цитати ілона маска

Ілон Маск — цитати

Є люди, які просто чекають майбутнього, а є ті, хто це формує майбутнє вже сьогодні. Ілон Маск відноситься до останніх.—

* * *
Якщо людина вважає, що волів би жити в іншу епоху, дуже ймовірно, він просто погано вчив історію. В минулому життя було повним відстоєм.

* * *
У ракетобудуванні немає нічого по-справжньому вартісного. Проблема лише в тому, що ті, хто займалися ракетобудуванням в колишні часи, робили це з напрочуд низькою ефективністю.

* * *
В дитинстві мене вражало, як багато різних речей здатні вибухати при бажанні. Дивно, що у мене до цих пір десять пальців.

* * *
Рано чи пізно ми повинні вийти за межі нашої маленької блакитної кульки або зникнути.

* * *
Повинні бути причини, за якими ви встаєте вранці і хочете жити. Чому ви хочете жити? У чому сенс? Що вас надихає? Що ви хотіли б бачити в майбутньому? Якщо майбутнє не має на увазі присутність серед зірок і міжпланетне життя, мене це страшенно засмучує.

* * *
Я думаю, що ми єдині з усіх, хто займається космічними запусками, публікуємо ціни в інтернеті. Інші влаштовують щось на зразок східного базару — вони візьмуть з вас стільки, скільки, на їхню думку, ви зможете заплатити. Ми покладаємося на стабільно низькі ціни і дуже за це тримаємося

За останні кілька років реноме Маска злетіло до небес. Незважаючи на періодичні проблеми з Tesla і зім’ятий успіх місії Falcon, його особистість сьогодні в абсолютному топі

Історія не бачила космічної компанії краще. Не думаю, що коли-небудь існувала група таких талановитих людей, що зібралися в одному місці, в одній компанії, працюючи над створенням ракети.

* * *
До цього дня не було жодного нормального електромобіля (про Tesla)

* * *
Ми дуже хотіли б зламати стереотип і показати, що електромобілі — не просто перехваленні молоковози на електричному ходу.

* * *
Герої моїх улюблених книг — «Володаря кілець» і «Підстави» (Азімов) — завжди відчували необхідність рятувати світ.

* * *
Для виконання складної роботи не обов’язково наймати багато людей. Кількість ніколи не компенсує таланту, а дві людини, які чогось не знають, нітрохи не краще такого ж одного.

* * *
Я хочу переконатися, що ми зможемо пережити як мінімум три йдучі один за одним провали.

* * *
Прямо зараз все людство — з першої до останньої людини — бере участь в самому небезпечному експерименті за всю історію: як багато вуглекислого газу ми повинні викинути в атмосферу, перш ніж зрозуміємо, що стоїмо перед лицем загибелі.

* * *
Якщо ви встаєте з ранку і думаєте, що майбутнє буде краще, це буде яскравий день. В іншому випадку він таким не буде.

* * *
Багато хто не люблять змін, але ми повинні навчитися приймати їх. Особливо якщо альтернатива змін — це катастрофа.

* * *
Треба приділяти увагу кожному міліметру. Так виходить хороший продукт.

* * *
Якщо для вас щось дійсно важливо, навіть якщо всі шанси проти вас, ви все одно повинні це зробити.

* * *
Мій підхід полягає в тому, щоб відшукати дуже талановитих людей, переконатися, що середовище в SpaceX настільки надихаюче і мотивуюче, наскільки це можливо, і встановити чіткі і вимірні цілі.

* * *
Ми звикли до того, що кожен рік речі стають краще: кожен рік ми купуємо телефон краще, ніж попередній, кращий ноутбук. Ми чекаємо що нова модель автомобіля буде краще, ніж торішня. Але в космосі це не працює: надійність і вартість — фундаментальні параметри транспорту — не покращилися.

* * *
Просто вкалуйте як чорти. Якщо інші працюють сорок годин на тиждень, а ви пашете сто годин, то, навіть роблячи те ж саме, ви зможете досягти результату в два з половиною рази швидше. Те, на що іншим буде потрібно рік, ви зумієте зробити за чотири місяці.

* * *
Я б хотів померти на Марсі — але тільки не від удару об поверхню.

* * *
Я більше не вундеркінд (Ілону Маску виповнилося тридцять в червні 2001 року і день народження виявився для нього серйозним ударом)

* * *
Коли Генрі Форд створив дешеві і надійні автомобілі, люди сказали: «Ні, спасибі. Чим погані коні?». Він ризикнув — і це спрацювало. Наполегливість дуже важлива. Ви не повинні здаватися, якщо тільки не змушені здатися.

цитати ілона маска

* * *
В цій справі новачок я, але не моя команда.

* * *
Головний гравець в команді необов’язково той, хто закидає найбільше м’ячів, це може бути той, хто дає паси.

* * *
У SpaceX ми прагнемо до великої філософської мети, хоча і займаємося бізнесом. Якщо у нас вийде побудувати компанію, яка допоможе людині стати міжпланетним виглядом — це буде наданням Святого Грааля. Але якщо ми хоча б створимо щось таке, що зможе доставити людину і техніку на Марс — я буду вважати завдання SpaceX виконаною. Принаймні, на поточному етапі.

* * *
Я ніколи не платив людям за те, щоб вони прикидалися, що люблять мої продукти.

* * *
Про навчання: «Наприклад, ви хочете навчити людей тому, як влаштований і працює двигун. При традиційному підході навчання вам, найімовірніше, скажуть: ми вивчимо всі викрутки та гайкові ключі, які знадобляться для ремонту двигуна. На мій погляд, це не зовсім правильний і досить складний підхід до задачі. Набагато краще буде: ось двигун, давайте розберемо його на частини. Як ми зможемо його розібрати на частини — легко, вам знадобиться викрутка!»

* * *
Якщо якісь речі не працюють, не обманюйте себе, переконуючи себе в зворотному, інакше застрягнете на неправильному рішенні.

* * *
Я думаю, звичайні люди можуть вибрати надзвичайне життя.

* * *
Ми повинні зрозуміти як нам отримати те, що ми любимо, і при цьому не знищити світ.

* * *
Якщо ми зможемо стати однією з компаній, які зроблять людство мульти-планетарним видом, це буде Святий Грааль. Звучить трохи неймовірно, але це станеться, якщо люди створять необхідні для цього передумови.

* * *
Невдачі є завжди. Якщо у вас немає невдач, значить ви недостатньо інноваційні.

* * *
Навіть якщо трапиться зомбі-апокаліпсис, ви все-одно зможете подорожувати, завдяки заправкам і системі Tesla Supercharging.

* * *
Можливо, моя найбільша помилка – це бажання покладатися на чийсь талант, а не на чиїсь особисті якості. Але ж це дуже важливо – коли у людини добре серце.

* * *

Незважаючи на все погане, що відбувається в світі, є люди, на яких хочеться сподіватися. Люди, які прокладають шлях в майбутнє, заражаючи всіх навколо своїм ентузіазмом і впевненістю в успіху. Такі, як Ілон Маск

На Марсі можна заснувати цивілізацію на самозабезпеченні і виростити з неї щось по-справжньому велике.

* * *
Насправді, я не очікував, що зможу заробити гроші. Мені досить було заробляти стільки, щоб покрити оренду і купити трохи їжі. Але врешті-решт виявилося, що все це має цінність.

* * *
Колись в нашій штаб-квартирі в Пало-Альто патентами Tesla була обвішана ціла стіна. А потім ми всі зняли. Ми зняли все це тому, що вирішили відкрити наші розробки в ім’я розвитку електромобілів.

* * *
Я нудотно проамериканський. Америка – місце, де великі звершення стають можливими.

* * *
Коли я був маленьким хлопчиком, я дійсно боявся темряви, але потім я подумав: «Гаразд, темрява просто означає відсутність фотонів на видимій довжині хвилі в 400-700 нанометрів» – і вирішив, що це дуже нерозумно: боятися нестачі фотонів.

* * *
Не так давно я сказав, що в найближчі 30 років більшість нових автомобілів в США будуть електричними. І я не маю на увазі гібриди. Я говорю про електричні автомобілі.

* * *
Якщо хочете зробити що-небудь по-справжньому інноваційне, зосередьтеся на аналізі фундаментальних принципів і не мисліть стереотипами. Стереотіпи відносяться до минулого. Аналіз фундаментальних принципів дозволяє спертися на безперечно вірні речі, що лежать в основі тієї чи іншої галузі. На їх базі ви будуєте свої міркування і приходите до того чи іншого висновку. І якщо ви бачите, що ваш висновок не збігається з загальноприйнятим, то у вас є шанс на успіх. Завжди так діяти не вийде, оскільки йде дуже багато розумової енергії, і більшу частину життя доводиться міркувати стереотипами. Але якщо ви правда хочете бути інноватором, то потрібно відштовхуватися від основних принципів, щоб визначити проблему.

* * *
Якщо ми знизимо витрати на переміщення в космосі, зможемо робити великі справи.

* * *
Якщо ви хочете трохи удачі в автомобільному бізнесі, починайте по-крупному.

* * *
Запуск і зростання бізнесу набагато більше залежить від інновацій, драйву і самовіддачі людей, які його роблять, ніж від продукту, який вони продають.

* * *
У мене є власне кладовище невдалих спроб. Там стоїть безліч надгробків, а десь в глибині повно свіжовикопаних могил, які чекають, коли в них щось виявиться. Але я роблю все для того, щоб вони залишалися порожніми.

* * *
Дуже важливо навчати студентів способам вирішення тих чи інших проблем і розповідати про самі проблеми, а не просто про інструменти, які потрібні для їх вирішення.

* * *
Іноді я відчуваю себе як моя бабуся. Вона пережила Велику депресію і дуже важкі часи. Такі речі надовго залишаються з тобою. Я навіть не знаю, чи можна зовсім від них позбутися. Так, зараз мені радісно, ​​але і тягне почуття, що все може закінчитися. Навіть в літньому віці, коли було очевидно, що бабуся точно не буде голодувати, у неї залишилося особливе ставлення до їжі.
Так що в ситуації з Tesla я вирішив виручити побільше грошей якраз на випадок, якщо станеться катастрофа.

* * *
Якщо ви покажете людям правильний шлях – з мотивацією проблем не буде.

* * *
Дуже важливо активно просити про негативні відгуки і з особливою увагою прислухатися до них.

* * *
Якщо правила заважають прогресу, потрібно боротися з такими правилами.

* * *
Коли я говорю про щось, це обов’язково трапляється. Не завжди за розкладом, але все ж трапляється.

* * *
Знаєте, Wikipedia взагалі-то невимовно гарна. Інформація в ній точна на 90%. Тільки не ясно, які це 90%.

* * *
За чотири мільярди років земної історії відбулося не більше півдюжини дійсно важливих подій: поява одноклітинних організмів, поява багатоклітинних організмів, поділ на царство тварин і царство рослин, вихід тварин з води на сушу, розвиток ссавців і розвиток свідомості. Наступним великим кроком повинна стати ідея міжпланетного життя – безпрецедентне подорож, яка драматично змінить нас і збагатить.

* * *
За логікою, настав час для сонячної енергії, але я не можу зрозуміти, як зробити на цьому гроші.

* * *
Немає нічого особливо дорогого в ракетах. Просто ті, хто їх будував і обслуговував в минулому, робили це жахливо неефективно.

* * *
Сама ідея Америки тісно пов’язана з людським прагненням досліджувати невідоме.

* * *
Якщо ви повернетеся на кілька сотень років в минуле, то, що сьогодні ми вважаємо цілком очевидним, схоже на диво: здатність розмовляти з людьми на великих відстанях, передавати зображення, літати, отримувати величезні обсяги даних, як оракул. Кілька сотень років тому все це вважали магією.

* * *
Помилки здійснювати не страшно. Головне кожен раз помилятися в чомусь новому.

* * *
Коли у тебе з’явиться перший мільйон доларів, твоє життя зміниться. Той, хто стверджує, що це не так, каже дурниці. Мені не потрібно працювати з точки зору стандартного життя, але, знаєте, я працюю. Я працюю кожен день і на вихідних, і я кілька років не був у відпустці.

* * *
Коли щось досить важливо, ви просто робите це, навіть якщо шанси не на вашу користь.

* * *
Люди повинні робити те, що їх хвилює. Те, що робить їх щасливішими більш ніж щось інше.

* * *
Чого ми намагаємося досягти з Tesla? Щоб ви могли їздити безкоштовно, вічно і виключно за рахунок сонячного світла.

* * *
Перші роки люди будуть жити на Марсі під куполом, але з часом ми зможемо трансформувати Марс в подобу Землі і розгулювати по поверхні без будь-якого захисту. Це буде легкий тюнінг планети.

* * *
Насправді єдине, що має сенс – боротися за підвищення загальної освіченості.

* * *
Щоп’ятниці після обіду я зустрічаюся з командою дизайнерів та інженерів, і ми обговорюємо всі нюанси автомобіля – кожен бампер, кожну лінію, кожну маленьку деталь.

* * *
Так, люди побували на Місяці, але з тих пір не зробили нічого порівнянного. Я навіть не чую про якісь по-справжньому серйозні наміри зробити наступний крок.

* * *
Я думаю, це помилка і вона призводить до примарних висновків щодо технічних проблем. Вони не можуть сказати що насправді добре або погано, тому просто роблять те ж, що і всі інші, думаючи, що це безпечна ставка.

* * *
Терпіння – це чеснота, і я вчуся бути терплячим. Але це важкі уроки.

* * *
Про успіх: «Треба запитати себе, чому в даному випадку ви домоглися успіху, а в інші – ні»

* * *
Тримати всі яйця в одному кошику – нормально. Головне, щоб ви могли контролювати те, що відбувається в цьому кошику.

* * *
Перший крок – встановити, що щось можливо, а потім виникне ймовірність.

* * *
Не варто стверджувати, що зазнавати поразки – нормально. Інша справа – якщо пробувати нову, одну ідею, іншу, то багато що стає можливим може не спрацювати. Ось це повинно вважатися нормальним. А якщо ви думаєте, що кожна висловлена ​​ідея повинна бути успішною, то не доб’єтеся нічого.

* * *
«Путівник по галактиці для автостопщиків» навчив мене, що найскладніша річ на землі – це вибрати, яке питання задавати. Але якщо вже ти вибрав його, все інше піде легко.

* * *
В університеті я намагався визначити, які основні проблеми стоять перед людством і максимально вплинуть на його майбутнє. Ось три, які я вважав найважливішими: інтернет, перехід економіки на відновлювані джерела енергії, а також дослідження космосу – зокрема поширення життя на інші планети.

* * *
Створити хорошу компанію – як спекти хороший пиріг: потрібно просто взяти правильні інгредієнти в правильних пропорціях.

* * *
Мені подобається брати участь в проектах, які змінюють світ. Це зробив інтернет, і космос, ймовірно, змінить світ більше, ніж що б то не було. Якщо людство зможе вийти за межі Землі, очевидно, що там буде його майбутнє.

* * *
Якщо ви ледачий, просто не витрачайте часу на те, щоб запустити свій бізнес.

* * *
Жити в режимі стартапу – означає «мучитися, вдивляючись в невідомість».

* * *
Дуже важливо, щоб вам подобалися люди, з якими ви працюєте – в іншому випадку життя і робота будуть досить-таки нещасливими.

* * *
Ми повинні зрозуміти, як нам отримати те, що ми любимо, і при цьому не знищити світ.

* * *
Рано чи пізно наше життя повинне буде вийти за межі цієї синьо-зеленої кульки – або ми вимремо.

* * *
Я б хотів полетіти в космос. Безумовно. Було б круто.

* * *
«Коли він був ще маленьким, років 3-4, він поставив запитання: Де закінчується і починається весь світ ?. Такого роду питання дали мені зрозуміти, що він мислить по-особливому» Еррол Маск, батько

* * *
«Кожен раз, коли Елон за щось береться, я хвилююся. Що ж буде на цей раз?» Еррол Маск, батько

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *