Гороскоп на вересень 2020 року для Терезів

У вересні 2020 року Терезів буде супроводжувати удача в справах. Вони доб’ються мети, до якої довго прагнули.

Місяць принесе різні емоції. В першій декаді будуть напруженими стосунки з оточуючими. Це зіпсує настрій. Проте в середині вересня ситуація налагодиться, і емоційний стан представників цього знака зодіаку покращиться.

Через перепади настрою можливе погіршення стану здоров’я. Намагайтеся менше нервувати і не приймати все близько до серця.

Жінка-Терези. Представниць цього знака зодіаку чекає кар’єрний ріст. Ті, хто багато працював, отримають винагороду. Начальник помітить їх старання і запропонує зайняти нову посаду з підвищенням заробітної плати. Деякі колеги не зрадіють такій новини і почнуть вставляти палиці в колеса. Щоб поставити недбайливих співробітників на місце, доведеться неабияк попітніти.

У плані здоров’я серйозних проблем не передбачається. Єдине, що може потурбувати цих жінок – перепади тиску. Це станеться під час конфлікту з коханою людиною. Не піддавайте стресу свій організм, не влаштовуйте істерик.

Чоловік-Терези. Представники цього знака зодіаку у вересні доб’ються успіху в роботі. Завдяки наполегливості та самовіддачі начальство підвищить їх по службі. У зв’язку з переходом на нову посаду покращиться фінансовий стан. Розпоряджатися грошима краще акуратно. Це допоможе накопичити кошти для великої покупки.

У першій половині місяця цих чоловіків чекають любовні переживання. Сильні хвилювання у цей період можуть призвести до проблем зі здоров’ям. Тому намагайтеся стримувати свої емоції.

Любовний гороскоп

Вересень 2020 року принесе Терезам випробування. В першій декаді в парах відбудуться конфлікти, які порушують ідилію. Відносини налагодяться у другій половині місяця.

Самотнім представникам цього знаку зодіаку не вдасться зустріти другу половину. Знайдіть час для того, щоб розібратися в собі. Деякі риси характеру заважають вам знайти щастя. Робота над ними допоможе наблизити довгоочікувану зустріч з судженим.

Ті, хто знаходиться у відносинах, переживуть кілька великих сварок. Постарайтеся не наговорити зайвого під час розмови на підвищених тонах. Це допоможе уникнути продовження конфлікту. Уважно вислухайте аргументи, що призведе кохана людина. Постарайтеся зрозуміти причину такої поведінки партнера і прийдіть до спільного вирішення проблеми.

Діловий гороскоп

У професійній сфері Терезів чекає успіх. Начальник помітить їх старання і приготує наказ про підвищення.

Ті, хто шукає роботу, отримають кілька цікавих пропозицій. Вибирати буде складно, адже компанії запропонують хорошу заробітну плату. Остаточним аргументом у виборі стане місцезнаходження будівлі, в якій доведеться працювати.

Службовцям гороскоп обіцяє отримання нової посади. Підвищення порадує їх, однак справ додасться. Спочатку буде складно, але до кінця місяця вони увійдуть в нормальний ритм.

Керівники почнуть працювати над новим проектом. Він виявиться складним, але прибутковою. Добре попрацювавши, вони отримають приємний бонус у вигляді розвитку бізнесу та збільшення доходу.

Фінансовий гороскоп

У фінансовому плані вересень 2020 року буде для Терезів вдалим місяцем. Успіхи в роботі позначаться на доходах. Не витрачайте відразу всю зарплату, відкладіть певну суму про запас. Завдяки накопиченим коштам вдасться зробити велику покупку. Позичати гроші в цьому місяці не варто, оскільки доведеться довго чекати їх повернення.

Гороскоп здоров’я

У вересні Терезів не потурбують серйозні хвороби. Єдиною проблемою зі здоров’ям може стати коливання тиску. Гороскоп радить не напружувати нервову систему. Зберегти гарний стан організму допоможуть заняття спортом. Робіть ранкову зарядку і гуляйте ввечері на свіжому повітрі. Запишіться в спортзал або виконуйте вправи вдома.

Порада Терезам на вересень 2020 року

Приділіть час собі

Присвятіть кілька днів відпочинку. Полежіть на дивані перед телевізором, почитайте улюблену книгу, послухайте музику лежачи у ванні з пінкою. Робіть це наодинці, щоб вас нічого не відволікало від релаксу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *