на ті пропозиції, які надійдуть від потенційних рекрутерів.

Службовцям доведеться вчитися працювати в колективі і віддати перевагу монотонні завдання новим починанням. Деяких з них начальство помітить, що створить підґрунтя для майбутніх кар’єрних переміщень.

Керівникам варто приготуватися до активізації конкурентів, яка припаде на останні числа місяця. Загострення інтуїції в цей період і миролюбний настрій допоможуть їм зупинити конфлікти.

Фінансовий гороскоп

У травні 2020 року Риб чекають грошові проблеми. Справи, якими вони будуть займатися, не принесуть їм суттєвого збагачення. Деякі остаточно вирішать для себе шукати другу роботу або готувати грунт для звільнення. Це є небезпечний момент для врегулювання фінансових питань, розділу майна, переоформлення спадщини і торгівлі.

Гороскоп здоров’я

Рибам доведеться берегти себе, щоб на початку травня не потрапити на лікарняний. Можливе посилення пристрасті до шкідливих звичок. В середині місяця виникне ймовірність харчових отруєнь та хвороб шлунка.

Гороскоп радить стежити за харчуванням і не переїдати. Частіше бувайте на природі і висипайтеся. Можна починати лікування алкогольної або нікотинової залежності.

Порада Рибам на травень 2020 року

Прислухайтеся до своєї інтуїції

У скрутну хвилину покладіться на відчуття, які виникнуть у вашій душі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *