Гороскоп на жовтень 2020 року для Риб

Жовтень 2020 року виявиться для Риб складним. Їх очікують неприємності, які забарвлять райдужний настрій у сірі фарби. Представники цього знаку зодіаку стануть напруженими і дратівливими, що не дозволить повноцінно спілкуватися з оточуючими.

Перша половина місяця навіє депресивні думки і спогади. Виникнуть перешкоди й труднощі в починаннях. З-за цього можливе припинення перспективних проектів.

Середина жовтня сприятиме духовному та інтелектуальному розвитку. Риби відмовляться від нагальних проблем і почнуть позитивніше дивитися на світ.

В кінці жовтня відчувається занепад сил, що змусить задуматися про відпочинок.

Жінка-Риби. На початку жовтня у представниць цього знака зодіаку виникнуть складності в справах і особистому житті. Виплутатися з життєвих перипетій допоможе близька людина.

У другій декаді настрій жінок-Риб покращиться. Зняти нервове напруження допоможе поїздка в гості або невелику подорож.

В кінці місяця можливе різке погіршення самопочуття, яке приведе на лікарняне ліжко.

Чоловік-Риби. На початку жовтня начальник доручить представникам цього знаку зодіаку складне завдання, яке не дасть розслабитися до кінця місяця. Тим, кому на початку осені обіцяли швидке підвищення, доведеться розлучитися зі своїми надіями. Приготовлену їм посаду передадуть іншій людині. На тлі проблем на роботі можуть погіршитися відносини з другою половинкою.

Інша частина жовтня пройде більш спокійно. Чоловіки-Риби почнуть менше нервувати і зможуть повернути собі душевну гармонію. Позитивний настрій допоможе холостякам зав’язати перспективне знайомство, яке покладе початок міцним любовних відносин.

В останні дні місяця ці чоловіки відчують занепад сил і постараються розслабитися.

Любовний гороскоп

У жовтні 2020 року доля випробує Риб на готовність до змін в особистому житті і зміцнення любовних стосунків.

Самотніх жінок чекає зустріч з колишнім коханим, який захоче їх повернути. Вони не захочуть повертатися до минулого, але й до нових відносин виявляться не готовими. Чоловікам зірки обіцяють доленосну зустріч і початок бурхливого роману.

Ті, у кого є пара, будуть сваритися з коханою людиною. Гороскоп радить не давати порожніх обіцянок і більше довіряти другій половинці.

Діловий гороскоп

Жовтень виявиться вдалим для ризикових Риб.

Безробітним близька людина посприяє у працевлаштуванні. Вакансія, яку він для них знайде, вимагатиме від них нових професійних навичок. Не втрачайте шанс і спробуйте себе в новій спеціальності.

Службовцям не вдасться домогтися довгоочікуваного підвищення в посаді. Деяких це простимулює до пошуку нової роботи або відкриття своєї справи.

Керівники можуть побоятися труднощів і відкласти нові плани. Гороскоп радить ризикнути і взятися за справи.

Фінансовий гороскоп

У жовтні 2020 року непередбачені витрати похитнуть фінансову стабільність Риб. Не виключено, що з’явиться старий позичальник і вимагатиме повернути забутий борг. Може поламатися велика побутова техніка, яку потрібно терміново ремонтувати або заміняти новою. В кінці місяця доведеться витратитися на відпочинок або здоров’я.

Гороскоп здоров’я

У жовтні самопочуття Риб може різко погіршитися. З-за ослабленого імунітету і нервових потрясінь, вони будуть схильні до респіраторних інфекцій, до яких можуть приєднатися хронічні недуги.

Гороскоп радить зміцнювати свою імунну систему і зайнятися профілактикою сезонних і хронічних хвороб.

Порада Рибам на жовтень 2020 року

Не бійтеся труднощів

Шукайте способи подолання перешкод і не відмовляйтеся від задуманого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *