Готуємось до Чорної п’ятниці правильно і заздалегідь

До Чорної п’ятниці залишилось не так багато часу. На цю подію з нетерпінням чекають мільйони людей у всьому світі. Тому якщо ви бажаєте придбати гарні й потрібні речі з хорошою знижкою, підготуватись до Black Friday краще заздалегідь. Як саме, читайте далі.

Чорна п’ятниця в Україні 2021: на що очікувати покупцям

Запропоновані інтернет-магазинами та стаціонарними мережами максимально вигідні ціни та знижки роблять безліч товарів більш доступними. Тому, беручи участь в подібних акціях, ми отримуємо шанс зекономити сімейний бюджет. Планується, що на цей раз продавців буде більше, в порівнянні з минулими періодами, а знижки будуть реальними.

Чорна п’ятниця в Києві цього року стартує 26 листопада опівночі, а її завершення планується на 28.08.2021 р. о 23:59. Але, за наявності залишків продукції компанії подовжать період знижок. На цей час всі магазини інформацію щодо об’ємів товару та своїх конкурентних переваг тримають в секреті.

Які магазини запропонують знижки

До грандіозного розпродажу товарів готуються торгові мережі, що працюють в різних напрямках. Перш за все, ви знайдете багато цікавого серед техніки та електроніки. Але з вигодою можна придбати також спортивні товари, одяг та взуття для всієї родини, товари для дітей, для дому, косметику та парфумерію.

На які знижки можна розраховувати? Від 20 до 70 відсотків. На певні позиції вони будуть сягати навіть 90 %. До того ж акція торкнеться не лише товарної групи, але й сфери послуг.

Жителі яких міст можуть стати учасниками розпродажу

Особливістю цьогорічної Чорної п’ятниці стане велика кількість пропозицій саме від інтернет-магазинів. Тому кожен з нас, незалежно від місця проживання, матиме нагоду придбати будь-яку необхідну продукцію.

Насправді онлайн розпродажі досить зручні. Вони дозволяють замовити товар з будь-якого кінця світу. Головне – завчасно визначитись з доставленням замовлення.

Як підготуватись до Black Friday

Підготовка до періоду розпродажів складається з декількох етапів.

1. Визначення з покупками

Щоби не придбати зайвого, варто завчасно скласти список потрібних речей. Можливо, вам необхідні нова духова шафа, холодильник чи телевізор? Перегляньте, в кого з членів родини зносились верхній одяг чи тепле взуття. А може ви щось хотіли б придбати на літо? Або гарний подарунок на день народження?

2. Вибір магазинів

Він залежить від того, на яких товарах ви вирішили зупинитись. Перш за все віддайте перевагу продавцям, які встигли справити на вас гарне враження. Якщо збираєтесь здійснити онлайн-покупку вперше – порадьтесь зі своїми знайомими-шопоголіками або почитайте відгуки про магазини на спеціальних платформах.

Вибравши магазини, спершу впевніться, що вони доставляють продукцію у ваше місто. І лише потім приступайте до детального вивчення товарів та цін, щоб у потрібний день не витрачати час на пошуки. Як варіант, підпишіться на розсилки вибраних продавців, щоб одним з перших дізнатися про початок розпродажу.

3. Формування бюджету

Обов’язково визначтесь, яку суму ви готові витратити на покупки. Відкладати гроші на Чорну п’ятницю краще завчасно.

Правильна тактика покупок в Black Friday дозволяє достатньо зекономити на придбанні необхідних речей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *