Косметологічне обладнання для салонів краси

Ви плануєте відкрити косметологічний кабінет або хочете оновити апаратне оснащення вашого б’юті-бізнесу? Тоді ця стаття буде корисною для вас!

Ви дізнаєтеся:

  • яке обладнання вам знадобиться на старті;
  • які апарати будуть найбільш вигідними;
  • критерії вибору для покупки якісного обладнання.

Плануємо оснащення кабінету косметолога

Косметологічне обладнання для салонів краси складається з декількох видів продукції.

Косметологічні апарати: для роботи по обличчю і для корекції фігури.

Косметологічні меблі: маніпуляційні візки, кушетки для клієнтів, стільці для майстрів.

А також професійне світло: лампи-лупи і робочі LED-лампи.

Апаратне оснащення косметологічного кабінету безпосередньо залежить від послуг які ви плануєте надавати. Якщо ви плануєте займатися чисткою шкіри обличчя, тоді вибирайте хороший ультразвуковий скрабер. Якщо в майбутньому плануєте доповнити перелік своїх послуг омолоджуючими процедурами з ліфтинг-ефектом, тоді вам знадобиться апарат для мікрострумової терапії і електропорація.

А якщо кабінет буде спеціалізуватися в естетиці фігури, то вам точно не обійтися без сучасного вакуумного апарату для масажу, а також без пресотерапії і міостімуляції.

Косметологічні апарати: вигідне капіталовкладення

Сучасний асортимент обладнання для салонів краси дуже різноманітний і зробити правильний вибір складно, особливо початківцям косметологам. Іноді хороші наміри запропонувати клієнту максимальний перелік послуг змушують витратитися на великий асортимент приладів, а за фактом в роботі знадобляться лише 1-2 з них.

Щоб уникнути великих фінансових втрат, рекомендуємо не купувати все і відразу. Почніть з однофункціонального апарату, зі скрабера. Такий прилад швидко окупиться, всього за декілька процедур, так як ультразвукова чистка завжди затребувана процедура і знайти клієнтів не є проблемою.

Попрацювавши з одним пристроєм, ви зможете вивчити потреби ваших клієнтів і визначити який прилад вам знадобиться в майбутньому.

Швидше за все клієнти будуть говорити про популярну омолоджуючу процедуру – мікрострумової терапії. Зараз ця процедура дуже популярна і підходить широкій аудиторії, а це свідчить, що апарат для мікрострумової терапії також швидко окупиться.

Таким чином ви зможете накопичити достатньо широкий перелік апаратних послуг і при цьому обладнання не буде простоювати, так як ви його придбали виходячи з потреб ваших клієнтів.

Якщо бюджет дозволяє купити відразу кілька пристроїв, в такому випадку рекомендуємо розглянути варіант покупки косметологічного комбайна. Це зручно, в першу чергу, з огляду на економію місця у вашому кабінеті.

Один корпус приладу може поєднувати в собі відразу кілька функцій. А це значить, що в кабінеті може бути всього 1 апарат, але його функціонал дозволить вам надавати комплексний догляд. Функціонал комбайнів ви також можете підібрати виходячи з потреб ваших клієнтів.

Що стосується підбору пристроїв для роботи по тілу, то в такому випадку рекомендуємо вибрати обладнання виходячи з їх процедурної сумісності.

Наприклад, якщо ви плануєте купити пресотерапію, то їй на додаток візьміть міостимуляцію. У тандемі ці процедури працюють на “ура” і об’єми ваших клієнтів будуть танути на очах. А чим ефективніше результат, тим більше у вас буде клієнтів і відповідно швидше окупляться вкладення.

Критерії якісного косметологічного обладнання

Не економте на приладах, якщо хочете, щоб вони вам прослужили довго і радували вас і клієнтів хорошими результатами процедур. Не купуйте апарати невідомого походження, лише тому що вони дешевші.

Вивчіть історію бренду, дізнайтеся про наявність гарантійного та післягарантійного обслуговування. Віддайте перевагу компанії, яка супроводжує продажу обладнання пакетом документів: санітарно-гігієнічним висновком, сертифікатом відповідності якості, інструкцією з експлуатації та гарантійним талоном.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *