подарунок нареченому від нареченої

Ідеї подарунків для нареченого від нареченої на весіллі

У знаменний день весілля прийнято дарувати різноманітні подарунки. При цьому кількість таких дарів практично ні чим не обмежена. Їх підносять всі запрошені на заходи учасники весільного торжества. В якості подарунків виступають різні сувеніри, грошові купюри чи сертифікати, посуд, побутова техніка, всілякі напої, солодкі подарунки та інші частування. Вимовляються різні слова і тости, проводяться всілякі розіграші та конкурси, які мають на увазі призи для нареченого і нареченої, присутніх гостей і батьків молодих.

За існуючою традицією наречений і наречена обов’язково повинні подбати про підбір подарунка один для одного.

Весільний подарунок від нареченого нареченій робиться просто. Досить придбати:

 • витончену ювелірну прикрасу;
 • набір косметики або парфумів;
 • побутову техніку;
 • посуд.

А що ж подарувати нареченому, вибір подарунка для якого зазвичай представляє деякі труднощі? Який подарунок може подарувати у весільний день наречена своєму майбутньому чоловікові?

Відсутність подарунка

А чи варто взагалі дарувати що-небудь? Дуже важко підготувати оригінальний подарунок нареченому на весілля. Від нареченої часто нічого не чекають — сам факт того, що чоловік знайшов обраницю, є величезним подарунком. Такі думки відвідують досить велика кількість сучасних наречених і відсутність матеріального подарунка в цей урочистий весільний день ні в якому разі, не може затьмарити його яким-небудь чином. Сама наречена і її поява в житті майбутнього чоловіка є прекрасним подарунком.

Творчі сюрпризи

Є багато способів самовираження:

 • малюнок;
 • листівка;
 • фото;
 • відео.

Чому б не використовувати їх з користю?

Пам’ятна весільна листівка

подарунок нареченому від нареченої

Краще, якщо ця листівка не буде звичайної, купленої в першому-ліпшому книжковому магазині, а буде виготовлена спеціально для цієї урочистої події. Її також можливо зробити самостійно, приклавши всі свої вміння і навички, проявивши фантазію, вклавши в її виготовлення всю свою любов і прихильність до дорогій людині. Листівку можна подарувати, сказавши найніжніші слова, висловивши свою вдячність і захоплення коханою людиною.

Ця листівка може мати самий нехитрий вигляд. На ній може бути зображено просте серцево — символ любові і вірності на все життя. Або на ній можуть бути зображені воркуючі голубки, або букет ромашок, або рука в руці. Добрі, проникливі слова повинні бути обов’язково вимовлені в той час, коли буде подаватись такий подарунок.

Краще, якщо весільна листівка не буде надто великих розмірів, щоб її легко можна було помістити в чоловічу сумку, портфель або барсетку.

Кулон з фотографією і пам’ятним написом

Оригінальним подарунком може стати найпростіший кулон з поміщеною всередину фотографією нареченої, з оригінальним написом на самій прикрасі. Можна повісити таку прикрасу на ланцюжок, щоб наречений міг носити його на шиї. А можна повісити кулон на браслет або помістити його на ключі в якості брелока.

Якщо є така можливість, можна придбати кулон із золота або срібла або іншого металу, прикрашеного камінням або ажурними деталями і романтичними елементами. На поверхні прикраси можна зробити гравіювання з пам’ятним написом, датою або ім’ям нареченої. Такий подарунок підноситься на все життя і послужить хорошим нагадуванням про урочистий день і подарувала його коханій дівчині.

Вірш, пісня або танець

подарунок нареченому від нареченої
Жениху можна піднести і такий творчий подарунок, як вірш власного твору. У такій формі можна виразити своєму майбутньому чоловікові все своє визнання і любов, гарне розташування та інші добрі почуття.

Якщо самостійно написати вірш неможливо із-за відсутності особливого таланту до віршування, можна скористатися послугами професійного поета, замовивши йому роботу через спеціалізований сайт.

Піднести такий подарунок краще всього під час весільного торжества при гостях і батьків під звучну в якості фону красиву мелодію, яка прикрасить цей творчий сюрприз і допоможе донести до серця майбутнього чоловіка сенс вірша. Крім того, таке визнання не може не викликати у нареченого почуття гордості за свою обраницю і за себе самого.

Ще одним оригінальним подарунком буде написана і присвячена нареченому пісня. Її найкраще записати на електронний носій або диск. А можна виконати на весіллі. Такий подарунок сподобається всім гостям, тим більше, якщо наречена є щасливою власницею приємного для звучання голосу. Пісня, присвячена коханій людині, справить на нього найглибше враження й запам’ятається на все життя, порадує гостей і батьків нареченого і нареченої.

В якості подарунка може бути і виконання улюбленої пісні нареченого.

Оригінальний сюрприз-виконання пісні власного твору, присвяченої майбутньому чоловікові. Можна спеціально підібрати мелодію, замовити аранжування, записати голос і навіть зняти кліп, відповідний до пісні. Записати сюрприз на диск і передати його одержувачу в певний день за допомогою кур’єра. Диск слід загорнути в упаковку або красиву коробочку з оригінальним написом. Такий подарунок обов’язково сподобається нареченому.

Ще одним творчим подарунком буде танець. Можна замовити його виконання професійним танцівникам, звернувшись в спеціальні агентства.

Такий подарунок слід піднести під час проведення самого весільного торжества. Прекрасно виконаний танцівниками номер запам’ятається нареченому надовго. Ще краще буде, якщо сама наречена розучить якийсь танець, наприклад, східний або будь-який інший, і виконає його для нареченого в домашній обстановці.

Портрет нареченого або невелика кінокартина

Як красиво піднести подарокТакой подарунок можна замовити професійному художнику, який зможе виконати його по фотографії коханої людини. А якщо наречена обдарована талантом художника, вона зможе сама написати портрет свого коханого в вподобаній їй техніці, купити підходящу раму, і прекрасний оригінальний подарунок буде готовий.

Малюнок може бути виконаний в різному виконанні. Це може бути мальовничий портрет, написаний олійними або акварельними фарбами, пастельними крейдою або олівцем.

Можна зобразити нареченого в образі прекрасного лицаря, одягненого в лати і сидить на коні. Або сидить на троні в масивній короні, або зобразити його як капітана космічного корабля, відкриває нову планету з ім’ям його майбутньої дружини.

Головне, щоб портрет викликав приємні почуття, позитивно впливав на глядача і був приємний тому, кому він буде подарований.

Ще один варіант творчого подарунка-піднести картину, що зображає місце, де зустрілися майбутнє подружжя. Там може бути зображений квітучий сад, де відбулося перше побачення або визнання в своїх почуттях. Можна зобразити те, що буде загальним приємним спогадом обох.

Такий фільм знімають в стилі «лав-сторі». Можна зняти історію про те, якою прекрасною людиною є наречений. Фільм може являти собою розповідь про те, як наречений з’явився в житті нареченої, як вони познайомилися, якою людиною він здався їй спочатку, як вона його поступово дізнавалася, і як він за нею доглядав. Можна також згадати те, за що наречена його полюбила і чому вирішила вийти за нього заміж, що її спонукало прийняти таке важливе рішення і так далі.

подарунок нареченому від нареченої

Гарний презент на свадьбуВ фільмі обов’язково розповідається про сильні риси характеру нареченого, про його мужність і відповідальність, про його захоплення та інтереси. Добре, якщо у фільмі візьмуть участі друзі нареченого і висловлять свої позитивні судження про героя фільму, а потім вимовлять слова вітання з приводу урочистої події. Закінчити цю історію можна міркуваннями про спільні плани.

Сценарій такого фільму можна написати самостійно, а можна підготувати, звернувшись до професіонала. При зйомках і монтажі можна все зробити своїми силами або запросити фахівця, що займається фото і відеозйомкою. Фотохудожник здатний перетворити фільм на справжній шедевр.

Важливо також врахувати, що такий фільм-історія не повинен бути надмірно затягнутим, не більше 5 -10 хвилин.

Оригінальним подарунком буде банер з фотографією коханої людини або спільна фотографія нареченого і нареченої. Прикрасити його можна, написавши позитивний девіз на зразок ” Разом по життю!» або будь-який інший. Банер можна встановити в залі, де буде проводитися весільне торжество, або розмістити його саду, куди запропонувати нареченому відправитися під час прогулянки. Підвести кохану людину до встановленого банеру і зробити фотографії. А можна запросити спеціальних аніматорів і розіграти на його тлі маленький спектакль.

Надалі його можна використовувати під час святкування річниці весілля або прикрасити з його допомогою будь-яке інше сімейне свято.

Подарунок, зроблений з куль

Якщо наречений мріє про придбання машини або мотоцикла, можна піднести йому модель подарунка, який він бажає отримати, виконану з повітряних куль. Даруючи такий подарунок, можна побажати, щоб незабаром коханий придбав справжню річ, яку бажає отримати.

Інші сюрпризи

Виконання давнього бажання

Чоловік може мріяти про багато речей:

 • закордонний тур;
 • подорож по країні;
 • медаль або кубок;
 • факір-шоу.

Якщо наречена знає, що в нареченого є якесь давнє бажання, в провадженні якого вона може допомогти, настав час піднести йому такий сюрприз, втіливши мрію в життя. Якщо наречений мріє про те, щоб майбутня дружина навчилася пекти пироги або їздити на машині, можна виконати його бажання, навчившись робити ці речі. Як доказ можна нагодувати майбутнього чоловіка смачними домашніми пирогами, показати йому права і так далі.

Тур на море є відмінним подарунком нареченому з тієї простої причини, що він одночасно буде подарунком і для самої нареченої. Відпочинок з коханою, медовий місяць на островах посеред моря або в готелі в теплій країні залишить приємне враження і послужить хорошим початком спільного життя, покаже, що коханий чоловік доріг майбутній дружині, і вона проявляє про неї турботу.

Як варіант, можна подарувати тур вихідного дня або замовити екскурсію в інше місто, наприклад, поїздку в Муром — місце, де жили благовірні подружжя Петро і Февронія.

Можна подарувати коханій людині кубок переможця, залишивши на ньому напис «Переможцю мого серця», «найкращому» або будь-яку іншу, яку підкаже фантазія.

Кубок можна подарувати, включивши красиву музику і налив в нього вина.

Такий сюрприз буде доречний в кінці весільного торжества. Можна виконати вогненну композицію у формі серця. Такий подарунок запам’ятається надовго і сподобається всім глядачам.

Спідня білизна

Можна подарувати майбутньому чоловікові м’який халат і приналежності для лазні, тим більше, якщо кохана людина любить проводити в ній час.

Наречена може придбати для себе прекрасну білизну, яка буде не тільки подарунком їй собі самій, але і хорошим сюрпризом для нареченого.

Сертифікати та абонементи

Можна подарувати майбутньому чоловікові подарунковий сертифікат на отримання певної послуги або придбання потрібних йому речей, які він давно хотів купити, але так і не зважився це зробити.

Якщо наречений — прихильник спортивного способу життя, і майбутня дружина теж поділяє таке захоплення, можна придбати абонемент для занять спортом у фітнес-клубі або басейні, куди можна буде відправитися разом з чоловіком.

Який би подарунок не був обраний, головне, щоб він був виконаний і піднесений з любов’ю і турботою про близьку людину, викликав позитивні емоції та добрі почуття, запам’ятався на довгий час. У майбутньому він нагадає про знаменну подію, викликаючи приємні спогади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *