Гороскоп на жовтень 2019 Скорпіон

Тримайтеся подалі від тих, хто вас критикує! Чи є у вас заняття для зняття напруги? Якщо ні, постарайтеся таке знайти – в жовтні воно вам дуже знадобиться. Зверніть увагу на малювання, йогу, медитацію, рукоділля, велопрогулянки. Якщо відчуєте, що потрапили в «турбулентність» (обставини складаються зовсім не так, як ви очікували), зберігайте спокій і віру в себе – в підсумку все буде так, як хочете ви.

Сприятливі дні місяця жовтень 2019: 7, 11, 12, 18, 23.

Гороскоп на жовтень 2019 для жінок Скорпіон

Поговоріть з близькими і друзями о… самих себе в першу декаду жовтня. Ви зможете поглянути на себе з боку і зрозуміти, що заважає вам успішно реалізуватися у житті або гармонізувати одну з її сфер.

Друга декада місяця – час для активних дій і рішучих кроків. Завдяки планетам ви впораєтеся з будь-якими перешкодами і досягнете мети. Опинившись в ситуації вибору, зверніться за порадою до старшого родича 14 жовтня, за повноту місяця.

У третю декаду жовтня, зірки та (або посилять) бажання жити на широку ногу. Ретельно плануйте витрати, щоб не витратити кошти, відкладені для важливої справи, і не влізти в борги. Брати кредит зараз не рекомендується.

Гороскоп на жовтень 2019 для чоловіків Скорпіон

Рух планет до 17 жовтня створить прекрасні умови для професійного саморозвитку: відвідування семінарів, тренінгів та читання ділової літератури. Зверніть увагу на книги про те, як грамотно вести переговори і змусити співрозмовника перейти на вашу сторону. Такі знання вже в цьому місяці вам дуже знадобляться.

14 жовтня, в день, відзначений повним місяцем, і в день напередодні буде багато клопоту і суєти. Не виключено, що належить попрацювати понаднормово. Не робіть з цього трагедії – зате ви забезпечите собі прихильність шефа.

Важливу місію покладуть на вас у другій декаді жовтня. Не виключено, що вас призначать представником відділу чи навіть цілої організації на якомусь відповідальному заході: семінарі, конференції чи конкурсі. Підготовка до нього займе чимало часу. Але воно того варте! Це трамплін до висот, про які ви зараз навіть не мрієте.

Після 20 числа чекайте важливих новин. Можливо, минулого місяця ви проходили конкурсний відбір на вакантне місце або відправили свій проект на затвердження начальству і тепер чекаєте відповіді. Дорогі Скорпіони, відповідь ця Вас неодмінно порадує!

Любовний гороскоп на жовтень 2019 року

У першій і в другій декаді жовтня багато Скорпіонів відчують бажання відпочити від партнера. Це зовсім не означає, що почуття згасли або стали слабшими. Просто потрібен час для того, щоб розібратися в собі і зрозуміти, який ви бачите подальше життя. Обговоріть свій стан з коханою людиною і попросіть його на кілька днів відпустити вас в «вільне плавання». Присвятіть цей час собі – наприклад, куди-небудь з’їздите. Зміна місця – навіть на пару днів – зарядить енергією і дозволить поглянути на ситуацію під іншим кутом. Після повернення взаєморозуміння з партнером буде знайдено.

Скорпіони, чиє серце ще вільно, в жовтні виявлять, що в їх оточенні є люди, вкрай стурбовані їх холостим положенням і готові взяти безпосередню участь у розподілі їх особистого життя. Так, мова йде про сватання! Натхненні ідеєю познайомити вас з потенційною другою половинкою, небайдужі персони організовують зустріч – обов’язково прийдіть! Час ви проведете цікаво і весело, і навіть якщо між вами і новим знайомим не проскочить іскра, в його особі ви напевно знайдете хорошого друга.

У третій декаді місяця в особистому житті відбудеться щось важливе (може бути як зі знаком мінус, так і зі знаком плюс). Нехай це залишиться таємницею за сімома печатками: так любовна сфера буде в більшій безпеці.

Здоров’я Скорпіона в жовтні 2019 року

Перша декада жовтня-прекрасний час для початку дієти, лікувальної або спрямованої на зниження ваги. Організм легко сприйме зміну раціону – ви не відчуєте дискомфорту.

У другу декаду жовтня дуже важливо довіряти внутрішньому голосу. Якщо у вас викликають сумніви запропоновані медикаменти або схема лікування, обговоріть свої побоювання з лікарем. Напевно знайдуться альтернативні способи і препарати, які вас повністю влаштують.

Під час третьої декади місяця, ви будете схильні все приймати занадто близько до серця. Будь-яка критика може спровокувати погіршення фізичного самопочуття, тому добре, якщо ви проведете зазначений час на самоті, не виставляючи на суд громадськості свої праці і таланти.

Якщо 27 або 28 жовтня потрібно буде відвідати поліклініку, надіньте спеціальну маску: так ви знизите ризик підхопити інфекцію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code