кухні 2020

Інтер’єр сучасних кухонь 2020 року

При оформленні кухонного простору в своєму будинку слід враховувати тенденції і тренди на ринку сучасних кухонь 2020 року. Підібравши модний інтер’єр, можна створити функціональний дизайн, який дозволить раціонально використовувати корисну площу. Представлені фото огляд модних тенденцій допоможуть зробити правильний вибір.

Модні тенденції кухонних інтер’єрів в 2020 році

Сучасна дизайнерська мода в оформленні житлового простору намагається поєднувати естетику форм, функціональністю. З їх допомогою сучасне житло перетворюється на комфортне майданчик, де багато простору, світла і повітря. Особливе місце в такій концепції відводиться облаштування кухонних приміщень.

Провідні дизайнерські бюро виносять на розгляд сучасні кухні 2020 року, в яких модний інтер’єр перетерплює якісні перетворення. Фахівці пропонують оновлений дизайн, який може включати в себе елемент різних стильових рішень.

На фото представлені оригінальні рішення головних стилів, які по-новому відтворюються дизайнерами. Актуальними в цьому році залишаться перелічені нижче стилі кухонного інтер’єру, які краще інших втілюють в собі гармонійний симбіоз функціональності, практичності і естетики:

  • мінімалізм;
  • екостиль;
  • хайтек;
  • лофт.

кухні 2020 фото

кухні 2020 фото

кухні 2020 фото

У сучасній кухні, яку сьогодні неможливо уявити без різноманітної побутової техніки, простота оформлення простору поєднується з функціональністю, практичністю і екологічністю.

Такий інтер’єр забезпечує максимально просте, швидке та безпечне приготування їжі, дозволяє легко підтримувати акуратний вигляд приміщення і перетворює сучасну кухню в щось середнє між лабораторією та просторій їдальні.

В модний інтер’єр кухонного простору в 2020 році привносяться тільки раціональні елементи. Дизайн, як видно на фото, дозволяє успішно приховувати недоліки архітектурного планування і перетворює їх у достоїнства і оригінальні стильові рішення.

кухні 2020 фото

Вільний простір і мінімум декору

Для маленьких приміщень сучасних кухонь дизайнери в 2020 році рекомендують використовувати облицювання з глянцевою поверхнею. Такий модний інтер’єр дозволяє створювати лаконічний дизайн.

На фото видно, що на стінах не присутній яскравих принтів і декору у великій кількості. Це універсальне стильове рішення, яке підходить як для просторих, так і для маленьких кухонь.

Вся побутова техніка повинна бути вбудована в кухонні гарнітури. Сучасні модульні меблі дозволяє організувати зонований простір навіть в приміщеннях невеликої площі.

Колірна гамма

Головними відтінками в оформленні кухонного простору в цьому році будуть світлі тони. В тренді молочний, бежевий та сірий відтінки. Можливо як монохромне оформлення стін, так і поєднання декількох відтінків.

На сучасній кухні може використовуватися стиль лофт. Цегляна кладка може бути присутнім як у робочому, так і в обідній зоні. Щоб приміщення не виглядало занадто похмурим, дизайнери рекомендують використовувати світлі кольорові акценти, які зможуть врівноважити колірний простір кухні.

При цьому яскраві кольори повинні розташовуватися в нижньому секторі приміщення, а світлі – у верхньому. Такий колірний розподіл особливо добре підходить для кухонь маленької площі і з низькими стелями. З його допомогою можна візуально збільшити простір і створити відчуття високих стель.

Щоб приміщення не виглядало занадто похмурим, можна використовувати чорно-білі поєднання відтінків. Найчастіше вибирають бежевий, молочний, сірий і світло-коричневий колір. Яскраві акценти повинні розташовуватися в нижній частині приміщення.

Особливості кухонних гарнітурів

Якщо стіни фарбують у світлі монохромні кольори, то колірний акцент робиться з допомогою правильно підібраного забарвлення меблевих фасадів. В тренді оздоблення, що імітує природні матеріали — камінь і дерево. Для обробки фасадів меблів використовується натуральний шпон, повторює текстуру деревини різних порід.

При виборі побутової техніки дизайнери рекомендують моделі, відповідні стильового оформлення приміщення. Ті, що з незвичайним дизайном, що ідеально впишуться у відповідне стилістичне спрямування кухні. Вони можуть бути виконані у загальній палітрі або у вигляді контрастних відтінків.

Однак слід враховувати, що таких елементів повинно бути більше 5 штук. Погодьтеся, що одна біла кавоварка на тлі чорної кухні буде виглядати недоречно. Якщо додати електричний чайник, мікрохвильову піч та холодильник такого ж кольору, то вдасться зберегти контурний баланс території.

Особливості стилю хайтек

Така стилістика передбачає використання яскравих колірних акцентів. Традиційно їй притаманне поєднання скляних і металевих поверхонь. Інтер’єр відрізняє мінімалізм, переважання прямих ліній і поєднання контрастних відтінків облицюванні поверхонь.

Для оформлення робочої і обідньої зон при такому інтер’єрі можна використовувати меблі контрастних відтінків. Її врівноважить хромована поверхня побутової техніки, сантехнічного обладнання та меблевої фурнітури.

Кухонний простір в стилі мінімалізму

Актуальний інтер’єр, який підходить для тих, хто вибирає новітні тенденції в архітектурі, моді, облаштування житлового простору. У цьому випадку при обробці стін використовується невелика кількість колірних і декоративних акцентів.

Це універсальний дизайн, який можна використовувати для оформлення приміщень великої і малої площі. В якості колірних акцентів можна використовувати побутову техніку, яка в такому мінімалістському дизайні виконує свої функції і прикрашає інтер’єр.

Тому електричний чайник, мікрохвильову піч, кавоварку та іншу побутову техніку вибирають в єдиній стилістиці. Колір такого побутового обладнання може бути єдиним з загальним фоном стін або виступати в якості колірного акценту.

Кухонний інтер’єр в екостилі

В такому дизайні використовується обробка із натуральних матеріалів. Колірна палітра повинна бути максимально наближена до натуральних кольорів.

При обробці використовуються тільки натуральні матеріали для збереження органічності екологічного інтер’єру. В якості оздоблювальних матеріалів може застосовуватися шпаклівка на гіпсовій основі і водоемульсійна фарба.

Меблі для кухні повинні бути виготовлені із дерева. В якості колірних акцентів можуть використовуватися екопанелі з живими рослинами. У такому інтер’єрі також повинно бути багато місця.

На загальній функціональній основі нинішні тенденції в оформленні кухонного простору дозволяють створювати різні види кухонних інтер’єрів. Вибираючи сучасні кухні 2020 року, виходячи з модного інтер’єру, слід пам’ятати про те, що стильний дизайн повинен відповідати ряду важливих вимог.

На представлених фото модних трендів можна побачити простір і функціональні кухонні приміщення, а меблі перестає відігравати провідну роль у створенні кухонного інтер’єру, вона відходить на задній план.

Підводячи підсумки

  1. У моді функціональні і прості інтер’єри, які полегшують процес приготування їжі та догляд за простором кухні.
  2. При виборі оздоблювальних матеріалів слід виходити з особливостей обраного дизайну.
  3. На перше місце виходить побутова техніка, яка підбирається в одноманітному стилі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *