новорічні конкурси для дорослих

Конкурси на Новий рік для дітей і дорослих: новорічні ігри та розваги

Далеко не всім подобається проводити новорічні свята за столом перед телевізором. Особливо бурхливих розваг хочеться тим, хто зустрічає Новий рік галасливим натовпом. Створити атмосферу веселощів на Новий рік допоможуть численні новорічні конкурси, розваги та ігри. Нижче представлений список лише деяких варіантів проведення часу, які варті того, щоб їх включити в сценарій заходу.

Розваги на свіжому повітрі

Цікаві конкурси на Новий рік, новорічні ігри та розваги можна провести поза домом. Особливо це актуально, коли за вікном лежить сніг.

Для веселої компанії можна запропонувати наступну розвагу. Усі бажаючі діляться на команди. Краще, якщо поділ буде за статевою ознакою. Завдання: зліпити «снігового джентльмена» для команди дівчаток і «снігову даму» для команди хлопчиків. Мета команд створити об’єкт з снігу, максимально схожий на справжню жінку або чоловіка. Важливо, щоб твір «сніжного» мистецтва максимально повторював всі витончені лінії жіночого тіла або ж брутальні обриси чоловічого.

конкурс на новий рік

Для створення яскравого образу можна використовувати предмети одягу та аксесуари чоловічого або жіночого туалету. Переможе та команда, якій вдасться створити сніговика, найбільш близького за своїми зовнішніми якостям до заданого об’єкту. Навіть якщо члени команд не відрізняються художніми талантами, приємне проведення часу і багато сміху тим, хто змагається і суддям забезпечено.

«Вивчаємо Абетку під новорічною ялинкою…»

Інший конкурс на Новий рік, який варто включити в новорічні ігри та розваги на корпоративі, досить простий і не потребує додаткового інвентарю. Організатор заходу або Дід Мороз пропонує присутнім взяти участь у грі для освічених людей. Щоб підігріти інтерес публіки, можна пообіцяти кожному, хто виконає завдання, невеликий подарунок.

Суть змагання в тому, що ведучий вигукує букви, а кожен з присутніх по черзі повинен на вившу йому букву вимовити логічну і зв’язану фразу, близьку за змістом до Нового року. Наприклад, на букву В можна запропонувати Випити за Новий рік», на букву Б сказати: «Будьте здорові!», на Б побажати Багато щастя і посмішок!». Найцікавіше починається, коли гравцям трапляються букви Ж, Й, З. Щоб гості заздалегідь не могли вгадати, кому дістанеться яка буква, можна використовувати капелюх, в який складені папірці з літерами.

новорічні конкурси для старшокласників

Так кожен гість сам собі витягне абсолютно несподіване завдання. Для того, щоб кожен учасник отримав сувенір, можна пройти з капелюхом кілька кіл і опустити в нього більше «Простих» букв, на які легко придумати вітальну фразу.

Добрі жарти для святкового настрою

Розрядити обстановку можна не образливим веселим жартом. Велика коробка, прикрашена новорічної обгорткою і стрічкою, поміщається на шафу вище росту людини. Всередині коробки повинно бути конфетті, а у самої коробки слід видалити дно. Об’єктом жарту може стати гість, який тільки що прийшов. Йому кажуть, що цей подарунок підготовлений саме для нього. В той момент, коли знову прийшов хтось, він потягне ящик на себе, на нього висиплеться різнокольоровий сніг. Жарт кумедний і добрий, він дуже сприяє новорічному настрою.

Прикрашаємо ялинку

Серед конкурсів на Новий рік, новорічних ігор і розваг може бути наступне заняття. Гості розбиваються на пари. Дівчата беруть в руки довгу прикрасу: дощик, гірлянди, мішуру, стрічку. Хлопець, не торкаючись руками прикраси, з допомогою губ обмотує партнерку гірляндою. Зробити це можна, просто обходячи імпровізовану ялинку навколо. Переможцем стане та пара, чия ялинка буде готова швидше і виглядатиму нарядніше інших.

Втрачена булавка

Цей конкурс більше підійде для пар. У грі можуть брати участь кілька таких тандемів. Глядачі або судді повинні прикріпити на одяг жінки і чоловіка кожної з пар шпильки як можна непомітніше для них. Причому на одязі одного з партнерів шпильок повинно бути менше, ніж у іншого. Після цього під музику змагаючі обмацують один одного в пошуках колючого сюрпризу.

конкурси до нового року

Виграє тандем, який першим зрозуміє, що у партнера менше шпильок, ніж у нього самого. Особливо потішним для решти гостей буде спостерігати, як той партнер, у якого буде більше шпильок, шукає одну, загублену на одязі іншого.

Щоб не замерзнути…

Кілька пар учасників повинні вийти в центр кімнати. Їм будуть видані товсті рукавиці і кілька предметів одягу. Один з пари одягає на себе рукавички, а потім допомагає партнеру не замерзнути, надягаючи на нього предмети гардероба, що залишилися. Найцікавіше починається, коли йому доводиться застібати блискавку і гудзики на одязі партнера. Перемогу здобуде та команда, яка раніше за інших «зігріла» свого партнера.

Святкові побажання від малюків

Серед новорічних конкурсів, ігор і розваг для дітей на Новий рік можна вибрати таке просте змагання. Змагаючі по черзі озвучують святкові побажання. Робити це потрібно швидко. З гри вибуває той, хто задумався більш ніж на п’ять секунд. Суперників у конкурсі може бути скільки завгодно. Останній буде переможцем і отримає новорічний приз.

Пісні з капелюха

Всі бажаючі пограти в цю гру збираються навколо капелюха або коробки, в яку організатори заздалегідь поклали багато папірців, на яких є по одному слову. Бажано, щоб слова мали відношення до Нового року і до зими. Кожен учасник виймає один папірець, читає вголос написане і співає пісню, де б це слово використовувалося. Програє той, хто не може придумати жодної пісні з випавшим йому словом. Нагороди отримує той, хто заспівав всі випавші йому слова. Такий новорічний конкурс можна використовувати як ігри та розваги на Новий рік для родини.

Хто під маскою

Ведучий ховає обличчя за маскою для створення антуражу і задумує якого-небудь відомого всім учасникам. В якості новорічних різновидів цієї забави може бути загадування об’єктів, пов’язаних зі святом. Присутні по черзі формулюють питання, на які ведучий зможе відповісти тільки так чи ні. Той, хто вимовить задумане слово, забирає приз і стає ведучим.

розваги на новий рік

Святкові рими

Організатори заходу заздалегідь придумують кілька пар слів у риму і записують їх на папірцях. Наприклад, можна на одному аркуші написати «рік–йде, приніс–мороз», на іншому «сани–самі, ялинка–голка» та інші. Для того щоб грати було цікавіше на обдумування майбутнього вірша краще дати більше часу. Папірці кожен гість получить привході, а результатами можна ділитися за святковим столом. Чиє творіння буде найбільш вдалим, той отримає головний подарунок вечора. Інші учасники здобудуть втішні презенти.

Купуємо подарунки у Діда Мороза

Другу назва для конкурсу – «сніжний ком». Організатору гри необхідно заздалегідь приготувати великий клубок з вати або білої тканини. Цей «сніжок» буде головним предметом для визначення завдання, яким можна викупити свій подарунок у Діда Мороза.

Всі гості розташовуються навколо мішка і передають клубок один одному, примовляючи: «Новий рік ми всі зустрічаємо. Раз, два, три, чотири, п’ять…». Фраза закінчує завданням від Діда Мороза. Наприклад, «Тобі пісню виконувати» або «Тобі танець танцювати». Завдання ставиться до того, у кого грудка опинилася на рахунок «п’ять». Він повинен виконати побажання Діда Мороза, після чого отримує свій подарунок. Кожен, хто отримав свій приз, виходить з кола, і гра продовжується без нього.

конкурси на новий рік для дітей

Дитяча гра в ялинки

Серед новорічних конкурсів, ігор і розваг для школярів та старокласників у новому році цікавими будуть ті, що примушують всіх сміятися. Такою є гра «Ялинки бувають різні». Ведучий збирає навколо себе дітей і каже: «Ялинки бувають різні: високі, низькі, широкі, вузькі. Кожне з слів є командою. Почувши «високі», діти повинні підняти руки, «низькі» — значить потрібно присісти, «широкі» — необхідно зробити хоровод ширше, «вузькі» — круг повинен стати вужче.

В процесі ведучий змінює порядок команд. Діти повинні швидке зреагувати. Забавно спостерігати за тією веселою метушнею, яка панує під час цієї гри.

Лист Діду Морозу

Для початку учасники усі разом придумують 12 прикметників, які по черзі пишуть на клаптиках паперу після чого ведучий дістає основний текст листа Діду Морозу. У ньому пропущені прикметники, які потрібно заповнити тими, що були спільно придумані.

новорічні конкурси для дорослих

В результаті виходить дуже смішний текст. Заготівка повинна виглядати приблизно так: «…Дідусь Мороз! Вся…дітвора дуже чекає твого … візиту. Новорічні свята — най…дні в році. Ми обіцяємо співати…пісні, виконувати…танці, розповідати…вірші. Ми обіцяємо … себе вести і отримувати тільки…оцінки. Дідусь, відкривай швидше свій…мішок і даруй нам…подарунки. З нетерпінням чекаємо на тебе! Твої …хлопчики й дівчатка!»

Хто не встиг…

Деякі новорічні конкурси, ігри та розваги на Новий рік підходять тільки для дорослих. Відео з таких заходів дивитися особливо весело.

Для проведення змагання необхідний інвентар: чарки з алкоголем. Їх має вийти на одну менше, ніж змагаючих. Чарки виставляються на стіл посередині приміщення. Суперники шикуються біля столу і по команді приймаються бігати під музику. Коли музика стихає, необхідно взяти чарку і осушити її. Кому напою не вистачило – виходить з боротьби. У конкурсі переможе найшвидший учасник.

Важлива порада! Гравців не повинно бути більше 5-6, так як раундів буде занадто багато і останні учасники можуть завдати шкоди своєму здоров’ю, випивши надмірну дозу алкоголю.

Забавні пики

Цей конкурс дасть можливість фотографу заходу зробити безліч кумедних знімків. Для початку змагань буде потрібно кілька порожніх сірникових коробок. Кожен з тих що беруть участь одягає коробочку на ніс і за сигналом ведучого без допомоги рук, а лише з використанням міміки, намагається зняти цей предмет. Перемогу отримує той, кому першому вдалося це зробити.

Модні речі від Діда Мороза

Організатори заходу попередньо набивають мішок Діда Мороза смішними предметами гардеробу. Це можуть бути безглузді капелюхи, білизна величезних розмірів, сукні застарілих фасонів.

Учасники забави передають мішок по колу. Коли музика стихає, той, у чиїх руках залишився мішок, дістає з нього першу-ліпшу річ і одягає її на себе. Далі слідує танець від переможеного в обновці. Після чого конкурс триває. Ця забавна гра гарантує багато сміху і гарний настрій.

Перемотувати стрічки

Для участі в змаганні потрібні пари. Дівчата обмотують свою талію довгою гірляндою. По команді її партнер повинен швидко перемотати гірлянду на свою талію. Перемога дістанеться тим, хто оперативніше інших впорається із завданням.

	 конкурси на новий рік для дорослих

Спокійні ігри за столом

Після активних танців рекомендується влаштувати новорічні конкурси, ігри та розваги на Новий рік за столом. Одна з них називається «Обіцянки на наступний рік».

Зміст забави в тому, щоб почати фразу словами «На наступний рік я обіцяю…», а закінчити цілком реальним обіцянкою в риму. Наприклад:

— «На наступний рік я обіцяю поділитися урожаєм»;

— «… запросити гостей до чаю»;

— «… що шпалери поміняю».

Продовжувати можна нескінченно. Загострити суперництво допоможе обмеження в часі. 5 секунд повинно вистачити для створення такого віршованого шедевра. Хто не впорається протягом встановленого терміну, той вибуває з гри. Переможець отримує подарунок від Діда Мороза.

цікаві новорічні конкурси

Варіантом цієї гри може стати конкурс прогнозів. Всі придумані вірші записуються на папірці і скидаються в капелюх. Кожен бажаючий витягує т собі по одній. Написане і стане прогнозом на майбутній рік.

Ще одна гра, в яку грають за столом, називається роздача боргів. Для неї знадобиться святково прикрашена коробка чи шкатулка. Ведучий говорить, що є прикмета, згідно з якою у новий рік потрібно увійти без боргів. Щоб вирішити це питання прямо зараз, потрібно провести спеціальний ритуал. Кожен з бажаючих може покласти на імпровізовану скарбничку будь-яку суму і загадати при цьому бажання стати багатшими щасливішими в новому році.

Після цього скринька передається по колу і будь–хто кладе в неї стільки грошей, скільки вважатиме за потрібне. При цьому ведучий говорить про те, що чим щедріше буде внесок, тим більше грошей буде у «вкладника» у наступному році. Процес збору можна супроводжувати піснею про гроші.

Після того, як процес збору був завершений, ведучий підраховує суму там, де цього ніхто не бачить. Далі конкурс триває. Ведучий оголошує, що хтось із присутніх може стати трохи багатшими прямо зараз. У змагаючих є лише одна спроба вгадати ту суму, яка зараз зібрана в шкатулці. Той, кому вдалося максимально наблизитися до істини, отримує всі гроші.

новорічні конкурси

Маса конкурсів, новорічних ігор і розваг допоможуть весело зустріти Новий рік у колі сім’ї. На цей раз забава називається «Мішок з передбаченнями з казки». Найцікавіше, що передбачення будуть зашифровані в символах новорічних свят.

Для гри знадобиться хлопавка, медаль, маленька пляшка з алкоголем, маленький пістолет, грошова купюра. Таких предметів має бути кілька. Важливо їх всіх упакувати однаково і помістити в мішок. Кожен з учасників виймає по одному подарунку і читає прогнози на наступний рік, написані на прикріпленій до подарунка листівці.

Той, кому попалася грошова купюра розбагатіє. Витягнувший пістолет буде боротися з конкурентами і переможе їх. Щасливий володар хлопавки отримає в майбутньому році приємний сюрприз, а того що витягнув пляшку чекають нескінченні веселі свята. Володар медалі отримає славу і визнання.

Багато новорічних конкурси, ігри та розваги підійдуть для відзначення Нового року в школі. На святкування потрібно захопити по одному невеликому подарунку від кожного відвідувача заходу. Краще, якщо презенти будуть недорогими, веселими і приємними. Все збирається до Діда Мороза в мішок і перемішується.

новорічні конкурси для старшокласників

Присутні в порядку черги беруть мішок і говорять слова: «Давно хотів подарувати тобі це, але…». Після чого навмання виймається предмет і озвучується. Далі учасник повинен придумати чому він раніше не подарував цей предмет його майбутньому володарю. Причини повинні бути цікавими і смішними. В результаті кожен отримає новорічний презент, а роздача подарунків буде смішно обіграна.

Розвеселивши своє святкове застілля цими веселими забавами, можна зробити свято незабутнім, а новорічні свята ще більш чудовими і яскравими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *