Гороскоп на травень 2020 року для Стрільця

У травні 2020 року Стрільці будуть активними і спостережливими, що дозволить їм опинитися в центрі всіх подій місяця. У цей період покращиться їх соціальна сторона життя: з’являться вірні друзі, відновиться зв’язок з далекими родичами і давніми знайомими. Не виключені підступи недоброзичливців, які посиляться до середини травня. Проте боятися їх не варто. Стрільцям вистачить сил, щоб відбити атаки ворогів і заздрісників.

Емоційний фон представників цього знака зодіаку буде стабільним. Їх відмінного настрою нічого не загрожує. Раціональність у діях до кінця місяця зміниться спонтанністю і необміркованістю, які можуть призвести до непоправних помилок.

Жінка-Стрілець. У представниць цього знака зодіаку посилиться інтуїція і відкриються внутрішні енергетичні резерви. Багато з них вирішать корінним чином змінити своє життя: піти з роботи, переїхати в інше місто або розірвати зв’язок з обридлим коханцем.

Цих дам перестануть турбувати здоров’я і стан фінансів. У них відступлять хронічні недуги і вирішаться грошові суперечки.

Жінки-Стрільці у травні проявлять свої організаторські здібності у важливому робочому заході. Це може принести їм не тільки похвалу від начальника, але і нову любов. Можливі конфлікти з колегами на ґрунті заздрості до досягнень цих дам.

Чоловік-Стрілець. Чоловіки цього знака зодіаку налаштуються на зміни і зроблять все від себе залежне заради їхнього втілення. Вони стануть безстрашними в ділових і фінансових питаннях і ризикують вступити в авантюрну затію, яка принесе їм розчарування і збитки. Керівники-Стрільці зміцнять свій авторитет і знайдуть відданих союзників.

У другій декаді травня можливі інфекційні захворювання, які змусять цих чоловіків на час відійти від справ. Завдяки проблем зі здоров’ям вони переконаються в щирості деяких людей з найближчого оточення. У цей період висока ймовірність зав’язування нових відносин.

Любовний гороскоп

У травні сприятливі зміни відбудуться тільки у тих вільних Стрільців, які побажають цього всією душею. Для утримання гармонії в парі доведеться стати дбайливіше і навчитися рахуватися з думкою коханої людини.

Самотні представники цього знаку зодіаку ризикують зустріти літо без другої половинки, оскільки їх увага буде прикута до роботи і збагачення. Гороскоп радить активніше налагоджувати особисте життя.

Невільним чоловікам і жінкам буде складно уникнути сварок. З-за своєї критичності і нетерпимості до недоліків обранця вони можуть втратити свою любов.

Діловий гороскоп

Травень 2020 року подарує Стрільцям шанс на професійний розвиток і вдалі ділові експерименти.

Безробітні з високою ймовірністю знайдуть роботу чи зважаться відкрити свій бізнес. Важливу роль у цьому відіграє знайомство з впливовою людиною.

Службовці зможуть підвищити свій кваліфікаційний або освітній рівень на курсах або семінарах. Багато з них вдало пілотують новий проект, про який ніхто з колег не здогадувався.

Керівники будуть зайняті плануванням. Сил і бажання для нових починань у них не знайдеться. Деяким з них доведеться зміцнювати свої позиції перед конкурентами.

Фінансовий гороскоп

У травні Стрільці розчаруються своїм рівнем доходу. Він буде меншим, ніж вони очікували. Тим, хто хоче ухилитися від робочих обов’язків і відправитися у відпустку, доведеться почекати з цим рішенням. Інакше вони ризикують залишитися без грошей. У цьому місяці дозволяється витрачати кошти тільки на найнеобхідніше: медикаменти, продукти харчування. Інші витрати не вітаються.

Гороскоп здоров’я

Самопочуття Стрільців у травні 2020 року буде залежати від їх бажання зміцнювати імунітет і викорінювати свої шкідливі звички. Багато з них наважаться кинути палити або почати позбуватися від зайвих кілограмів.

Гороскоп радить вести правильний спосіб життя і поміняти свої смакові звички. Робіть наголос на домашню їжу і овочі, щоб відкрити літній сезон в хорошій формі.

Порада Стрільцям на травень 2020 року

Не опускайте руки

Будьте оптимістичніше і не програмуйте себе заздалегідь на невдачі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *