Гороскоп на вересень 2020 року для Лева

У вересні 2020 року Леви проявлять наполегливість і рішучість, завдяки чому досягнуть поставленої мети. Справи йтимуть добре. Стосунки з оточуючими зіпсуються з-за несподіваної звістки. Представники цього знака зодіаку дізнаються про своїх друзів інформацію, яка їх шокує. Відновити нормальний емоційний стан допоможе поїздка в інше місто. Така подорож заряджає позитивною енергією і залишить приємні спогади.

Жінка-Лев. Настрій в цьому місяці буде мінливим. Удача в професійній сфері підніме представниць цього знака зодіаку до небес, однак незабаром емоційний фон стане негативним. Виною цьому будуть друзі. Сварки з ними приведуть жінок-Левів в лють. Впоратися з негативом допоможе відпочинок. Тому збирайте валізи і вирушайте в подорож.

Здоров’я похитнеться на тлі пережитого стресу. Намагайтеся менше переживати. Відгородіться від поганих думок, розслабтеся за допомогою улюбленої музики і прогулянки на свіжому повітрі.

Чоловік-Лев. Чоловіки цього знака зодіаку у вересні доб’ються успіху у професійній діяльності. Їх чекає підвищення в посаді. Стосунки з оточуючими будуть натягнутими. Це надовго зіпсує настрій і виб’є з колії. Поліпшити емоційний стан допоможе відпочинок на природі.

Проблеми з нервами позначаться на загальному стані організму. Щоб не посилити ситуацію, проконсультуйтеся з лікарем. Він пропише дієві заспокійливі препарати. Гороскоп радить боротися зі стресом і народними засобами. Пийте ромашковий або м’ятний чай, повноцінно спите, правильно харчуйтеся.

Любовний гороскоп

Вересень 2020 року принесе Левам щасливі моменти в любовній сфері. Друга половинка підтримає у важкий момент і дасть добру пораду.

Самотні представники цього знаку зодіаку почують зізнання від людини, від якого такого не очікували. Це підкосить їх. Вони не будуть знати, як правильно вчинити в такій ситуації. Гороскоп радить зважити всі «за» і «проти» і після цього приймати остаточне рішення.

Ті, хто знаходиться у відносинах, відчують турботу з боку коханої людини. Вони зрозуміють, що партнер буде поруч за будь-яких життєвих обставинах, і захочуть зробити для нього щось особливе.

Діловий гороскоп

Левів очікує успіх у роботі. Їх завзяття і старанність винагородяться зростанням доходу.

Ті, хто шукає роботу, визначаться з основними напрямками, в яких хочуть розвиватися. Це допоможе їм знайти гідну посаду в престижній компанії. Щоб закріпитися на новому місці, доведеться працювати на знос.

Службовці будуть їздити по відрядженнях. Від результату однієї з угод буде залежати підвищення по кар’єрних сходах. Перевірте всі двічі, щоб нічого не зіпсувати і не переплутати.

Керівників завалить роботою. Успіхи в справах допоможуть відволіктися від невдач у відносинах з оточуючими. Однак завантажувати себе розробкою нових проектів не варто. Поганий настрій вплине на розрахунки. Ви допустите дурні помилки, які в подальшому призведуть до грошових втрат.

Фінансовий гороскоп

У вересні 2020 року Леви набудуть фінансову стабільність. Постійний дохід у зв’язку з досягненнями на роботі збільшиться. Представникам цього знаку зодіаку буде вистачати на життя. Однак не варто відразу витрачати всі гроші. Відкладіть кошти на відпочинок за кордоном.

Гороскоп здоров’я

У першій половині вересня Леви випробують дискомфорт в області серця. Проблеми з серцево-судинною системою спровокує емоційне напруження. Серце стане витривалішими, якщо відмовитися від шкідливих звичок і почати правильно харчуватися. Якщо біль буде ріжучою, різкою і тривалою, зверніться до лікаря для уточнення діагнозу і призначення лікування.

Порада Левам на вересень 2020 року

Приділіть час сім’ї

Не обділяйте увагою рідних людей. Візьміть за правило снідати і вечеряти разом з коханою людиною і дітьми. Невимушена розмова за столом зблизить вас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *