Что такое кэшбек и как им пользоваться максимально выгодно

Кешбек за покупки: що це і як працює

Все частіше люди починають здійснювати покупки в онлайн-магазинах, використовуючи при цьому варіант безготівкового розрахунку з продавцем. Така популярність інтернет-шопінгу пояснюється високим рівнем комфорту, економією часу і грошей за рахунок кешбеку.

Частина грошей від суми покупки, зробленої онлайн, повертається покупцеві, але при умові його участі у спеціальній партнерській програмі. Кешбек сервіс в Україні – механізм взаємовідносин між продавцем і покупцем відносно новий, а ось споживачі Європи і США вже давно купують онлайн, повертаючи частину грошей до свого гаманця. Головне – вибрати надійний кешбек-майданчик.

Хто отримує вигоду?

Усі учасники угоди залишаються при вигоді, оскільки магазини таким шляхом залучають нових клієнтів, скорочуючи витрати на рекламу. Кешбек-сервіс, отримуючи від продавця комісійні, ділиться з покупцем, тому всі отримують користь від такого партнерства.

Незважаючи на те, що кешбек – поняття відносно нове для вітчизняного ринку, вже переважна більшість онлайн і фізичних магазинів беруть участь в програмах повернення відсотка за покупки. Покупець може придбати абсолютно будь-які товари – від медикаментів до авіаквитків, продукти харчування, одяг та інше, отримавши при цьому певний відсоток коштів від суми покупки назад на карту.

Як скористатися поверненими коштами

Вибираючи кешбек-сервіс, необхідно спершу розібратися, як клієнтові пропонується вивести свої кошти. Більшість компаній дають можливість покупцеві самому вибрати зручний варіант повернення – на рахунок мобільного телефону або на карту банку.

Нерідко покупець приймає рішення витратити кешбек на покупки в своїх улюблених магазинах або вивести гроші на гаманці різних платіжних систем.

Чим кешбек відрізняється від знижок

Переваги такого варіанту економії очевидні, адже знижка – це явище короткострокове, а кешбек встановлюється на товар в певному магазині в довгостроковій перспективі, найчастіше – поки товар в наявності. До переваг, які отримує покупець, можна віднести:

  • Автоматичне зарахування повернених коштів;
  • Довгострокову дію кешбеку;
  • Чим частіше робляться покупки, тим більша сума економії;
  • Кешбек можна вивести на карту і зняти готівку.

Головна перевага від використання послугами кешбек-сервісів полягає в подвійній економії в період проведення магазинами акцій. Покупець купує товар зі знижкою, отримуючи при цьому повернення відсотка за покупку.

Чи є підводні камені?

Клієнти подібних сервісів нічого не втрачають, але повинні розуміти, що повернення коштів відбувається не миттєво, і все залежить від ряду факторів. Оскільки магазину потрібен час, щоб підтвердити покупку і передати дані кешбек-партнеру, то цей процес може зайняти від декількох годин до 10-ти днів.

Багато покупців звертають увагу на те, що сума кешбеку вкрай мала. Дійсно, середній відсоток, який отримує покупець, дорівнює 4%, але якщо робити хоча б одну покупку щомісяця, тоді за рік можна зібрати 3000 гривень, що буде цілком приємним бонусом і відчутною економією.

Люди, які купують товари онлайн і оффлайн часто і багато, будуть приємно здивовані, підрахувавши, скільки їм вдасться повернути коштів за рік.

Корисні поради для користувачів-початківців 

Вибираючи партнерський сервіс, необхідно звернути увагу на кількість підключених до нього торгових майданчиків, а також можливість отримувати кешбек, купуючи в фізичних магазинах.

Багато сервісів пропонують своїм клієнтам встановити свій фірмовий додаток на смартфон або скористатися спеціальним розширенням для браузера. Такі заходи дозволяють ще швидше дізнаватися про вигідні пропозиції, відслідковувати зміну цін і знижок на обрані групи товарів.

Кешбек – це завжди приємний бонус до шопінгу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *