Малюнки на новий рік 2022

Малюнки на новий 2022 рік

Попереду зимові свята, а значить всім нам належить прикрашати свій будинок, малювати оригінальні листівки і оформляти новорічні подарунки. У цій статті ми розповімо, як красиво і легко намалювати новорічні малюнки на новий 2022 рік олівцем або фарбами, а також запропонуємо багато оригінальних ідей для красивого новорічного малюнка або авторської листівки своїми руками.

Малюємо Тигра

Прийдешній 2022 рік пройде під заступництвом чорного водяного Тигра, а це означає, що символ року прийдешнього буде прикрашати найрізноманітніші новорічні малюнки та листівки. Тигренята можуть бути різні-реалістичні і мультяшні, сердиті і миловидні. Ми радимо прикрашати малюнки на Новий Рік 2022 добродушними, милими і усміхненими Тиграми, тоді і рік, що приходить буде добрим, радісним і вдалим!

малюнки тигра 2022

Отже, малюємо мультяшного тигреня за такою схемою:

 1. Зображуємо очі і носик.
 1. Додаємо щічки і вусики.
 1. Обводимо мордочку.
 1. Малюємо вушка.
 1. Додаємо смужки.
 1. Малюємо передні лапки.
 1. Малюємо тулуб і хвостик.

Ура! Новорічний малюнок Тигра до 2022 року готовий! Залишилося тільки розфарбувати його на власний розсуд і вписати в будь-який зимовий пейзаж.

Якщо часу малювати Тигра на новий 2022 рік поетапно або створювати свій унікальний малюнок просто немає, пропонуємо скористатися розмальовками з символом року прийдешнього. Ви можете просто завантажити малюнок Тигра з нашого сайту і роздрукувати його на аркуші паперу. Якщо додати до тигреня красиву напис і вітальний вірш, то можна отримати оригінальну новорічну листівку.

Малюємо Санта-Клауса

Санта-Клаус – один з найулюбленіших новорічних і різдвяних героїв, без якого неможливо уявити собі новорічні малюнки в 2022 році. Пропонуємо вам поетапно намалювати ось такого милого Санту.

малюнок санта-клауса покроково

Малюємо крок за кроком:

 1. Почнемо малювати нашого Санту з його розкішних вусів.
 1. Далі додамо очі.
 1. Окреслимо обличчя Санти.
 1. Намалюємо йому шапочку з пухнастим помпоном.
 1. Нарисуем ему шапочку с пушистым помпоном.
 1. Тепер почнемо малювати костюм.
 1. І ніжки.

Також пропонуємо вашій увазі картинки для розфарбовування із зображенням Санти, за допомогою яких можна створити оригінальні листівки на новий 2022 рік.

Малюємо Діда Мороза

Санта – західний чарівник, а до наших хлопців подарунки під клаптик приносить Дід Мороз, тому саме цього доброго чарівника, що живе в м Великий Устюг, ми і будемо малювати на новорічних картинках в 2022 році.

малюнок діда мороза покроково

Отже, малюємо новорічний малюнок з Дідом Морозом покроково на Новий Рік 2022:

 1. Почнемо малювати Діда Мороза з вусів і вічко.
 1. Далі додамо брови і верх шапки.
 1. Завершуємо шапочку і починаємо малювати бороду.
 1. Далі малюємо руку, яка буде тримати мішок з подарунками.
 1. І, власне, сам мішок.
 1. Залишається домалювати пальто Діда Мороза.
 1. І другу руку, що тримає посох.
 1. Додамо трохи завитків.

Для тих, хто не може малювати «з нуля» новорічні малюнки олівцем, пропонуємо в 2022 році скористатися розмальовками із зображенням Діда Мороза.

Малюємо Снігуроньку

Ще один улюблений персонаж дитячих казок, без якого неможливо уявити собі новорічне торжество – це Снігуронька. Пропонуємо вам покрокову інструкцію в картинках, як малювати Снігуроньку до Нового року 2022.

малюнок снігуроньки покроково

Отже, малюємо новорічну картинку на 2022 рік зі Снігуронькою:

 1. Малювати Снігуроньку почнемо з косички.
 1. Далі малюємо повністю голову.
 1. І плаття внучки.
 1. Додаємо рукавички.
 1. Малюємо кокошник.
 1. Старанно промальовуємо обличчя Снігуроньки.
 1. Домальовуємо деталі сукні.

Ура! Снігуронька готова, залишається тільки розфарбувати картинку на власний смак.

Якщо ви хочете отримати новорічну картинку ще швидше, пропонуємо скомпонувати її з готових варіантів для прикрашання. Ось кілька красивих Снігуроньок для вашої оригінальної листівки на Новий Рік 2022

Малюємо лісових звірів

Звичайно ж, на новорічних картинках Дідові Морозу, Снігуроньці або Санті завжди допомагають їх вірні помічники – лісові звірята, яких теж можна зобразити на листівках до Нового 2022 року.

Створюючи свої авторські малюнки до Нового 2022 року можна розташувати навколо ялинки зайчиків, ведмедиків, лисичок, оленів і будь-яких інших лісових жителів. Як їх намалювати дивіться в добірці відео уроків:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *