Гороскоп на травень 2020 року для Терезів

У травні 2020 року Терези будуть сповнені енергії для звершень і починань. Їх ентузіазм і заповзятливість торкнуться всі сфери життя і допоможуть їм досягти висот. В середині місяця з’явиться можливість отримати те, до чого вони прагнули довгі роки. В останній декаді не виключені приємні подорожі, в організації яких важливу роль відіграють близькі їм люди.

Головним джерелом неприємностей стануть перепади настрою, які найбільше проявляться до кінця травня. Ця обставина негативно позначиться на спілкуванні з оточуючими. Можливі сварки і розрив взаємин з давніми друзями.

Жінка-Терези. Представниці цього знаку зодіаку будуть безкомпромісними в спілкуванні і принциповими у робочих питаннях. Їх непохитна соціальна позиція стане причиною конфліктів на роботі і вдома.

Цих жінок чекає успіх у майнових питаннях і переоформленні спадщини. Вирішення інших питань обіцяє удачу тільки тим дамам, які правильно розподілять сили.

З-за емоційних і фізичних перевантажень не виключені апатія, депресія і загальний занепад сил. Запобігти їх виникненню допоможе відпочинок поодинці або в компанії коханої людини. Для вільних жінок-Терезів велика ймовірність курортного роману.

Чоловік-Терези. Представникам цього знаку зодіаку травень принесе труднощі, які виведуть їх зі стану внутрішньої рівноваги. Більшість з них згадають про вірних товаришів або сім’ї, які допоможуть їм справитися з депресивним станом. Більш сприятливою частиною місяці буде його друга половина. У цей період відновиться їх душевна гармонія і знайдуться сили для нових справ.

Завзяття до роботи і вирішення складних завдань принесе гарні результати. Багато чоловіки-Терези просунуться по кар’єрних сходах або вийдуть на новий рівень доходу. Порадує особисте життя. Не виключена поява нових прихильниць або відновлення відносин з колишньою партнеркою.

Любовний гороскоп

Травень виявиться сприятливим часом для налагодження особистого життя Терезів. Правильна розстановка пріоритетів і бажання змінюватися заради обранця дозволять їм стати щасливими в коханні та шлюбі.

Самотні представники цього знаку зодіаку можуть розраховувати на появу людини, якому не байдужа їх доля. Він допоможе їм налагодити особисте життя.

Вільні чоловіки і жінки будуть активніше проявляти турботу та надавати знаки уваги другій половині. В парі вщухнуть сварки і колишні образи.

Діловий гороскоп

У травні 2020 року Терезів чекають кар’єрні злети і падіння.

Безробітним випаде шанс отримати роботу своєї мрії. Гороскоп радить стати впевненішим в собі і навчитися подавати свої таланти у вигідному для себе світлі.

Службовці можуть розраховувати на підвищення. Можлива активізація недоброзичливців, які захочуть втрутитися в їхні плани.

Керівникам вдасться налагодити контакт з тими підлеглими, які одного разу підірвали до себе довіру. До середини місяця з’явиться небезпека необдуманих рішень і конфліктів з партнерами.

Фінансовий гороскоп

Терези, які будуть працювати з подвоєною силою, чекає поповнення бюджету. Інші можуть розраховувати на проекти, які принесуть дохід з часом. Прибутковими заходами виявляться відкриття свого бізнесу та інвестування в торгівлю. У цьому місяці вкрай небажано брати кредити і позичати великі суми грошей.

Гороскоп здоров’я

Самопочуття Терезів в травні буде цілком в їхніх руках. Нехтування сигналами організму і робота на знос виллються у нездужання, лікування яких потребує госпіталізації.

Гороскоп радить уважніше ставитися до свого здоров’я і не займатися самолікуванням. Приймайте вітаміни і почніть боротися з шкідливими звичками.

Порада Терезам на травень 2020 року

Не конфліктуйте з оточуючими

Навчитеся вирішувати проблеми в спілкуванні з людьми мирно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *