Меблі у вітальню в сучасному стилі

Меблі до вітальні в сучасному стилі з фото

Всі люди прагнуть створити в своєму будинку затишну та комфортну атмосферу, для цього вони ретельно опрацьовують всі деталі і підбирають відповідну обстановку. Дизайнери інтер’єру рекомендують, перш за все, визначитися зі стилем, в якому буде оформлено приміщення, а після цього робити ремонт і підбирати меблі.

В даний час багато молодих людей зупиняються на сучасному стилі, який поєднує в собі комфорт і привабливість. Магазини пропонують вибрати меблі для вітальні в сучасному стилі з фото в інтернет-каталогах. Це дозволяє підібрати обстановку по своєму смаку всім бажаючим.

Особливості та фото меблів для вітальні в сучасному стилі

Меблі для вітальні в сучасному стилі, фото або безпосередньо в салоні, слід підбирати з урахуванням особливостей їх інтер’єру та особистих уподобань власників житла. Для вітальної кімнати зазвичай вибирають світлі і просторі приміщення, які можна додатково розширити за рахунок демонтажу дверей.

Оформляючи вітальні в сучасному стилі, зверніть увагу на такі особливості:

 • Вибирайте тільки зручні і багатофункціональні предмети інтер’єру, наприклад, модульні меблі, які в разі необхідності можуть легко трансформуватися.
 • Незалежно від габаритів вітальніоїкімнати в ній обов’язково повинна бути встановлена різна сучасна техніка.
 • Використовуйте декор і сучасні аксесуари, вони додадуть вашій вітальні привабливості і затишку.
меблі в вітальню в сучасному стилі
Аксесуари в сучасному стилі додадуть вітальні привабливості
 • Окремі предмети обстановки вітальні повинні обов’язково поєднуватися один з одним, це також стосується і меблів.
 • Підбирайте обстановку світлих кольорів, тільки деякі великі предмети інтер’єру можуть бути виконані в більш темних тонах.
меблі в вітальню в сучасному стилі
Предмети інтер’єру повинні поєднуватися один з одним
 • Всі оздоблювальні роботи повинні проводитись тільки із застосуванням сучасних матеріалів і відповідно з новими техніками.
 • Для невеликих вітальних кімнат вибирайте багатофункціональні меблі, що трансформуються.
 • Всі предмети інтер’єру, а також фасади меблів вітальні повинні мати ідеально рівні поверхні і прямі лінії.
меблі в вітальню в сучасному стилі
Фасади меблів повинні мати рівні поверхні
 • У вітальні допускається використання окремих пластикових конструкцій.
 • Предмети обстановки можуть бути декоровані скляними і хромованими деталями.
 • Як видно на фото, масивні гірки в залі встановлювати неприйнятно.
меблі в вітальню в сучасному стилі
Не встановлюйте у вітальні масивні стінки

Сучасний стиль – це відмінне рішення для молодих і активних людей, він чудово поєднує в собі зручність, практичність, а також багатофункціональність.

Корпусні меблі

Для вітальні в сучасному стилі, а також для багатьох інших житлових приміщень будь-яких габаритів і дизайну відмінно підійдуть корпусні меблі. Зазвичай всі частини таких конструкцій дуже місткі і функціональні. Для віталень дуже часто люди вибирають різні стелажі, тумби та комоди, які необхідні для зберігання особистих речей та інших потрібних дрібниць.

меблі в вітальню в сучасному стилі
Легкий стелаж в інтер’єрі сучасної вітальні

Модульні меблі

В даний час все більшу популярність набувають модульні меблі для вітальні в сучасному стилі, представлені на фото в кінці нашої статті.

Багато людей вибирають саме такі конструкції завдяки красивому зовнішньому вигляду і незвичайному дизайну. Відмітна особливість модульних меблів полягає в їх здатності трансформуватися. Окремі частини модульного комплекту меблів можна прибирати або додавати, це дозволяє кардинально змінювати зовнішній вигляд обстановки та інтер’єру приміщення. В торгових центрах та меблевих каталогах кожен зможе знайті відповідні для свого будинку модульні меблі.

меблі в вітальню в сучасному стилі
Модульні меблі дозволять легко поміняти інтер’єр

М’які меблі

Сучасний затишний будинок не може складатися тільки з корпусних меблів, для приємного проведення часу, прийому гостей та відпочинку людині потрібні і м’які меблі. Зручні крісла, затишні пуфики, комфортні дивани та інші елементи м’яких меблів повинні обов’язково бути присутнім у вітальні. Вибирати м’яку частину потрібно з урахуванням основного стилю приміщення, не забувайте про те, що всі елементи інтер’єру вітальні повинні поєднуватися один з одним.

меблі в вітальню в сучасному стилі
М’які меблі вибирають з урахуванням основного стилю вітальні

Матеріали для виготовлення меблів

«Вибираючи меблі для вітальні в сучасному стилі з фото в інтернет-каталогах, зверніть увагу на матеріал, з якого вони виготовлені»

Незалежно від подібного стилю, для свого будинку слід купувати меблі, виготовлені з екологічно чистих і якісніх матеріалів, які зможуть створити затишок і комфорт в приміщенні, а також довгий час експлуатуватися і радувати свого власника.

Вибираючи меблі для вітальні в сучасному стилі з фото в інтернет-каталогах, зверніть увагу на матеріал, з якого вони виготовлені:

 • Деревина – найпоширеніший матеріал. Меблі з сосни, ясена, бука та дуба дуже довговічні, стійкі і недорогі, вона не втрачає свого прекрасного зовнішнього вигляду в процесі експлуатації, так як стійкі до впливу ззовні.
меблі в вітальню в сучасному стилі
Меблі з натурального дерева дуже довговічні
 • ДСП – дуже доступний матеріал. Багато виробників в цілях економії використовують дешеві лаки і формальдегіди, які негативно впливають на якість готових виробів. Такі меблі можуть навіть завдати шкоди здоров’ю людини. Будьте уважними, вибирайте для свого будинку конструкції тільки з якісного ДСП, попередньо вивчивши товаросупроводжуючу документацію та склад виробів.
меблі в вітальню в сучасному стилі
Вибирайте меблі тільки з якісного ДСП
 • Пластик – використовують для виготовлення невеликих конструкцій. Меблі з пластику випускаються в різних кольорах та формах, вони відрізняються привабливим дизайном і завжди виглядають дуже сучасно.
меблі в вітальню в сучасному стилі
Меблі з пластика, виглядають дуже сучасно

Віди меблевих гірок для залу з фото

«Вибираючи з фото стінки, гірки та інші меблі в невеликий зал, краще зупинити свій вибір на композиції, що складається всього лише з декількох предметів»

Підбирати мебльові гірки в зал з фото слід з урахуванням габаритів розмірів житлового приміщення. Якщо ви хочете встановити цей предмет інтер’єру в своїй вітальні, то вам, перш за все, необхідно визначитися з формою розташування меблів у кімнаті:

 • Уздовж однієї стіни – в залежності від довжини комплект меблів може займати всю стіну або тільки її частину. Якщо ви зупинилися на другому варіанті, то меблі слід встановити посередині стіни, залишивши з боків однакові порожні простінки.
меблі в вітальню в сучасному стилі
Розміщення системи зберігання уздовж однієї стіни
 • Кутова – як видно на фото, сучасна кутова гірка в зал підійде для невеликих кімнат або для тих, де немає можливості розташувати меблі інакше.
меблі в вітальню в сучасному стилі
Кутова стінка в сучасній вітальні
 • П-подібний – зазвичай це великий та об’єднання з’ємний комплект меблів, який вибирають для просторих приміщень.
меблі в вітальню в сучасному стилі
П-подібна стінка підійде для просторих віталень

Міні гірки

У невеликих приміщеннях не рекомендується встановлювати масивні меблі: вони не зможуть створити бажаний затишок, а тільки позиче простір. Вибираючи з фото стінки, гірки та інші меблі в невеликий зал, краще зупинити свій вибір на композиції, що складається всього лише з декількох предметів. Основними елементами таких стінок є тумбочки для техніки, над якими можуть розташовуватися додаткові полиці, а також комод та шафа.

меблі в вітальню в сучасному стилі
Невелика гірка для невеликої вітальні

Для віталень середньої площі зазвичай вибирають стінки з лінійним або кутовим розташуванням елементів гірки. Власники житла можуть самостійно визначити необхідну їм кількість шаф, полиць і комодів, при виборі також необхідно враховувати об’єм приміщення і кількість секцій, які планується в них зберігати. Як видно на фото, встановлювати громіздкі і темні гірки в зал у квартирі не рекомендується: вони будуть виглядати похмуро і можуть візуально зменшити простір. Меблі з дверцями з напівпрозорого скла або з вбудованим підсвічуванням – це ідеальне рішення для сучасної вітальні.

меблі в вітальню в сучасному стилі
Меблі в вставками зі скла і вбудованим підсвічуванням

По фото видно, чому кутові гірки під телевізор в зал є самими затребуваними комплектами: вони дозволяють кожній людині максимально зручно підібрати і розставити меблі до вітальні.

Зазвичай високі шафи-гірки встановлюють по краях, а в центрі або в куті розміщують невисокі тумби під телевізор та техніку. Також застосовують і протилежний варіант розташування меблів, коли високі шафи встановлюють по центру, а по краях розміщують тумбочки і комоди.

меблі в вітальню в сучасному стилі
Кутова стінка під телевізор

Модульні стінки-гірки

Меблі за індивідуальним дизайном – це відмінний варіант для оформлення вашої вітальні, але виконання такого замовлення, зазвичай займає багато часу. Коли не завжди є можливість встановити стандартний комплект меблів: вам може не підійти довжина та висота меблів, також може не влаштовувати їх вміст.

меблі в вітальню в сучасному стилі
Модульні меблі дозволить підібрати комплект виходячи з своїх потреб

Для зручності клієнтів багато меблевих фабрик запустили у виробництво модульні колекції, що складаються з шаф, комодів і тумбочок різних розмірів, але виготовлених в одному колірному рішенні і стилі. Таким чином, кожна людина може самостійно підібрати собі комплект меблів виходячи з своїх потреб і габаритів приміщення. Це дуже швидко та зручно, а, враховуючи масове фабричне виробництво, ціна такої стінки гірки виходить цілком доступною.

Сучасні шафи-купе в залі з фото

На фото видно, що шафа-купе, яку буде встановлено в залі, обов’язково повинна мати симетричну форму, а кількість її панелей з дверима повинна відповідати кількості панелей з дзеркалами. Вибирати з фото сучасні шафи-купе для залу також слід з урахуванням дизайну приміщення, його стилю і колірного оформлення.

Віди шаф-купе в залі з фото

Незалежно від типу конструкції, габаритів і дизайну, всі шафи-купе оснащені унікальним механізмом відкривання стулок дверей.

За особливостями конструкції шафи-купе поділяють на такі види:

 • корпусні;
 • вбудовані.

На фото видно, чому для залу найбільш затребувані шафи-купе корпусного типу. Вони являють собою корпус із задньою і бічними стінками, верхньою кришкою, днищем і дверима. Такі шафі дуже легко транспортувати і встановлювати. Дуже часто такі вироби оснащені підсвічуванням і прикрашені декором.

меблі в вітальню в сучасному стилі
Шафа-купе корпусного типу

Як видно на фото, шафи-купе вбудованого типу в залі мають особливу конструкцію, у якій відповідає дно, дах і бічні стіни. По суті, роль шафи виконують стіни приміщення, на яких монтують полиці і ніші, а потім закривають стулками дверей. Такі вироби дуже масивні, їх транспортування і монтаж складно виконати своїми силами. Зазвичай вбудовані шафи-купе використовують для просторих приміщень або приватних будинків.

меблі в вітальню в сучасному стилі
Шафа-купе вбудованого типу

За зовнішньою формою шафи-купе поділяють на такі види:

 • кутові;
 • діагональні;
 • прямі;
 • трапецієвидні;
 • Г-подібні.

Найбільшою популярністю у покупців користуються сучасні шафи-купе правильної прямокутної форми, фото яких представлені в кінці статті.

Вони відмінно підходять для кімнат, оформлених у класичному стилі. Для любителів стилю модерн більше підійдуть шафи, що мають форму трапеції. Бічні стінки таких конструкцій можуть відрізнятися по ширині, а полиці можуть мати скошену або радіусну форму.

Як вибирати меблі для вітальні в сучасному стилі з фото

При виборі меблів необхідно враховувати наступні фактори:

 • Країна виробник. Самі якісну меблі і предмети інтер’єру випускають в Італії. Вироби, створені італійськими дизайнерами, відрізняються гарним поглядом, такі меблі можуть створити в будинку затишну та комфортну атмосферу. Також варті особливої уваги і меблі, виготовлена в Німеччині. Зазвичай це дуже якісні вироби, які відрізняються строгим дизайном. Меблі вітчизняного виробництва також можна купувати для свого будинку, це цілком прийнятний бюджетний варіант.
 • Вартість. Якісні вироби не можуть коштувати дуже дешево, зазвичай виробники меблів дотримуються принципу «ціна-якість».
меблі в вітальню в сучасному стилі
Якісні меблі не можуть коштувати дуже дешево
 • Розміри. Подивіться на фото – меблі для вітальні в сучасному стилі обов’язково повинні вписуватися в розміри кімнати. Не рекомендується купувати громіздкі конструкції для невеликих приміщень. Щоб не помилитися у виборі, можна накреслити план кімнати і виконати розстановку меблів у масштабі, а тільки після цього вирушати в магазин за покупкою.
 • Конфігурація. Як видно на фото, у невелику залу рекомендується купувати кутові шафи-купе. Це дуже компактні, але в той же час місткі конструкції, які займають дуже мало місця і залишають в приміщенні достатньо вільного простору.
меблі в вітальню в сучасному стилі
Меблі повинні вписуватися в габарити кімнати
 • Зовнішній вигляд. Купуючи в зал гірки, стінки та інші меблі на фото в інтернеті, пам’ятайте про те, що зображення не завжди відображає реальний вигляд виробу. Тому перш ніж оформляти замовлення, знайдіть можливість переконатися в тому, що обібрана модель підійде для вашої кімнати.
 • Відповідність смакам господарів. Кожен чоловік повинен вибирати меблі виходячи з своїх потреб і смакових уподобань. Тільки тоді він зможе створити свій ідеальний будинок.

Висновок

Для вітальні в сучасному стилі з фото можна вибирати меблі різних форм, матеріалів і габаритів. Обстановка може також відрізнятися за кольором, дизайном і функціональними особливостями. Для віталених кімнат рекомендується вибирати меблі світлих відтінків, які можуть візуально розширити приміщення. Але головними критеріями вибору повинні залишатися якість меблів і смакові уподобання господаря будинку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *