Лайфхак для резюме на роботу

Якщо ви – самий грамотний на світі фахівець і постійно оновлюєте своє резюме, показуєте його всім рекрутерам, яких зустрічаєте на шляху, то можете не читати цей матеріал. Однак навіть у цьому випадку, а тим більше у всіх інших, ми рекомендуємо ознайомитися з лайфхаками, які точно допоможуть згладити можливі гострі кути працевлаштування. Тому прочитайте основні правила, як повинен виглядати зразок резюме.

Приклади як скласти резюме правильно

1. Зрозумійте: резюме не квиток на інтерв’ю, а банкнота.

Банкнота, за допомогою якої ви показуєте свою вартість як професіонала. Найважливіше – не тільки ви її показуєте. Рекрутер зацікавлений в тому, щоб резюме виглядало якомога дорожче. Якщо рекрутер працює в агентстві, його дохід залежить від доходу кандидатів, яких він знаходить на вакансії замовників. Якщо рекрутер працює в компанії, він зацікавлений в тому, щоб закривати вакансії кращими кандидатами, це дає йому надію на премію. А тому…

2. Думай, як продати своє резюме.

Якщо не розпливатися думкою по древу, то хороше резюме на роботу повинно викликати бажання прочитати його знову в естетичних цілях і відправити далі, наймаючому менеджеру. Воно повинно бути красиво оформлено, кожна точка повинна бути продумана і перевірена, не повинно бути брехні, зайвої інформації і викликаючих сумніви складових. Якісний товар.

3. Думай як рекрутер.

Який отримує в день від 100 до 300 резюме. На перегляд кожного резюме у нього йде всього від 5 до 10 секунд. Тобто, у вас є 5 секунд. У кращому випадку – 10 секунд. Головне має бути помітно відразу, а зайвого бути не повинно.

4. Підлаштуйте резюме під свою професію.

Подивіться по вакансіях зразок резюме, яких навичок буде чекати від вас потенційний роботодавець, вживіться в цю роль і переробіть все відповідно до професійного вигляду. Приклад: від юриста чекають точності. Від робочого–надійності. Від медійного працівника – авторської унікальності. І так далі.

5. Резюме має дихати успіхом.

Резюме на мільйон — це резюме, яке вибудувано в історію успіху. Збудуйте факти таким чином, щоб вони складалися в єдину лінію успішного шляху. Переписуйте його для цього стільки разів, скільки знадобиться.

6. Тільки ділова Розмовна мова.

Максимально прості, невичурні фрази, що відображають суть.

7. Ідеальний досвід роботи.

2-3 роки в одному місці, в рамках однієї компанії, в рамках однієї спеціальності.
Приберіть зайве так, щоб максимально наблизити свою ситуацію до ідеальної формули.

8. Ідеальний обсяг резюме – дві сторінки.

9. Опишіть свої досягнення.

Іноді не виходить зі всіма переговорити, і серед кандидатів перемагає той, який показав свої досягнення. А саме: кількісні та якісні зміни показників продуктивності роботи вашої компанії.

10. Розкажіть про свої особисті якості.

Їх повинно бути не більше 5-7. Вони повинні відповідати тому, що пишуть в вакансії, повинні підвищувати цінність резюме, повинні відповідати дійсності.

11. Вірні назви компаній і посад.

У резюме має бути зазначена загальноприйнята назва компанії та дійсна назва посади відповідно до виконуваних функцій. Якщо ви були керівником, вкажіть кількість підлеглих. Близько назви компанії вкажіть кількість співробітників. (Наприклад: IBM (3 000 співробітників)).

12. Перевірити орфографію.

Резюме краще робити у форматі DOCX або PDF.

13. Зручна для рекрутера назва файлу резюме:

Фамілія_імя_посада.DOCX

14. Уникай абревіатур.

15. Ніяких сімейних статусів. Це нікому не цікаво.

16. Пояснюй розрив у досвіді роботи.
Якщо є перерва між закінченням періоду роботи в одному місці і початком роботи в іншому, обов’язково поясни, чому так вийшло.

17. Прибери дату закінчення роботи на останньому місці.

18. Не пиши причини звільнень.

19. Видали рекомендаторів.

Ніхто не буде дзвонити їм до інтерв’ю, а після список можна надати за запитом.

20. Прибери рядок про ПТУ.

Якщо навчався в ПТУ, а потім в інституті, то пиши тільки про інститут.

Зразок написання резюме на роботу українською мовою

Резюме студента без досвіду роботи

Скачати приклад резюме водія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *